خانه » عمومی » اخبار » بازگشت «کلاه قرمزی و پسر خاله» به تلویزیون

بازگشت «کلاه قرمزی و پسر خاله» به تلویزیون

بازگشت «کلاه قرمزی و پسر خاله» به تلویزیون

«ماموریت»،«اتل متل توتوله»،«کلاه قرمزی و پسر خاله»،«جستجو»،«بازرس مورس(نقشه احمقانه)»و ۲۷فیلم سینمایی و تلویزیونی دیگر پنجشنبه و جمعه ۲۷و ۲۸بهمن از شبکه های یک،دو ،سه،چهار،تهران،شما و نمایش پخش می شـود.

شـبـکـه یــک

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « ماموریت» به کارگردانی حسین زندباف ، جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۶ از شبکـه یک سیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی اکبرعبدی،علی شعاعی، مرتضی سید احمدی وزنده یاد مهین شهابی آمده : دخترآقای سعادت با مهندس مهران قرارازدواج گذاشته است . آقای سعادت، که آدم بد گمانی است، آقا تقی خیالاتی را مامور می کند تا مهران را زیر نظر بگیرد . آقا تقی ادعا می کند که مهران عضو باند قاچاق هروئین است.

فیلم سینمایی پس از برخورد به کارگردانی کریسف شرو پنج شنبه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود .

داستان فیلم در مورد یک متخصص هوافضا در آلمان است که موفق به ساخت ماهواره ای می شود که کنترل برخورد شهاب سنگ ها به زمین را در اختیار دارد . در پی اختلالاتی در کنترل ماهواره شهاب سنگ عظیمی به کره زمین برخورد می کند و نیمکره جنوبی را از یخ و سرما پر می کند . گروهی مامور می شوند با بازسازی دوباره ماهواره ها از نابودی کامل کره زمین جلوگیری کنند اما گروهی تبهکار برای به دست گرفتن کنترل ماهواره به آنها حمله می کنند .

دین کین ، بنیا زیمرمن و جوانا تبلر در فیلم پس از برخورد محصول ۲۰۰۴ آمریکا بازی کرده اند.

فیلم سینمایی « ۱۲۷ ساعت » به کارگردانی دنی بویل جمعه ۲۸بهمن ماه ساعت ۲۴ ازشبکه یک سیما بازپخش می شود.

فیلم سینمایی « ۱۲۷ساعت » محصول سال ۲۰۱۰ کشورهای انگلستان و آمریکا است.

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی « اتل متل توتوله» پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۴:۳۰ ازشبکه دو سیما پخش می شود .

« اتل متل توتوله» داستان مدرسه ای است که در کنار ریل خط راه آهن واقع است و هر بار با عبوریک قطار مدرسه شروع به لرزیدن می کند. فردی به نام جاهل خان که با مدرسه رفتن بچه ها و درس خواندن آنها و باسواد شدنشان مشکل دارد ، قصد دارد به هر ترفندی شده مدرسه را از چنگ مدیر و ناظم مدرسه در بیاورد .

افسانه بایگان ، غلامحسین لطفی ، تورج نصر و حسین محب اهری درفیلم سینمایی « اتل متل توتوله » به کارگردانی محمد جعفری هرندی و تهیه کنندگی داریوش بابائیان بازی کرده اند .

شبکه دو سیما برای روزجمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت۱۷:۳۰ فیلم سینمایی « کلاه قرمزی و پسر خاله» به کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه کنندگی کاوه دژکام، ایرج طهماسب و محمد مهدی دادگو را برای پخش درنظر گرفته است .

دراین فیلم می بینیم : « کلاه قرمزی » که حالا بزرگ شده ، مشغول تحصیل است . اما بازیگوشی هایش سبب می شود تا از مدرسه اخراج شود. تلاش او برای این که شغلی به دست آورد ، نتیجه ای نمی دهد تا اینکه ازطریق تماشای تلویزیون و ملاحظه برنامه « آقای مجری» تصمیم می گیرد تا روانه تلویزیون شود .

