خانه » عمومی » اخبار » تب “جاستین بیبر” چگونه نوجوانان را به کما می برد؟!

تب “جاستین بیبر” چگونه نوجوانان را به کما می برد؟!

جاستین بیبر , Justin Bieber

در دهه‌های گذشته، غرب به سرکردگی “رژیم صهیونیستی”، راه‌های گوناگونی را در “جنگ نرم” علیه فرهنگ “کشورهای در حال توسعه” و بویژه کشورهای اسلامی در خاورمیانه تجربه کرده است،‌ به‌طوری که توانسته برخی از این برنامه‌های ضد فرهنگی و “پروژه‌های کنترل ذهن” خود را در بعضی از کشورهای منطقه مانند ترکیه و “کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس” اجرا کند تا با انحطاط فرهنگ اسلامی این کشورها، رژیم صهیونیستی و غرب بتوانند سیاست‌های خود را در “خاورمیانه” پیاده کنند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

در پروژه‌های نرم ضد فرهنگی صهیونیستی-غربی، ابعاد و روش‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند: از اشاعه فرهنگ خیانت و عادی بودن روابط خارج از خانواده در شبکه‌های ماهواره‌ای زرد، ساخت فیلم‌های بی‌محتوای ضد اخلاقی که خیانت و بی‌بند و باری را امری رایج نشان می‌دهند گرفته تا “عروسک‌های باربی” و طراحی‌های هدف‌دار جلد دفتر و کیف مدرسه و وسایلی که همیشه همراه نوجوانان بوده و تاثیر بسزایی بر ذهن آن‌ها دارد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

اما غرب و رژیم صهیونیستی در آخرین پروژه ضد اسلامی-فرهنگی خود نسل نوجوان را هدف قرار داده‌اند؛ پروژه‌ای بزرگ که در آن تلاش می‌شود تا از راه‌های غیر مستقیم ذهن افراد را از کودکی و نوجوانی نسبت به مسائل غیر اخلاقی و غیر اسلامی به گونه‌ای کنترل کنند که این مسائل برای نسل جوان و نوجوان عادی انگاشته شده و از آرمان‌های فرهنگی خود دور شوند.

در این پروژه ضد فرهنگی جدید، از روشی استفاده می‌شود که بیشترین تاثیر را روی ذهن و رفتار نوجوانان خواهد داشت؛ ناتوی فرهنگی غرب با استفاده از خود نوجوانان، در فرایندی کاملا برنامه‌ریزی شده، مهره‌های خود را به عنوان الگو به جهان معرفی کرده و در طی مدت کوتاهی این نوجوانان را تبدیل به الهه‌ای برای نوجوانان کشورهای دیگر بویژه کشورهای شرقی و مسلمان می‌کنند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

این نوجوان‌های غربی که اغلب به عنوان ستاره موسیقی معرفی می‌شوند، با ظاهری بسیار اغواکننده و با پوشش‌های نامتعارف در کنسرت‌ها ظاهر شده و تبدیل به برند جهانی می‌شوند. لباس‌های خاص و نوع ظاهر آن‌ها که بسیار هوشمندانه طراحی شده‌اند، در کشورهای هدف تبدیل به کالایی به روز و به الگویی برای جوانان و نوجوان هدف تبدیل می‌شوند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

همزمان با کشف این مهره‌های نوجوانان، تمام رسانه‌های دیداری، شنیداری و مجازی به طور هماهنگ و یکپارچه به تبلیغ و پیگیری مدام روابط خصوصی خواننده‌های کم سن و سال می‌کنند و مخاطب نوجوان را وادار به پیگیری قصه‌هایی می‌کنند که اغلب آن‌ها محتویاتی کاملا غیر اخلاقی داشته و هیچ تناسبی با این رده سنی ندارند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

به‌طوری که اگر نگاهی به سایت‌های خبری صهیونیستی غربی انداخته شود، روزی نیست که خبری یا تصویری جنجالی از این نوجوانان زیر 18 سال منتشر نشود.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

دلیل این همه تبلیغات گسترده چیست؟

اگر کمی موشکافانه به روابط این خواننده‌های نوجوان و طرز زندگی آن‌ها و پوشش خبری رسانه‌های غربی از زندگی خصوصی آن‌ها توجه کنیم، متوجه پشت پرده این پروژه‌ جدید کنترل ذهن خواهیم شد. برای مثال هر روز قصه‌ای جنجالی از روابط آن‌ها که یک روز به هم می‌رسند و یک هفته بعد از هم جدا می‌شوند یا اینکه روزی خبر خیانت، آن‌ هم در این سن در رسانه‌های خبری غوغا به پا می‌کند، کار را به جایی می‌رساند که مخاطبان هدف که اغلب از کشورهای مسلمان و بویژه خاور میانه می‌باشند هر روز پیگیر اخبار این خواننده‌ها و داستان‌های آن‌ها شوند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

