تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

مصاحبه با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

گفتگو با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی
با هیچی هم خوشبختیم

مصاحبه با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

فرقی نمی کنه، اهل کجا و چه کاره باشی، فرقی نمی کنه کوچیک باشی یا بزرگ، پیر باشی یا جوون، وقتی با چیزهای کوچیک خودت رو خوشبخت بدونی یعنی همه چیز داری. وقتی می تونی با همه چیزهای کوچیکی که داری، با کمترین امکانات احساس پیروزی کنی یعنی این که خوشبختی. خوشبختی یعنی لمس همین چیزهای کوچیکی که شاید تو نگاه خیلی ها هیچ به نظر بیاد! همه این حرفها را می شُد از لا به لای صحبت های امیر کاظمی و همسرش مهتاب احساس کرد. آنها در سن پایین ازدواج کردند و با همین چیزهای کوچیک با همه وجودشون خوشبختی را باور دارند. حالا چی شد که خواستیم با امیر و مهتاب حرف بزنیم. ازدواج زود این دو نفر و اجرای برنامه «مثبت من» به اتفاق هم، برنامه تازه ای که در حال ساخت آن هستند و… بهانه ای بود برای این گفتگو، انجام این مصاحبه وسط خونه جدیدی که هنوز جابه جایی اسباب کشی اون کامل نشده، با کلی خرت و پرت و وسایلی که هنوز سر جای خودش چیده نشده البته با صمیمیت بی نظیر مهتاب و امیر می تونه جذاب و خوندنی باشه!!

خُب به سلامتی انگار اسباب کشی به منزل جدید هم تموم شد؟

نه بابا کجا تموم شد، دارید خودتون می بینید که هنوز خیلی از وسایل رو نچیدیم، تازه امروز می خوان بیان یخچال و ماشین لباسشویی رو نصب کنند. همه اسباب کشی را خودمون دو تایی انجام دادیم. باورتون میشه، امروز از خستگی واقعا توان نداشتیم اما این گفتگو با این مضمون برامون جذابیت داشت. واقعا اسباب کشی کار بی نهایت سختی است. از دوست خوبم «حسین مولایی» که ماشینش(وانت) را در اختیار ما گذاشت خیلی ممنونم، خیلی اذیتش کردیم برای همین الان دیگه جواب تلفن مون را نمی ده(با خنده)

آقای کاظمی چرا این قدر زود ازدواج کردی؟

به نظر شما مگه زود ازدواج کردم؟؟

نه اما فکر می کنم توی این سن و در 24 سالگی برای تو و مهتاب زود بود؟

وقتی آدم مورد نظرت را پیدا کنی و با اون خوشبخت باشی یعنی این که درست انتخاب کردی و اون وقته که یک لحظه تاخیر هم جایز نیست، باید زود دست بجنبونی(با خنده)! برای من همین طوری بود با این که من اصلا فکرش را نمی کردم که توی این سن ازدواج کنم اما وقتی قراره که یک اتفاقی بیفته تو نمی تونی جلوی اون اتفاق رو بگیری، برای من و مهتاب هم همین طوری بود، این قدر همه چیز درست و سر جای خودش اتفاق افتاد که تا چشم باز کردیم دیدیم همه چیز تمام شده و الکی الکی شدم مَرد خانواده.

تا جایی که خبر داریم شما دو نفر مراسم عروسی هم نگرفتید چرا؟

به نظرم این درست ترین کاری بود که من و مهتاب انجام دادیم، همه حرف من اینه که اگه قراره کاری را انجام بدیم باید انجامش بدیم و به درست ترین شکل ممکن هم انجامش بدیم، از دید من و مهتاب، گرفتن عروسی کار جالبی نبود، آره عروسی نگرفتیم برای این که با خودمون گفتیم خرج عروسی را صرف خرید خونه و پس انداز کنیم، خُب قبل از ازدواج و در دوران نامزدی مون من واقعا آدم ولخرجی بودم و هر درآمدی را که از کارم داشتم تا ریال آخرش خرج می کردم. اما حالا قضیه کاملا فرق کرده، مسئولیت یک زندگی روی دوش من افتاده. ما مراسم عروسی نگرفیتیم تا اون پول را برای یک کار دیگه صرف کنیم.

گفتی که مراسم ازدواج و عقدتون خیلی ساده برگزار شده، می شه برام بگی که هزینه این مراسم برای امیر کاظمی چقدر تمام شد؟

شاید باورش برای کسانی که این گفتگو را می خوانند سخت باشد اما کل خرج مراسم برای من چیزی نزدیک به 300 هزار تومان شد، خیلی ساده تر از اون چیزی که حتی خودم تصور می کردم، صادقانه اگر بگویم حتی مهتاب هم توقع زیادی نداشت، دو تایی با هم رفتیم و 2 تا حلقه نقره خریدیم. با این که شاید از جانب خانواده ها هم خیلی در فشار بودیم که یک حلقه طلا، اما همین حلقه های نقره برای من و مهتاب اولین خرید مشترک زندگی بود البته پر از خاطرات شیرین شد، حتی توی سفر امسال شمال مهتاب همین حلقه نقره ای رو که شاید ارزش چندانی هم نداره گم کرد و ما از یک شهری به همون شهر مقصد برگشتیم و حلقه مهتاب را پیدا کردیم. چیزی که برات عزیز باشه هیچ وقت گُم نمی شه، برای همینه که می گم در عین سادگی هم می شه کاری کرد که احساس رضایت کنی. هزینه محضر و عاقد و دسته گل هم روی همین 300 هزار تومن حساب شد.