فاطمه معتمد آریا ، حمید جبلی ، ایرج طهماسب، زنده یاد حمیده خیرآبادی ، زنده یاد فرخ لقا هوشمند و مرتضی حاج سید احمدی درفیلم سینمایی « کلاه قرمزی و پسر خاله» به ایفای نقش پرداختند.

جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۲۳ فیلم تلویزیونی « جستجو » ازشبکه دو سیما پخش می شود.

این فیلم با بازی اسماعیل محرابی ، فلورنظری ، سیما مطلبی ، مهران ضعیفی، شیوا خنیانگر و مرتضی کاظم داستان دختر دانشجویی به نام «ندا» را که ازیک خانواده متوسط است روایت می کند ، که قصد ازدواج با همکلاسی خود آرش را دارد . اولین جلسه آشنایی مادر آرش با ندا مصادف می شود با یک جشن عروسی و ندا چون تهیه لباس و جواهرات برایش امکان پذیر نیست جواهرات گران قیمتی از دوستش لیلا امانت می گیرد.

فیلم تلویزیونی « جستجو» به کارگردانی علی درخشی وتهیه کنندگی آفاق سیف الهی درسال ۱۳۸۶ساخته شده است .

شـبـکـه سـه

پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۰:۱۵ فیلم سینمایی «آخرین کاربرلینگر» به کارگردانی میشل کریندل و با بازی ساشا هن و کریستینا پلیت ، محصول سال ۲۰۰۷ کشور آلمان از شبکه سه سیما باز پخش می شود .

فیلم سینمایی «بازرس مورس( نقشه احمقانه)» به کارگردانی جان مدن ،محصول سال ۲۰۰۰کشورهای آمریکا و انگلیس، پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۶:۳۰ ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی جوهان توان وکوین واتلی آمده : پلیس به دنبال دختری است که به ظاهر گمشده و بازرس مورس اعتقاد دارد که دختر کشته شده وبه قتل رسیده ولی به ظاهرنامه هایی از طرف گمشده به بازرس می رسد.

فیلم سینمایی «حماسه کئوما» به کارگردانی انزوگ کاستلاری پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم می بینیم : کئوما دو رگه «سفید سرخپوست» پس از سال ها جنگ به وطن باز می گردد . او که جنگجویی بی نظیر است دربازگشت به خانه متوجه می شود شخصی به نام کال ول که از افسران جبهه جنوب بوده پس از جنگ زمین های منطقه را به زور ازچنگ اهالی در آورده و به استعمار آنان پرداخته است.

فیلم سینمایی « حماسه کئوما» با بازی فرانکو نرو و ویلیام برگرمحصول سال ۱۹۷۶ درکشورایتالیا ساخته شده است.

جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۰:۱۵ فیلم سینمایی « خدمتگزار شهر » به کارگردانی رانجیت کاپور ، محصول سال ۲۰۰۹ کشورهند ازشبکه سه سیما باز پخش می شود .

فیلم سینمایی « سبک آزاد » به کارگردانی ویلیام وییر ، جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی کوبین بلیو و سندرا در مورد ” کیل” جوان موتور سواری است که پدرش خانواده اش را ترک کرده و او با خواهر و مادرش زندگی می کند.” کیل ” علاقه زیادی به شرکت درمسابقات موتور سواری دارد و همزمان در دو جا برای تامین مالی خانواده خود کار می کند.

فیلم سینمایی « سبک آزاد » محصول مشترک کشورهای آمریکا ، کانادا و آلمان درسال ۲۰۰۸ ساخته شده است .

فیلم سینمایی «اسب ولوت» به کارگردانی برایان فوربیس جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

دراین فیلم با بازی تانومو نیل و کریستوفر پلو خواهید دید: سارا براون دختر نوجوانی است که پدر و مادرش را در سانحه تصادف از دست می دهد . پس از مرگ آنها سرپرستی وی به عمه اش ولوت براون که چندین سال قبل قهرمان ملی سوارکاری بوده است می رسد. سارا در ابتدا با عمه و شوهر عمه اش ناسازگار است، اما ولوت با دیدن علاقه سارا به اسب برایش اسبی جوان که از نژاد پانی (اسب ولوت) بوده است ، می خرد.