عده‌ای از طرفداران نوجوان جاستین بیبر، خواننده 19 ساله کانادایی

متاسفانه مطلبی که نگران کننده است نفوذ این جریان‌های غیر اخلاقی داخل ایران و در میان نوجوانان است. گرچه نفوذ جریان‌های ضد فرهنگی مانند جاستین بیبر در ایران کمرنگ بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اما از آنجایی که گوگل نیز در این زمینه با سرویس‌های ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم همکاری می‌کند، به خانواده‌ها و مسئولان فرهنگی توصیه می‌شود تا دقت بیشتری در این زمینه داشته و اقدامات مقتضی در این زمینه را انجام دهند.

تصویر زیر، برخی از کامنت‌های کاربران نوجوان ایرانی در فضای مجازی درباره جاستین بیبر، خواننده نوجوان کانادایی است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

در همین راستا، تمام ابزارهای تبلیغاتی غرب متحد شده‌اند، به‌طوری که موتور جستجوی گوگل که مدیریت صفحات وب را در دست دارد نیز به کمک این پروژه ضد فرهنگی آمده است.

این روزها اگر جستجویی فارسی در مرورگرهای مختلف اینترنتی انجام دهیم‌ متوجه این امر خواهیم شد که برخی از مرورگرها با شیطنت خاصی به تبلیغ جاستین بیبر می‌پردازند.

برای مثال اگر چند حرف اول نام جاستین بیبر را در موتور جستجوی گوگل درج کنیم، نام بیبر در اولین گزینه‌ها دیده خواهد شد.

اما “جاستین بیبر” کیست و چرا و چگونه به این شهرت جهانی دست یافت؟

“جاستین بیبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال 1994 خواننده نوجوان کانادایی است که در سال 2008 به خاطر پست ویدئوهایی در یوتوب به شهرت جهانی رسید.

مادر جاستین( پاتی مالت) در 17 سالگی جاستین را از فردی به نام “جک بیبر” باردار می‌شود( ازدواجی رخ نداده بود)، به همین دلیل، پدر جاستین در همان کودکی به دلیل نداشتن هیچ قید و بندی به خانواده، جاستین و مادرش را به حال خود رها می‌کند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

در حالی که هنرمندان نوجوان مشهور بسیاری در آمریکا و دیگر نقاط جهان وجود دارند، اما مجله‌های معروف آمریکایی اصرار دارند که نام بیبر در میان بهترین‌ها معرفی شود.

برای مثال، جاستین بیبر در سال 2011 از طرف “مجله تایم” به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار و دومین فرد ثروتمند زیر 30 سال معرفی شد. در سال 2012 “مجله فوربس”اعلام کرد درآمد بیبر در دو سال گذشته 108 میلیون دلار بوده است و تا ماه می 2012، بیش از 15 میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در جهان به فروش رسید. همچنین جاستین بیبر توسط همین مجله در رتبه سوم فهرست صد شخصیت مشهور قدرتمند سال 2012 قرار گرفت.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

صهیونیست‌ها چگونه مهره جاستین بیبر را کشف کردند؟/ پدر صهیونیستی جاستین کیست؟

در همان روزهای اولیه که ویدئوهای منتشر شده بیبر در فضای مجازی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده بود، عوامل رژیم صهیونیستی نیز دست به کار شده و با پیشنهادات اغوا کننده، به بهانه پرورش جاستین، مادر وی را قانع کردند تا جاستین را نزد خود تربیت کنند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

اولین دیدار جاستین و اسکوتر

جاستین بیبر , Justin Bieber

هنگامی که جاستین تنها 13 سال داشت، “اسکوتر بران” “Scooter Brown”، مهره‌یاب معروف آمریکایی-اسراییلی، بیبر را شناسایی کرده و پس از رایزنی با خانواده او، این نوجوان کم سن و سال را تحت تربیت خود قرار می‌دهد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

اسکتور بران که اکنون مدیر برنامه و همه‌کاره جاستین بیبر است به عنوان پدر صهیونیست این نوجوان شناخته می‌شود.

وی چنان تاثیری روی جاستین گذاشته است که بیبر در تمام کنسرت‌های خود آداب صهیونیست‌ها را به جا آورده و علائم و نشانه‌های صهیونیستی را در لباس‌ها، خالکوبی‌های خود طراحی می‌کند. به علاوه، در سال 2011، با هماهنگی اسکوتر و حمایت‌های مالی بنیاد شیمون پرز، جاستین کنسرتی را در سرزمین‌های اشغالی برگزار کرد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

در زندگی‌نامه اسکوتر، تاکید شده است وی صهیونیستی بوده و پدر و مادر او که به سختی از واقعه جعلی هلوکاست جان به در برده‌اند! تا سال 1956 در مجارستان زندگی کرده و سپس به آمریکا فرار کرده‌اند.