مهتاب، همسرت راست می گه؟! تو دلت نمی خواست که مثلا یک حلقه گرون دستت کنی؟

نه! واقعا دلم نمی خواست، به قول تو یه حلقه گرون چند میلیون تومانی هم دستم کردم، چه اتفاقی می افتاد، وقتی من امیر را دارم یعنی همه دنیا را دارم، مراسم عروسی نگرفتیم، خُب الان اتفاقی افتاد؟ نه! مهم اینه که کنار کسی که دوستش داری احساس رضایت و خوشبختی کنی، باورت بشه که با هیچی هم می شه خوشبخت بود. گرفتن مراسم عروسی پر هزینه و مجلل که می شه عین اسراف، می شه عین ولخرجی، آخه چرا؟؟ باور کنید همه کسانی که مراسم عروسی پرهزینه و مجلل گرفتند و هزار و یک خرج اضافه هم داشتند حتی یک بار هم فیلم عروسی خودشون را کامل و با حوصله نگاه نکردند. وقتی می شه با هیچی هم خوشبخت بود پس چرا نباید این کار را کرد.

خیلی دلم می خواد بدونم شما دو نفر چطوری با هم دیگه آشنا شدید و امیر در تو چه چیزی دید که احساس کرد نیمه گمشده زندگی اش تویی؟

امیر: می شه این سوال را من جواب بدم. هرگز روز اولی که مهتاب را دیدم، فراموش نمی کنم، حتی وقتی از مهتاب هم خواستگاری کردم بهش گفتم که چطوری عاشقت شدم و حتی پلان به پلان اون روز را هم براش تعریف کردم و حالا یک بار دیگه برای شما هم تعریف می کنم، روز اولی که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد. وای هنوز هم، او صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه، توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.

مهتاب از کدوم یکی از کارهای همسرت بیشتر از بقیه حرص می خوری؟

مهربونی کردن بیش از حدش به آدمها. من اصلا مخالف مهربونی کردن و خوبی نیستم اما معتقدم باید به کسانی مهربونی کرد که لااقل لایق اون مهربونی باشند، امیر خیلی خوبه، نه تنها خودش همه اعضای خانواده اش این طوری هستند، به خصوص پدرش و فکر می کنم امیر هم به پدرش رفته، پدر امیر آدمی است که اگر کسی در حقش بدی هم بکنه باز هم به اون آدم، خوبی می کنه و امیر هم درست مثل پدرش می مونه، واقعا بلد نیست بدی کنه برای همین بعضی وقت ها از این کار امیر و این که زیادی نسبت به آدم های اطرافش، مهربونی افراطی می کنه حرص می خورم.

توی این مدت آشنایی تون و جدی شدن مسئله ازدواج تون اولین قهر و بحث که با هم دیگه کردید کی بوده و سر چی؟

امیر که اصلا بلد نیست قهر کنه و من هم اگر بلد باشم که نیستم نمی تونم با کسی قهر کنم، اصلا فلسفه و مفهوم قهر را نمی فهمم و نمی دونم چرا باید با کسی قهر کرد. یکی از نکاتی که من و امیر در اون تفاهم کامل داریم اینه که درباره هر چیزی با هم دیگه مشورت می کنیم و اگر مسئله ای هم اتفاق بیفته درباره اون حرف می زنیم، نه این که با همدیگه بحث و قهر کنیم، به نوعی کارهامون و دلایل مون رو به شور می ذاریم و برای هم حُرمت و احترام زیادی قائلم هستیم و تا به امروز هم نه دعوا کردیم، نه بحث و قهر!!

مهتاب، خوشبختی را تعریف کن؟

خوشبختی یعنی امیر، خوشبختی یعنی لمس همین چیزهای کوچیکی که شاید تو نگاه خیلی ها به نظر نیاد.

خوشبختی یعنی وقتی اراده کنی باید هدفت را به دست بیاری، خوشبختی یعنی همون چیزی که آرزوش را داشتی و نمی دونستی کیه و چطوری به دستت رسیده و بی هیچ برنامه ای سر و کله اش توی زندگی ات پیدا شده، خوشبختی یعنی کسی که باهاش به آرامش برسی.

امیر: خوشبختی یعنی از شرایطی که داری حتی اگر بد، راضی باشی و لذت ببری خوشبختی یعنی برای طرف مقابلت از جونت مایه بذاری و کاری کنی که اون آدم بی نهایت خوشحال باشه و کاری کنی که به خاطر اون زندگی کنی.

