تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

جنیفر انیستون در مراسم ازدواج آنجلینا و براد شرکت می کند !

جنیفر انیستون در مراسم ازدواج آنجلینا و براد شرکت می کند !

جنیفر انیستون قصد دارد در مراسم ازدواج رسمی آنجلینا جولی و براد پیت شرکت کند.

بنا برگزارشات رسیده این ستاره مشهور هالیوود خیلی خوشحال است که همسر سابقش تصمیم گرفته است دوباره ازدواج کند.

یک منبع خبری به روزنامه سان گفت:”جنیفر برای آنجلینا و براد خیلی خوشحال است .او عاشق نامزدش جاستین است و از اتفاقاتی که در زندگی اش رخ داده است واقعا” خوشحال و سپاسگزار است.”

اگر آنجلینا وارد زندگی جنیفر و براد پیت نمی شد ، شاید این زوج هیچ وقت از هم جدا نمی شدند و جنیفر با جاستین آشنا نمی شد . اگر جنیفر در مراسم ازدواج آنجلینا و براد شرکت کند هم من اصلا” تعجب نمی کنم.”

گزارشات اخیر حاکی از آن است که براد پیت و آنجلینا اواخر سال جاری در خانه مجلل خود در فرانسه رسما” ازدواج خواهند کرد.

براد پیت مدت کمی بعد از آشنایی با آنجلینا جولی در صحنه فیلمبرداری ” آقا و خانم اسمیت” ، از جنیفر انیستون جدا شد اما تا زمانیکه رسما” از جنیفر طلاق نگرفته بود ، روابط عاشقانه خود و آنجلینا جولی را فاش نکرد.

این زوج هفته گذشته خبر نامزدی خود را فاش کردند و فرزندان آنها ، مدوکس ۱۰ ساله ، پکس ۹ ساله ، زهرا ۷ ساله ، شیلو ۵ ساله و ناکس و ویوین ۳ ساله از این موضوع خیلی خوشحال شدند.

سینتیا پت دانته ،سخنگوی براد گفت:”بله من خبر نامزدی براد و آنجلینا را تایید می کنم . آنها در آینده نزدیک با هم ازدواج خواهند کرد وفرزندان این زوج از این موضوع خیلی خوشحالند اما تاریخ ازدواج آنها هنوز مشخص نشده است.”

در حال حاضر آنجلینا جولی یک حلقه نامزدی در دست دارد که توسط رابرت پروکوپ ساخته شده است و براد پیت هم در طراحی آن به این جواهرساز مشهور کمک کرده است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.