پدر صهیونیستی جاستین، در دوران راهنمایی خود، در یک مسابقه فیلم مستند درباره هلوکاست شرکت می‌کند و جایزه اولی در منطقه و ایالت و نفر سوم آمریکا می‌شود. نکته بسیار جالب این است که فیلم به دفتر صهیونیست بزرگ هالیوود، یعنی “استیون اسپیلبرگ” می‌رود، در همان زمان و آشنایی اسپیلبرگ با اسکوتر، وی نیز به خدمت صهیونیست‌ها در می‌آید.

مدیر صهیونیستی برنامه‌های بیبر،چگونه پروژه صهیونیستی خود را پیش می‌برد؟

اسکوتر همزمان با مدیریت برنامه‌ کنسرت‌های جاستین بیبر، برنامه‌های صهیونیستی خود را نیز روی او اجرا می‌کند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

به گزارش پایگاه صهیونیستی هاآرتص، اسکوتر بران در سال 2011، جاستین بیبر را به سرزمین‌های اشغالی فرا می‌خواند تا در آنجا نیز کنسرتی برگزار کند. برگزاری کنسرت بیبر در سرزمین‌های اشغالی با حمایت کامل مقامات صهیونیستی از جمله نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل همراه می‌شود، به‌طوری که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جاستین 17 ساله تقاضای ملاقات می‌کند، اما این ملاقات بنا به دلایلی لغو می‌شود.

جاستین بیبر , Justin Bieber

اما در زمانی که جاستین بیبر به همراه پدرش و گروه کنسرت خود در سرزمین‌های اشغالی حضور داشت، مدیر صهیونیستی برنامه‌های او، بیشتر از اینکه برنامه کنسرت‌های جاستین را هماهنگ کند با استفاده از روش‌های مختلف به ارباب‌های خود ثابت می‌کند جاستین صهیونیستی بوده و به حمایت از اسراییل می‌پردازد.

در طول این سفر، جاستین بیبر به اماکن صهیونیستی رفته و رفتارهای آن‌ها را می‌آموزد. اسکوتر جاستین را به دیوار ندبه در غرب بیت‌المقدس میبرد تا در آنجا زیارت کرده و آداب صهیونیستی را بجا بیاورد.

حمایت جاستین از کودکان صهیونیست به خاطر حملات حماس؟

در حالی که صهیونیست‌ها بارها با یورش به مناطق فلسطینی‌نشین اراضی اشغالی و حملات جنگنده‌های ارتش این رژیم صدها کودک فلسطینی به فجیع‌ترین وضع ممکن به شهادت رسیده‌اند، جاستین بیبر در ازای ملاقات نکردن نتانیاهو و در راستای حمایت از یورش‌های رژیم صهیونیستی به غزه، حدود 700 بلیط رایگان به نوجوانانی هدیه می‌دهد که در مرز سرزمین‌های اشغالی و غزه زندگی می‌کنند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

تجدید پیمان پدر و پسر با خالکوبی عبری

به گزارش دیلی‌میل، جاستین بیبر و پدرش هنگامی در تور سرزمین‌های اشغالی به سر می‌بردند، برای تحکیم وحدت خود با اسراییل، نام “مسیح” را به زبان عبری روی سینه خود خالکوبی کردند که با تمجید رسانه‌های صهیونیستی همراه شد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

این اقدامات الگوی بسیاری از نوجوانان جهان به ویژه مسلمان‌ها، تردیدی باقی نمی‌گذارد که جاستین بیبر خط مشی صهیونیست‌ها را دنبال کرده و صهیونیست‌های وابسته به این رژیم برنامه‌های ضد فرهنگی او را طراحی می‌کنند.

حلقه صهیونیست‌های دور جاستین تنگ‌تر می‌شود

به گزارش پایگاه تحلیلی Justineisajew، یکی دیگر از افراد بسیار نزدیک جاستین بیبر که در همه جا همراه او بوده محافظ اسراییلی وی، “موشه بنابو” “”Moshe Benabo است.

