خانه » عمومی » اخبار » دانلود فایل صوتی مهدی هاشمی رفسنجانی و نیک آهنگ کوثر

دانلود فایل صوتی مهدی هاشمی رفسنجانی و نیک آهنگ کوثر

دانلود فایل صوتی مهدی هاشمی رفسنجانی و نیک آهنگ کوثر

دانلود فایل صوتی مهدی هاشمی رفسنجانی و نیک آهنگ کوثر

در یک فایل 20 دقیقه ای منتشر شده، مهدی هاشمی به نکاتی در خصوص نگاهش به سیاست داخلی ایران، شرایط بعد از انتخابات 88 و درگیری ها و موضع گیری های خود اشاره می کند.
اخیراً یک فایل صوتی 20 دقیقه ای در فضای اینترنت منتشر شد که مکالمه محرمانه دو سال پیش میان نیک آهنگ کوثر ضد انقلاب خارج نشین و آقای مهدی هاشمی در تاریخ 13 اکتبر 2010 (21 مهر سال 1389) را افشا می کند.
در این فایل 20 دقیقه ای، مهدی هاشمی به نکاتی در خصوص نگاهش به سیاست داخلی ایران، شرایط بعد از انتخابات 88 و درگیری ها و موضع گیری های پدر وی و خودش اشاره می کند.
نیک آهنگ کوثر مدیر سایت ضد انقلابی خودنویس نیز در بخشی از این فایل صدای منتسب به این دو نیز با تاکید بر این که این گفت و گو به طور خصوصی است سوال هایی از وی می کند. وی اصالت این نوارهای صوتی را نیز تایید کرده است.
انتشار این فایل اگر چه هنوز به طور گسترده انجام نگرفته، اما به نظر می رسد علی رغم این که دیروز در یک سرویس انتشار صوتی گذارده شده اما بی شک در رسانه های دیجیتالی و گروه های اجتماعی با موج گسترده ای منتشر خواهد شد.
مهدی هاشمی فرزند رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مهرماه سال 91 پس از ماه ها جنجال با معرفی خود به اتهام های مختلف از جمله نقش در آشوبهای بعد انتخابات دهم ریاست جمهوری و جرم های دیگر راهی دادگاه و بازجویی شد. او تاکنون اجازه خروج از بازداشت موقت را نیافته و هم چنین رسانه های کشور در روز 14 آذرماه خبر از دستگیری دو نفر دیگر در رابطه با پرونده آقای هاشمی را داده اند.
مهدی هاشمی در این مکالمه تلفنی از نیک آهنگ کوثر ضدانقلاب لاییک می خواهد تا با فحاشی وی را در رسانه ها بیشتر مطرح کند. وی با اعتراف به اینکه روز به روز حلقه بر فتنه گران تنگ تر می شود، خطاب به کوثر می گوید: من گفتم به شما! شماها باور نکردید، این اشتباهی که شما در دوم خرداد کردید و آقای هاشمی را از خاتمی جدا کردید، این دفعه هم شما دعوا راه انداختید. همان دوم خرداد که (اصلاح طلب ها) به ما فحش دادند ما گفتیم هدفمان مشترک است و دعوا راه نینداختیم. ما می توانستیم اما تفاهم کردیم که همه نیروها باید متحد بشویم و جلوی نظام بایستیم، استراتژی ما از روز اول همین بوده است.»
وی در ادامه ضمن توهین به ارکان نظام و عصبانیت از شکست در مقابل مردم اظهار می کند: «هنوز هم معتقدیم باید به رهبری فشار آورد. این هزینه اش از همه چیز کمتر است. من در آن ور ( ایران ) که بودم، در بین اطلاعاتی ها زندگی کرده ام. اطلاعاتی ها در هر گروه (ضدانقلاب) نیرو دارند و بینشان اختلاف می اندازند و نمی گذارند متحد بشوند. شما الان نگاه کن ! اپوزیسیون شده 300 گروه ! باید به آنهایی که در داخل کشور در حال جنگ (فتنه) هستند کمک کرد، الان بار بر دوش آنهاست.»
نیک آهنگ کوثر کاریکاتوریست روزنامه های زنجیره ای دوره اصلاحات در این لحظه از وی می پرسد: « آقای هاشمی ! شما یک موضع مشخصی دارید و در مقابل رسانه های داخل ایران شماها بالاخره کی این موضع (خصمانه) را به صورت رو بازی می کنید؟ »
مهدی هاشمی در پاسخ با اعتراف به رفتارهای دوگانه و ظاهرسازی هایش در مقابل افکار عمومی می گوید: « ما داریم روبازی می کنیم، من با بی بی سی و اینها نمی توانم مصاحبه کنم چون در ایران این کار جرم تعریف شده است. حرفهایی که ماها می زنیم حرفهایی که بابای من زد، از همه حرفهای آقایون(اصلاح طلب ) تند تر بوده است ! ما تقسیم کار کرده ایم هرکسی کار خودش رو می کند. بابا کار خودش رو می کند. اینها به من گیر داده اند چون می خواهند وظیفه اصلی ام را انجام ندهم. وظیفه من به عنوان مهدی هاشمی این نیست که رسانه های خبری را کنترل کنم. من وظیفه ای برایم تعریف شده که آن را انجام می دهم.»
