تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی + عکس

به گزارش بی کلک به نقل از عاطف نیوز، شجریان که سال گذشته با خروج از ایران وقیحانه ترین توهین ها را به جمهوری اسلامی روا داشته بود در جدیدترین عکس منتشر شده در فیس بوک در آغوش همسر بهرام بیضایی است.

البته پیش از این نیز محمد رضا شجریان بهمراه دخترش و تیم همراهش، در پارتی شبانه کارمندان بی بی سی فارسی حضور یافته و در آنجا نیز عکس های نا متعارفی گرفته بود . وی بعد از اجرای کنسرت در لندن نیز با گوگوش خواننده لس آنجلسی و معلوم الحال شبکه مبتذل “من و تو” و خواننده مخصوص دربار پهلوی، عکسهای یادگاری انداخته و در فضای مجازی آن را منتشر کرده بود.

شجریان در سال های بعد از انقلاب بارها ادعا کرده بود فردی سیاسی نیست و با عناصر و گروه های سیاسی ارتباط نداشته و نسبت به آنها دلبسته نیست.

گفتنی است شجریان در مدتی که در خارج از ایران بسر می برد یکی از سوژه های مورد علاقه رسانه های شایع پراکنی همچون بی.بی.سی و وی.او.ای بود تا جایی که صادق صبا، مدیر نشان دار بی.بی.سی فارسی به شخصه یک هفته را با او در قونیه چرخید تا مستندی یک ساعته درباره وی بسازد.

این عکس بنابر نقل قول مژگان، دختر شجریان که به صورت عمومی نیز در فیس بوک انتشار یافته در جشن تولد بهرام بیضایی ثبت شده و مژده شمسایی را با ظاهری نامناسب در آغوش شجریان نشان می دهد.

محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی + عکس

You might also like
11 Comments
 1. مینا says

  این که آغوش نیست.آغوش اینه که لخت تو رختخواب همدیگر رو بغل کنن.درسته؟:))

 2. فاطمه says

  شجریان انقدر مرده که زنشو اینجوری جلوهر عکاسی نفرسته اینجوری شخصیت اون پاین نمیاد هااتفاقا ارزشش بیش از قبل میشه عشق استو استاد(شجریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان)

 3. مسعود says

  مزدور بودن پست ترین مقام انسانیست. مثل استاد شجریان هرگز مادری نخواهد زایید. ایشان اسطوره هستند. ضمناً همسر دوستانمان مثل خواهر خودمان هستند.

 4. منيزه says

  ﺧﺪﺍﻳﻴﺶ خاكبرسرتون

  1. فاطمه says

   درست بحرف بابا خاک برستمون یعنی چی اوق با این نظرت

 5. محمد says

  معنی آغوش رو هم فهمیدیم :))

 6. نادر says

  چه قدربیکارید. ماکه کار داریم ………………

 7. نادر says

  چه بد پول درمیاریدها

 8. تیرداد says

  با این دری وری ها نه چیزی به شعور شما اضافه میشه نه چیزی از ارزشهای استاد کم میشه پس بیجهت خودتونو سبک نکنید.با یک پرس و جوی ساده و سر انگشتی درخواهید یافت که محبوبیت استادچقدر افزون شد.

 9. نسیم says

  خاک بر سر تون که به استاد مملکتتون این حرفها رو میزنید
  هر چیزی لیاقت میخواد
  آشغالها

 10. محمود says

  این آغوشه؟! خاک بر سر دروغگوتون

Leave A Reply

Your email address will not be published.