موشه بنابو یک افسر سابق صهیونیستی است که مسئولیت حفاظت از جان جاستین بیبر را بر عهده داشته است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

نام او در اصل موسی بنابو است که در زبان عبری موشه تلفظ میشود و موشه 47 ساله که خودش متولد حیفا است به زبان عبری تسلط کامل دارد و خانواده‌اش همانند خانواده اسکوتر براون ساکن فلسطین اشعالی هستند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

موشه بعدها به دلیل اینکه قبلا محافظ خواننده دیگری به نام جاستین تیمبرلیک بوده و بیبر از آن اطلاعی نداشته است، همکاری خود با او را قطع کرد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

نمایش جاستین در شوهای غیر اخلاقی صهیونیستی

یکی از اقدامات ضد فرهنگی جاستین بیبر شرکت در شوهای غیر اخلاقی است که هدایت آن‌ را صهیونیست‌ها بر عهده دارند و حضور افراد زیر 17 سال در این نمایش‌ها ممنوع بوده و نمی‌توانند به تماشای آن‌ بنشینند. نکته جالب این است هر جا که بیبر می‌رود اشخاصی صهیونیستی طرفدار اسراییل پشتوانه او هستند.

حضور جاستین بیبر در شوهای زننده، همواره با خشم گسترده‌ای از خانواده‌های غربی همراه بوده است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

یکی از این نمایش‌ها، شوی مد شرکت “Victoria’s Secret”‌ یا “راز ویکتوریا” است که لباس‌های بدن‌نما و زننده تولید می‌کند. اما حضور یک نوجوان هفده هجده ساله در این نوع نمایش‌های ضد فرهنگی چه توضیحی دارد؟ آیا مگر این است که ناتوی فرهنگی غرب ترویج بی‌بند و باری و برهنگی در دیگر فرهنگ‌ها را پیش رو گرفته است؟

شرکتVictoria Secret به دلیل تولید لباسهای زننده و بدن‌نما برای دختران نوجوان بارها مورد اعتراض خانواده‌های آمریکایی قرار گرفته است.

به گزارش Examiner، در حالی که بسیاری از طرفداران بیبر نوجوانانی هستند که هنوز سیزده سالشان هم نیست، دیدن خواننده مورد علاقه‌شان در میان عده‌ای از زن‌های برهنه و و ایجاد صحنه‌هایی مسهتجن الگویی بسیار نامناسب برای نوجوانان است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

بنا براین گزارش، دخترهای نوجوان بسیاری از رفتارهای بیبر الگوبرداری می‌کنند و این الگوبرداری سال‌ها ادامه خواهد داشت و تاثیر بسزایی در آینده نوجوانان دارد. این گزارش در هشداری به خانواده‌های آمریکایی از آن‌ها می‌پرسد آیا می‌خواهید دخترهای نوجوان با تماشای چنین برنامه‌هایی رو به فرهنگ برهنگی بیاورند؟ آن‌ها در خانه تمام این نمایش‌های غیر اخلاقی را مشاهده‌ می‌کنند تا جاستین بیبر برنامه خود را اجراکند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

این گزارش می‌افزاید، آیا نسلی که تنها به مدرسه راهنمایی یا دبیرستان می‌رود باید الگویی مانند بیبر داشته باشد؟ آیا این نمایش‌های مد در حال تخریب فرهنگ سنتی کشورها نیست و تنها اعتماد به نفس دخترهای جوان را به حدی پایین می‌آورد که می‌خواهند مانند این مدل‌ها شوند؟

اگزمینر در ادامه گزارش، به سوء استفاده شرکت‌های مد و لباس می‌پردازد که با استفاده از چهره‌هایی نوجوان مانند بیبر، نسل کم سن و سال را پای تماشای این نمایش‌های غیر اخلاقی می‌کشد تا فرهنگ پوشش آن‌ها را تغییر دهد.

نویسنده این گزارش می‌افزاید: این نمایش‌ها باعث می‌شود پوشش نوجوان‌ها و به‌ویژه دخترها در مدرسه، رفته رفته تغییر کند و رو به برهنگی روند. شوهای مد ضد اخلاقی مانند ویکتوریا که با همراهی خواننده‌ای مانند بیبر انجام می‌شود می‌تواند فرهنگ جوامع را به سرعت تغییر دهد.

پایگاه تحلیلی آمریکایی دیگری با نام theblacksphere، در گزارشی با عنوان “‌راز ویکتوریا نسل نوجوان را هدف قرار داده است” به مسائل ضد فرهنگی این نسل می‌انجامد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

این پایگاه با توجه به حضور بیبر در نمایش‌های مد غیر اخلاقی ویکتوریا می‌نویسد: در حالی که میلیون‌ها دختر نوجوان این برنامه‌ها را از هر طریق ممکن تماشا خواهند کرد پیام این شوی تبلیغاتی این است که “من جاستین بیبر را دوست دارم، جاستین بیبر شوی مد ویکتوریا را دوست دارد، بنا براین من هم باید از لباس‌های زننده ویکتوریا خریداری کنم”.

این گزارش در خاتمه با اشاره به این موضوع که ویکتوریا در حال قربانی کردن معصومیت دخترهای نوجوان است می‌افزاید:‌

دخترهای ما ارزشمند هستند و لیاقتشان بیشتر ازاینها است، آن‌ها باید مورد مراقبت قرار بگیرند.

