تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

نقش کرکره برقی در اهمیت امنیت

در این مطلب می خواهیم توضیحاتی درمورد نقش کرکره برقی در اهمیت امنیت برای شما همراهان عزیز ارائه نماییم در صورتی که شما نیز همچنان از درب های قدیمی برای فروشگاه خود استفاده می کنید و قصد دارید امنیت فروشگاه را اتقاء دهید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کرکره برقی

با توجه به رشد صنعت در زمینه امنیت، اخیرا درب های قدیمی جای خود را به کرکره های برقی داده اند زیرا همانطور که می دانید کرکره های برقی از امنیت بسیار بالایی برخوردارند به همین دلیل است که اکثر فروشگاه ها و مغازه ها از آن استفاده می کنند. البته تکنولوژی همین درب های کرکره ای نیز روزانه در حال رشد و پیشرفت می باشند (مثلا قوی تر شدن موتوها و مقاوم شدن تیغه ها) تا خدمات یهتر و با امنیت تری را به مردم ارائه نمایند.

مطالب خواندنی:

اغلب موارد جهت استفاده از کرکره برقی (که به آن ها درب اتوماتیک یا خودکار نیز گفته می شود) یک سری اطلاعات نیاز دارید که لازم است قبل از خرید کرکره برقی این اطلاعات را کسب نمایید تا با دید وسیع تری برای خرید اقدام به نصب کرکره برقی نمایید. اما اصل حرف های ما در این نوشته بر پایه نقش کرکره دراهمیت و  امنیت آن است. به این صورت که زمانیکه شما برای فروشگاه خود کرکره برقی را نصب می نمایید یعنی امنیت خود را چند برابر نمـوده اید. زیرا بعد از نصب کرکره برقی دیگر نگران دستبرد سارقان نیستید و با خیالی راحت از اینکه  هیچ راهی برای دزدی وجود ندارد، می توانید به خانه یا مسافرت بروید.

قابل ذکر است که کرکره برقی نه تنها از نظر سرقت فروشگاه شما را در امنیت کامل قرار می هد بلکه می تواند به خوبی نقش یک عایق را نیز برای فروشگاه شما ایفا نماید. احتمالا این جمله برایتان عیجب به نظر می رسد و سوال برایتان پیش می آید که کرکره برقی چگونه می تواند نقش یک عایق را داشته باشد؟ در پاسخ به شما می گوییم به علت پوشید بودن کامل کرکره برقی قادر است در فصل زمستان از نفوذ سرما جلوگیری می کند و همچنین در فصل تابستان که خورشید مستقیم است، می توند نقش یک سایه بان  را برای فروشگاه شما داشته باشد. به علاوه  به دلیل پوشش سراسری و کامل کرکره برقی و عدم وجود کوچکترین روزنه، حیواناتی مثل  موش و گربه قادر به نفوذ در فروشگاه یا  داخل مغزه  نیستند.

با توجه به همه مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد، همه این ها درکنار هم مجموعه ای از خصوصیات مثبت کرکره برقی را می توانند تشکیل دهند و این  موضوع نیز  باعث محبوب شدن کرکره برقی گردیده است. به گونه ای که در همه جا استفاده از آن زیاد شده است. اخیرا علاوبر مغازه ها و فروشگاه ها، از کرکره برقی به عنوان درب پارکینگ ها نیز استفاده می شود.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری درمورد کرکره های برقی و درب های اتوماتیک دارید می توانید به سایت کرکره برقی دات کام (www. kerkere-barghi.com) مراجعه نمایید و از مطالب و راهنمایی های این سایت بهره مند گردید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.