نیک آهنگ کوثر که هنوز قانع نشده است اینگونه سوالش را باردیگر پیگیری می کند: « این روندی که شما دارید انجام می دهید تبدیل به یک روند فرسایشی شده و آنها ( نظام ) به خاطر قدرت رسانه ای که دارند امکان بازی شما را گرفته اند. بازی که در اینترنت می شود بازی ضعیفی است مگر بازدید از سایت های (فتنه) که فیلتر هم هست، چقدر است؟
مهدی هاشمی که اطلاعات غلطی را نیز در اختیار دارد با توهمی عجیب پاسخ می دهد:«آنها ( رسانه های داخل کشور ) بازیشان فقط اینترنتی است. سایتهای نظام کلا 25000 تا بازدید دارند. آنها همانقدر که کار اینترنتی می کنند ما هم کار اینترنتی انجام می دهیم. دعوای من با بابا اینست که ما باید تهاجمی تر بشویم با اینها.»
در ادامه نیک آهنگ کوثر عامل رسانه ای ضد انقلاب با پیشنهادی خبیثانه خطاب به مهدی هاشمی می گوید: « حرکت های رسانه های نظام را باید از قبل بدانید. اما مهدی هاشمی وزن مشخصی دارد، فائزه هاشمی وزن مشخصی دارد. به نظر من که این محدوده را خوب میشناسم از این وضع و از این پتانسیل استفاده خوبی نشده و اینکه شما ( یعنی مهدی هاشمی ) رو بازی نمیکنی برداشت اینست که شما ّبرای بازگشت به ایران امید داری!»
مهدی هاشمی نیز پاسخ کوثر را اینگونه می دهد: « من خودم را می گویم فائزه رو نمی گویم. من وظیفه ام چیز دیگری بوده است.کارهایی که من کرده ام صد برابر بدتر از سخنرانی های شماها ست و نظام هم می داند که من دارم چه کار می کنم. و اینها هم می دانند اخلالهایی که در زمان رفتن رییس جمهور ایران ( آقای احمدی نژاد ) به سازمان ملل ایجاد شد توسط من بوده است و این مساله حتی به تاج زاده و بهزاد نبوی و رضا خاتمی و اینها هم برخورده است ! من خبر دارم. من هم نگفتم کار ما بوده و وارد این بازی نشدم ولی طرفهای من می فهمند که من کیم و می فهمند من دارم چه کاری علیه نظام می کنم و با من بد هستند.»
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در ادامه با اشاره به مصاحبه هایش با رسانه های بیگانه ادعا می کند:« من با بی بی سی مصاحبه کنم خیلی کارهای دیگر را نمی توانم بکنم و الان از ایران از بالا و پایین کشور با من ارتباط دارند و من اگر فردا با بی بی سی مصاحبه کنم اینها دیگر نمی توانند با من ارتباط داشته باشند. بازی من آنطوری نیست که شما بتوانید بفهمید. اینکه من الان بخواهم رو بازی کنم خیلی زود است. البته من حرفهای شما را قبول دارم که اقای هاشمی باید فتیله را بکشد بالا. ما ها هیچ امتیاز عملی الان نمی توانیم از رهبری بگیریم و خیالت راحت باشد نظام هیچ امتیازی الان به ما نمی دهد. »
نیک آهنگ کوثر نیز در پایان این بخش از نوار صوتی مکالمه اینگونه به وضعیت بد فتنه گران اعتراف می کند:« نمودار قدرت (فتنه ) دارد پشت سر هم می آید پایین، شما باید بازی را عوض کنید که این نمودار بیاید بالا. الان شما بیایید یک آمار گیری کنید افت و خاموشی نسبی که در جنبش (فتنه سبز) اتفاق افتاده به طور مشخص نشان می دهد که الان اگر (فتنه گران) بخواهند یک فعالیت مجدد بکنند چقدر غیرعملی است»
گفتنی است منتشر کننده این فایل در ذیل این دو فایل صوتی که در مجموع 20 دقیقه است تاکید کرده بیست فایل صوتی در اختیار دارد و 18 مورد دیگر نیز به زودی منتشر خواهد شد.

 

منبع فایل صوتی: رجا نیوز

دانلود فایل صوتی – 6.50 مگابایت | لینک کمکی

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

4 دیدگاه

  1. ولله از خوندن این نمیدونم چی بگم

  2. اگرفرض کنیم این صحبتهامال مهدی هاشمی باشدبایدبه پدرش دستمریزاد گفت وهمان طور که خودش هم گفته تا رهبری قدرتمندولایی داریم وتا مردم پشت رهبری هستند امکان ندارد نظام به این نوکرها امریکا واینگلیس باج بدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.