باز هم ردپای صهیونیست‌ها همگام با جاستین بیبر/ رییس صهیونیستی راز ویکتوریا کیست؟

هر چه به جزییات عوامل پشت پرده بیبر و حامیان مالی او دقت می‌کنیم، بوی صهیونیست‌ها بیشتر منتشر منتشر می‌شود.

مالک شرکت ویکتوریا که جاستین در بسیاری از نمایش‌های زننده آن شرکت می‌کند هم یک صهیونیستی تمام عیار است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

لزلی وکسنر Lesly Wexner، ثروتمند مشهور آمریکایی و مالک صهیونیستی 75 ساله شرکت ویکتوریا در سال 2008 توسط جورج بوش به صورت افتخاری همراه هیئتی، او را در سفر به سرزمین‌های اشغالی در شصمتین سالگرد تاسیس رژیم منحوس صهیونیستی همراهی کرد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

وکسنر در کنار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی

وکسنر سرمایه‌گذاری عظیمی در سرزمین‌های اشغالی کرده و یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی آمریکایی رژیم صهیونیستی است. او که از پدر و مادری صهیونیست زاده شده، دارای یکی از بزرگ‌ترین بنیادهای صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

گفته می‌شود، وکسنر در کنار اسکوتر بران، مدیر برنامه‌های جاستین بیبر، پروژه ضد فرهنگی مورد نظر رژیم صهیونیستی را اداره می‌کند.

جاستین!! شلوارت را بکش بالا

یکی از شاخصه‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که به نظر می‌رسد کاملا حساب شده دنبال می‌شود، پوشش خاص جاستین بیبر است که توجه نوجوانان را به خود جلب کرده و باعث می‌شود آن‌ها از این نوع پوشش زننده الگوبرداری کنند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

به نظر می‌رسد، پوشش‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که مورد تایید خود غربی‌ها هم نیست، کاملا حساب شده باشد. بیبر در بسیاری از برنامه‌های خود برهنه بوده است. اما نکته جالب توجه نوع پوشیدن شلوار او است که بسیار زننده می‌باشد. این نوع پوشش عجیب صدای والدین غربی را هم در آورده است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

به گزارش دیلی‌میل، طبق نظرسنجی‌های انجام شده، پوشش جاستین بیبر زننده‌ترین پوشش خواننده‌های آمریکایی انتخاب شده است. بر همین اساس یکی از شرکت‌کنند‌ه‌ها عقیده دارد خواننده‌های پاپ مانند بیبر الگوی نامناسبی برای جوانان و پوشش آن‌ها هستند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

بوستون گلوب نیز در گزارشی به پوشش زننده بیبر اشاره می‌کند. نویسنده این گزارش با اشاره به تبلیغاتی بودن پوشش بیبر و ترویج فرهنگ نامناسب در میان جوانان می‌نویسد: وقت آن رسیده که پوشاک زننده خود را تغییر دهی. نگاهی به اطراف بیانداز هیچ کس چیزی که تو می‌فروشی را نمی‌خرد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

به عقیده بوستون گلوب، بسیاری از والدین طرفداران بیبر از او می‌خواهند تا شلوارهای عجیب خود را بسوزاند.
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی به موضوع جاستین بیبر و تاثر او روی فرهنگ جوانان پرداخته است.

جاستین بیبر بارها از خو رفتارهای خشونت‌آمیز نشان داده و محافظان اسراییلی وی نیز در بسیاری از موارد با هواداران و روزنامه‌نگاران زد و خورد داشته‌اند. این روزنامه آمریکایی با اشاره به رفتارهای پرخاشگرانه این خواننده نوجوان در تحلیلی جامع نسبت به تاثیر رفتارهای بیبر روی ذهن نوجوانان هشدار داده و می‌نویسد؛ در کنار الگوی نامناسب روابط و پوشش‌ بیبر، رفتارهای خشونت‌بار وی نیز می‌تواند تاثیرات منفی بسزایی روی نوجوانان داشته باشد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

این روزنامه بر اساس کتاب “اهمیت فرهنگی ستارگان نوجوان” نوشته “جین او کونر” می‌نویسد:

ستاره‌های نوجوان با استفاده از مواد مخدر، لباس‌های زننده، نوجوانان را خواسته یا نا خواسته به تقلید از خود فرا می‌خوانند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

حمایت جاستین بیبر 19 ساله از همجنس‌بازها

بیبر که دیگر رفتارهای زننده و غیر اخلاقی را به اوج خود رسانده، با حمایت از گروه‌های همجنس‌باز، بار دیگری نشان می‌دهد چه اهدافی پشت سر او قرار دارند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

پروژه IT gets better، توسط Dan Savage”” همجنس‌باز معروف آمریکایی و همسر(مرد) او راه‌اندازی شده است. دن سویج فعالیت‌های بسیاری در زمنیه اشاعه همجنس‌بازی در آمریکا داشته است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

دن سویج به همراه دوست همجنس‌باز خود در راهپیمایی همجنس‌بازها

بر اساس گفته‌های خود وب‌سایت این پروژه، هدف آن حمایت از همجنسگراهای سراسر دنیا و ترویج آن است.