فیلم سینمایی «اسب ولوت» محصول سال ۱۹۷۸ درکشور آمریکا ساخته شده است.

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی «راه رودخانه» به کارگردانی متیو لوتولر پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت۱۵:۳۰ ازشبکه چهارسیما باز پخش می شود.

زاچ گیلفورد آمبرهرد و ویلیام هارت در فیلم سینمایی « راه رودخانه » محصول سال ۲۰۱۰ به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی « اگر زنده ای شلیک کن» به کارگردانی جیلو کوئستی جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت۱۲:۳۰ روی آنتن شبکه چهارسیما می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : یک گروه ازگنگسترهای وسترن به همراه جنگو یک کالسکه پرازطلا سرقت می کنند .اما اعضای آمریکایی گروه به مکزیکی ها خیانت می کنند وهمه آنها را می کشند. اما جنگو با کمک سرخ پوست ها جان سالم به درمی برد و رد اعضای فراری گروه را می گیرد .

فیلم سینمایی «اگرزنده ای شلیک کن» با بازی توماس میلیان ، پیرو لوای و میلو کوئستدا محصول سال ۱۹۶۷ در کشور ایتالیا ساخته شده است .

فیلم سینمایی « مردی که فریاد می زند » به کارگردانی محمد صالح هارون جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ درقالب برنامه « سینما ۴» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی آدام اوسمان و یوسف دجارو آمده : مردی میانسال به نام ” آدم ” در یک هتل مربی ورزشی است و سال هاست درآنجا کارمی کند . پسرش عبدل هم به او کمک می کند . اما ناگهان ” آدم ” توسط مسئول هتل به کار دربانی گماشته می شود و عبدل به عنوان مربی ورزشی استخدام می شود . ” آدم ” که به کار خود علاقه زیادی دارد و قهرمان دو و شنای آفریقای مرکزی است بسیار دچار افسردگی می شود .

فیلم سینمایی « مردی که فریاد می زند » محصول سال ۲۰۱۰ در کشورهای روندا و آمریکا ساخته شده است .

شـبـکـه تـهــران

انیمیشن « مولان » به کارگردانی تونی بن کرافت وبری کوک محصول سال ۱۹۹۸ هنگ کنگ وآمریکا ،پنجشنبه ۲۷بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ درقالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش خواهد شد .

این انیمیشن « مولان » درمورد دختری به نام مولان است که برای نجات پدرش مخفیانه وارد ارتش شده و با دشمنان درگیر می شود.

۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۸ بهمن ماه ، فیلم تلویزیونی« بی ستاره » ازشبکه تهران باز پخش می شود .

بهاره رهنما ، مریم امیرجلالی ، مهران غفوریان ، کیانوش گرامی ، نیکی نصیریان و غلامرضا بنفشه خواه درفیلم تلویزیونی « بی ستاره » به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی محمد شایسته به ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم سینمایی « واقعیت خطرناک» به کارگردانی بودو فارنی سن جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ ازشبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : خانم دکتردکرکه تازه با دخترش سارا به شهری جدید آمده تا ماجرای مرگ همسرش را فراموش کند ، زنی سرسخت و کنجکاو است که درپزشکی قضایی فعالیت می کند . او با بازرس فویس همکارمی شود تا ماجرای قتل زنی را حل کند که مرگش یک تصادف به نظر می رسد .

باربارا رادریک ، مایکل مندی ، هنس ورنر میر و میریام هورویتس درفیلم سینمایی « واقعیت خطرناک» محصول سال ۱۹۹۸ کشورآلمان بازی کرده اند .

شـبـکه شـمـا

پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۲۳ فیلم تلویزیونی « افسانه ماه تی تی » از شبکه شما پخش خواهد شد.