جاستین بیبر که در حال تبدیل شدن به الگویی برای نوجوانان بوده، نیز با عضویت و سرمایه‌گذاری مالی در این پروژه، حمایت خود از همجنس‌بازها را اعلام کرده است.

جاستین بیبر , Justin Bieber

خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی مراقب نفوذ جاستین‌بیبرها در میان نوجوانان، بویژه دخترها باشند

نقش گوگل در پروژه ضد فرهنگی بیبر

گوگل نیز در این پروژه ضد فرهنگی به کمک صهیونیست‌ها آمده است. با جستجویی ساده در اینترنت متوجه پروژه محبوب کردن جاستین در میان نسل نوجوان ایرانی خواهیم شد، به طوری که اگر در موتور جستجوی گوگول حرف “جا” را جستجو کنید به سیلی از گزینه‌های مرتبط با جاستین بیبر بر خواهیم خورد و یا اگر کلمه طرفدار را جستجو کنیم باز نام جاستین بیبر به چشم خواهد خورد.

به علاوه، با توجه به اینکه به علت فرهنگ غنی ایران اسلامی، میزان نفوذ جریان ضد فرهنگی بیبر در این پایین بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اگر در نگاهی به وبلا‌گ‌های نوجوانان ایرانی به ویژه دخترها انداخته شود، وبلا‌گ‌هایی را ملاحظه خواهید کرد که طرفداران جاستین بیبر و دوست دختر او هستند و با نگاهی به نظرات این نوجوانان درباره بیبر و زندگی شخصی او، متوجه بحرانی که شاید گریبانگیر نسل نوجوان و آینده ساز کشور شود خواهیم شد.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

از آنجایی که هدف اصلی پروژه جاستین بیبر نفوذ در نوجوانان است، ناتوی فرهنگی صهیونیسم تنها به الگوی رفتاری بسنده نکرده و با ترویج لباس‌ها و کالاهای مرتبط با بیبر قصد دارد نفوذ این جریان را بیش از پیش تقویت کند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

در حالی که الگوهای طراحی زیادی از اسطور‌ه‌ها و فرهنگ ایرانی در عرصه مد و پوشاک تاکنون عرضه شده‌اند، اما برخی از فروشگاه‌های پایتخت با سوء استفاده از آب گل‌آلود و شاید هدفمند به دنبال ترویج و فروش کالاهی مرتبط با این ناتوی فرهنگی هستند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

جاستین بیبر , Justin Bieber

در تحقیقات صورت گرفته توسط باشگاه خبرنگاران، کالاها و پوشاک مرتبط با جاستین بیبر درفروشگاه‌های پایتخت به راحتی قابل خریداری هستند.

جاستین بیبر , Justin Bieber

با توجه به موارد اشاره شده و اثبات رابطه جاستین بیبر با رژیم صهیونیستی و برنامه‌های ضد اخلاقی و ضد فرهنگی که وی که با مدیریت ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم اجرا می‌شوند، به خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی کشور هشدار داده می‌شود، ضمن کنترل فضای اینترنت، هرچه سریع‌تر نسبت به مقابله با چنین پروژه‌هایی که نسل نوجوان بویژه دخترها را هدف قرار داده، اقدامات مقتضی را انجام دهند.

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

37 دیدگاه

 1. واقعا که 🙂 اتفاقا حمایتش از همجنس گرا ها هم درسته مثل شما نادان باشه خوبه؟؟؟؟

 2. جاستین الان 20 سالشه و داره میره ب 21 سالگی پس این مطالب واسه 16 سالگیش رو آپدیت کنین چون انسان اشتباه میکنه!جاستین جوون بوده و خام!من عاشق جاستینم و بهش افتخار میکنم و از کاراش هم ناراحت نیستم!
  راستی فقط جاستین بیبر و سلنا گومز خواننده هستن؟این همه خواننده های مزخرف پس چرا فقط ب اینا گیر میدین؟
  اینم بگم کسی ک طرفدار جاستینه گول این حرفاتون رو نمیخوره چون از اخبار جاستین مطلعه و میدونه ک جاستین کارای بد نمیکنه!
  ممنونم با این مطالب مزخرفتون!

 3. جاستن عشقمه دوسش دارم چیزایی هم که شمامیگید رو باور نمیکنم اگه دوسش ندارین به سایتش سر نزنید و دیگه چیزی علیه جاستین و سلنا نگید چون یه طرفدار واقعی باور نمیکنه

 4. من واقعا جاستینو دوست دارم مهم نیست دیگرون چی میگن اینا اول فکر کشور خودشون باشن در ضمن به اینا هیچ ربطی نداره جاستین چیکار میکنه ما طرفداراشیم دوست داریم اینطوری باشه همینجوری که جاستین هست خیلی هم منحصر به فرده و خیلی هم جذابه ودر ضمن جاستین بد ترین کارم بکنه من یه طرفدار واقعی میمونم کیا با من موافقن؟؟؟؟؟؟؟

 5. به نظر من به کسی ربطی نداره که دیگران چجوری رفتار میکنن.من یکی از طرفدارای جاستین هستم و با شنیدن این چیزا هم دست از دوست داشتنش بر نمیدارم.شمایی که میگی جاستین قشر نوجوانان مخصوصا دخترارو هدف قرار داده اول برو مملکته خودتو درست کن.مثلا ایران از همه لحاظ کامله؟مردمانش خیلی با فرهنگن؟چرا سعی میکنین ذهن نوجوونارو درگیر کنین.اصلا به شما ربطی نداره که کی کیو دوست داره.انقدر تو ایران ازادی ندادین که همه انقدر عقده ای شدن.مقصر همه ی اینا شمایین.پس اول خودتونو مملکتتونو درست کنین بعد درباره ی سبک زندگی دیگران نظر بدین.

 6. هیچ وقت به چیزی ک اطلاعات دقیقی دربارش ندارید مثل مطالب بالا اعتماد نکنید

 7. می گی بابا این لباسا رو من به زور یه جا پیدا کردم جنسش مظخرف تازه فکر کن یه بلیزشو به من می گفت 62 تومن ازکجا باید این همه پولو اورد هان

 8. سلام من از طرفدارای جاستین بودم ولی از چیزایی که ازش دیدم و هنوزم داره ادمه میده نشون دهنده یه ادم بی شعوره منم 14 سالمه اوایل خیلی دوسشم داشتم دروغم نمیگم ولی چشامو بعضی چیزا باز کردن ممنونم از مطالبی که وسه اگاهی منو دوستام گذاشتین منم یه مدت کفش و کلاه جاستین رو میپوشیدم ولی حالا نه اهنگاشو گوش میدم ولی مث قبل دنبال نمیکنمممممممممممم واقعا یکی به این جاستین بگه چیه هر دفعه یه گندی میزنه واقعا از خودش خجالت نمیکشه من که الان فک میکنم به کارایی که کرده حالم از خودم بهم میخوره که طرفدارش بودمممممممممممممممممممممممممم خوشحالمممممممممم که حالا دیگه نیستممممممممممممم با ارزوی موفقیتوسه مردم ایران زنده باد ایران خواننده های ایرانی خیلی بهترن …………………..

 9. چرا همیشه نصفه شلواره………..

 10. man ke divoone ye justinam hastam o khaham bood pas harfe moft nazanid.hip hip hooooraaaaaaaa baraye hame ye belieber ha

 11. age vaghei bashe barash moteasefam!Aslan chera dooroogh bashe???oon haroomzadasto harkari azash barmiad

 12. اخه شما رو من میدونم اگه خود پیامبر هم جلوتون معجزه کنه مطمئن هستم ایمانتون انقدر ضعیفه که باور نمی کنید
  چند بار تا حالا همین جوری عاشق دکتر حسابی بودین و الگوی خودتون قرار دادین؟
  چند بار همین جوری نوشتین من طرفدار حضرت علی (ع) هستم؟
  چند بار از حضرت علی (ع) که در سایت های مختلف ایرانی که از ایشان بدگویی کردن دفاع کردین؟
  چند بار زندگی نامه ی دانشمندان رو خوندین که حالا زندگی نامه ی بیبر رو حفظین؟
  چند بار شد که به جای زدن سازهای غربی ساز غیرت و عفت ایرانی رو بزنین؟
  برای شما باید این شعر رو بیارن:
  گاو را دارند باور در خدایی عامیان
  نوح را باور ندارن از پی پیغمبری

 13. سلام:
  من1نوجوونه 14 سالم تا 2 ساله دیگه هم از این کشور مزخرفم میریم استرالیا از اونجا هم باسه دانشگام میرم USA از اخلاقه جاسم خیلی خوشم میاد و همه ی چیزایی که دارم مثه اونه حتی کفشو مدل راه رفتنم البته از عمد نیستش کلا شلو ول راه میرم !!!!!!!!!حتی تازگیا گیتارم میزنم ولی به نظرمن دارین1خورده شورشو در میارین من نمیخام ازش دفاع کنم اما حقیقته!!!! از 1 جوونه19ساله توقع های بیجا دارین البته به نظرم 1 کم بچه بازی در میاره با اینکه5 سال از من بزرگتره!!!!!!!اما همین بی عقلیاشم باحاله!!!!!!!!!