درخلاصه داستان فیلم آمده : “ماه تی تی ” مادرش را از دست داده و با پدر و نامادری اش زندگی می کند . نامادری که فردی تنبل است ،”ماه تی تی ” را به کارهای گوناگون وادارمی کند . پدر برای رهایی دخترش از ظلم نامادری و رهایی همسرش از تنبلی، او را به روستایی دیگر نزد عمه اش می برد . روزی”ماه تی تی ” که برای آوردن هیزم راهی دشت شده و آنجا خواهرانش را می بیند . اما همراه با آن ها راه را گم کرده ، با موجوداتی دیوگونه رو به رو می شود .

دیدارمحمودی ، امیر مولوی ، مهری السادات آل آقا ، سمانه سپنتا و الهام فرج پورمقدم درفیلم تلویزیونی « افسانه ماه تی تی » به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه کنندگی الهه صلح جو از تولیدات صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری بازی کرده اند .

فیلم تلویزیونی « بن بست هوشنگ » به کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی شهرام الماسی مقدم از تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان ، جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : هوشنگ ظاهراً دست ازکارهای خلاف خود کشیده ، اما خانواده اش به ویژه خواهر زنش لطیفه به او بی اعتقادند . روزی فضلی همدست سابق هوشنگ ، او را برای سرقت از خانه اعیانی راضی می کند . اما برزگر، صاحب خانه ، آن ها را حین ارتکاب جرم دستگیر و درهمان لحظه وانمود می کند که هوشنگ را به جای فرزندش حسام گرفته است و ازبی وفایی او و قطع رابطه اش با خود شکوه می کند .

اردلان شجاع کاوه ، نادرسلیمانی ، محمد افشار و رابعه اسکویی درفیلم تلویزیونی « بن بست هوشنگ» به ایفای نقش پرداختند .

شـبـکه نمایش

فیلم سینمایی « توفان ارغوانی » به کارگردانی تدی چان ، پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : خمرروگرتروریست، کی رون چاو وگروهش برای آخرین عملیات به هنگ کنگ می آیند. تاد، پسرچاو و دست راست وفادارش با واردآمدن ضربه به سرش به کما می رود.

فیلم سینمایی « تنها در خانه ۲ » به کارگردانی کریس کلمبوس با بازی مک کوالی کالکین ، جوپسی و دنیل استرن محصول سال ۱۹۹۲ کشورآمریکا ، پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : همان دزدانی که قبلاً توسط کوین به سزای عملشان رسیده بودند این بار او را در نیویورک پیاده کرده و در صدد تنبیه او هستند .

گفتنی است، پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۳،۱۵،۱۷و۲۳ فیلم های سینمایی ،تلویزیونی و انیمیشن «درخت چشمه »، «فرمانروایان مقدس (حضرت داوود)»، «بن ویل» و «سرقت در۶۰ ثانیه» ازشبکه نمایش پخش می شود.

فیلم سینمایی « تنها در خانه ۳» به کارگردانی راجا گوسنل جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود .

دراین فیلم خواهید دید : این بار خلافکاران به دنبال جیپی هستند که دریک ماشین اسباب بازی جاسازی کرده اند و به طور اتفاقی به دست یک کودک می افتد و آنها درصدد هستند که آن را پس بگیرند .

الکس دی لینز، اولک کو راپا و رایا کهلیستد در فیلم سینمایی « تنها درخانه ۳» محصول سال ۱۹۹۷ کشور آمریکا به ایفای نقش پرداخته اند .

گفتنی است، جمعه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۳،۱۵،۱۷، و ۲۳ فیلم های سینمایی ،تلویزیونی و انیمیشن «بوی خاک ،عطر گلاب»، «ملاقات با خانواده رابینسون»، «رویای لیپل»، «دور دنیا در هشتاد روز» و «حس ششم» از شبکه نمایش پخش می شود.

.

مطلب پیشنهادی

تصاویر آلودگی هوا در تبریز

تصاویر آلودگی هوا در تبریز را در زیر مشاهده می کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.