 14. الکسا جان به نظر تو جاستین قیافه ندارهههههههههههههههه !!!!!
  صدا نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  واقعا که چه سلیقه ی گندی داری

 15. اخه چرا واسه ی این بدبختا حرف در میاریر خودشون به اندازه کافی مشکلات دارن بعد شما بیاید یه کاری بکنید که به غلط کردن بی افتن تازه اگر می بینی این جوری اند حتما فرهنگشونه دیگه

 16. لطفا به ببوشه من نگین صهیونیست….

 17. اخه این چه حرفایی …
  سر به این خوبی و خوشکلی و …
  همین کم که شما ها شت سرش حرف بزنید که زدید!
  ولی با اجازتون جاستین یکی از معروف ترین خواننده های امریکاس….

 18. به نظرمن كه جاستين يك هنرمند واقعي هست و او با استعدادي كه داره تونسته انقدر مشهور بشه و شماهام با اين حرفاي پوچ و بيمعني نميتونين شهرت اونو خدشه دار كنيد اميدوارم در آينده كارايي بهتر از خراب كردن يه هنرمند داشته باشين

 19. اون عکسش که از پشت سره،شلوار گل گلی پلنگی پوشیده اومده پایین؛مث این بچه های دماغویی که میرینن تو شلوارشون میمونه!

 20. نمیخواید تمومش کنید تا یکی به یه جایی میرسه میشینین پشتش حرف میزنین من عاشق جاستینم.اصلا آره به شدت ازش تقلید میکنم.به چه حقی میخواید جلوی ما رو بگیرید.برای یه بارم که شده بزارید خودمون انتخاب کنیم.اونا رو دیدیم حرفای شما رم شنیدیم.بقیش با ماست هر چی بیشتر جلومون رو بگیرید بدتر میشیم

  • میگن اگه کسیو دوست داشته باشید شبیه اون میشد
   طرفدارای این پسر بدونن که اگر بعد از یه مدت
   شلوارتون بالاتر از یه حدی نمیرفت
   از همجنس بازی خوشتون اومد
   مثل حیون تمام فکرو ذهنتون زنا شد
   غرق شهوت و هوس شدید
   و کمکم دارید خدارو فراموش میکنید تعجب نکنید
   دوستانم اینم بدونید که یک روز خواهید مرد

 21. تا کهی میخواید به این کارهاتون ادامه بدین تا کهی میخواید هر کسی که از جولوتون رد میشه رو صهیو نیست بنامید سر مردم رو کلاه بزارید اخه به شما ها چه که این اینجوری لباس میپوشه اونا شادن نکنه میخواید جولوی شادیه اونا روهم عین ما بگیرید توی کنسرتا ازادن مثل ماها نیستن که وقتی می خوای وارد سالن کنسرت بشن به مانتوی کوتاه گیر بدن یا همه رو روی صندلی بشونن و فقط مردم حق داشته باشن دست یا جیغ بزنن
  این کارها براتون چه منفعتی داره پیشرفت یک جوونو میبینید سری هی بهش وصله میچسبوند
  بعد میگید باید مانع دخالت و توتعهی کشور های بیگانه باشیم ولی خودتون از همه بد ترین
  من 12 سالمه وکلی حسرت توی دلم دارم دوست دارم از این کشور برم شما فکر میکنید با جلو گیری از جوانان وکودکانی که مثل من هنرمند هایی مثل جاستین رو دوست دارن کشور خوب کنید

  • برين بابا قربون جاستين جونم برم اه چرا ازش بد ميگيد ايش من عاشق جاستينم اصلا كاراى اون ب شما چه اصلا خودتون چى فضولا ايش بدم مياد از اينجور ادما كه پشتهنر مندايى مثاه جاستين چرتو پرت ميگن برين بابا شما خودتون از همه چرت ترين بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووقبيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب بيب هههههههه

  • واقعا ک شما ی فکری ب حال خودتون بکنین توهم توطئه هلاکتون کرده اونجا هرکی ازاده هرکاری میخاد بکنه میخاین ازادیه اونم بگیرین برید حقیقت رو تو ویکیپدیا ببینین جاس شریف و مسیحی چیزه بدی ک نیس نکنه میخاستین مسلم باشه ویکیپدیامنبع موثقه نه این متوهم هارو بیخیال الان با جکی چان عکس گرفته با چینیا دررابطه اس نچ باهاش حال میکنن دوروبرشن حقم دارن زنده باد جاس خداروشکر همزمان با جاسم درود برون شرفش انرژیم بره طرفش

 22. ممنونم مطلبتون جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.