امیر و مهتاب: نمی دونیم چرا امروز باید این گفتگو وسط این اسباب کشی و این چیدمان خونه انجام بشه، اما مطمئنیم که دیگه تکرار نمی شه، امروز این اتفاق برای من و امیر تبدیل شد به یک خاطره فراموش نشدنی که امکان نداره دیگه تکرار بشه، با این که هردوی ما خیلی خسته بودیم اما حسابی حال مون رو عوض کردید، خیلی خیلی ممنون. برای همه دختر و پسرهایی که می خوان ازدواج کنند، یک دنیا آرامش و روزگاری خوش را آرزومندیم.

You might also like
101 Comments
 1. afsaneh says

  سلام امیرجان خوبی میخواستم بگم شما تو‌سریال فوق لیسانسه ها خیلی عالی بودین برات ارزوی موفقیت تو کارت دارم ویکم ناراحت شدم ک شنیدم ازدواج کردین چون من شمارو دوست داشتم شماجای داداش منی قربونت برم خیلی ماهی بخدابرات ارزوی خوشبختی دارم ونمیدونم الان دارم میگم خوشبخت بشین شابعه اس ک ازدواج کردین یا واقعا ازدواج کردین به هرحال ارزوی خوشبختی دارم برات
  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 2. ناشناس says

  سلام امیرجان خوبی میخواستم بگم شما تو‌سریال فوق لیسانسه ها خیلی عالی بودین برات ارزوی موفقیت تو کارت دارم ویکم ناراحت شدم ک شنیدم ازدواج کردین چون من شمارو دوست داشتم شماجای داداش منی قربونت برم خیلی ماهی بخدابرات ارزوی خوشبختی دارم ونمیدونم الان دارم میگم خوشبخت بشین شابعه اس ک ازدواج کردین یا واقعا ازدواج کردین به هرحال ارزوی خوشبختی دارم برات
  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 3. ناشناس says

  من که خیلی تورودوست دارم امیرجان عاشقتم اول آرزوی سلامتی برات میکنم بعدآرزوی خوشبختی ات را نفسم میخوام برای همیشه توفکرم باشیتو زندگی من هستی
  ❤😘

 4. ناشناس says

  عاشقتم

 5. ناشناس says

  خوشبخت بشین

 6. ناشناس says

  عالی بود خوشبخت بشین

 7. ناشناس says

  اميدوارم زندگيتون هميشه سبز باشه

 8. ناشناس says

  مگه همه چی به ظاهره فرق نمیکنه زن یا مرد آدم رنگ و بوی خدایی داشته ینی همه ی چیز های خوشگل رو داره

 9. ناشناس says

  وااااااااااااای منم عاشق امیر هستم مصاحبشون عالی بود من که از خنده مردم خیلی حال بود با اینکه خیلی وقته گذشته ولی برای هر دوشون آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم.

 10. Jefberi@gmail.com says

  سلام امیر و مهتاب عزیز آرزو میکنم در کنار هم زندگی شاد و خرمی داشته باشید با موفقیت روزافزون
  همچنین اونایی که چشم دیدن خوشی بقیه رو ندارن چشاشو از حسودی بترکه…وای که چقدر این کامنتا خنده دار و مضحک و در عین حال شرم آوره

 11. ناشناس says

  مهم اینه که کنار هم خوشبختن و عاشق هم هستن.همیشه حرفهای حسودانه پشت آدم های بزرگ هست.فقط باید یادمون باشه که الان تو دنیا فقط مهتاب حق مالکیت عشق امیر رو داره و همین مسله برای امیر هم صادقه.دعا کنیم ما هم در آینده دچار مچین عشقایی شویم

 12. ناشناس says

  امیر لطفا خیلی بیشتر مصاحبه کن مامنتظریم.

 13. wwwhjkguiutg says

  من تو رودوست دارم امیدوارم با مهتاب خانم خوشبخت بشی

 14. mi says

  عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ولی امیر جوان تر است حقش این زن نبود متشکرم از عکس ها بوووووووس عاشقتم بای ……..

  1. ناشناس says

   من از اون.موقع.كه فيلم.شمعدوني رو ديدم فهميدم.كه چقدر اين زوج خوشبختن اونايي كه داريد حسودي ميكنيد يا عاشق امير شديد لطفا اين دو تا زوج خوشبخت رو از هم جدا نكنيد امير جان ايشالا خوشبخت باشي چشاتون بتركه حسودا

  2. ناشناس says

   امير.جان ومهتاب جان ايشالا زوج خوشبختي تا آخر خواهيد بود براتون ارزوي موفقيت ميكنم كساي ديكه لطفا حسودي نكنيد

 15. ناشناس says

  خدا شفاتون بده

 16. Fatimakamareh@gmail.com says

  خاک بر سر تون بی جنبه ها بابا جمع کنید خودتونو زندگی مردم به شما چه ربطی داره اخه ایشالله که خوشبخت بشن انقدر هم بخیل و حسود نباشید

 17. ناشناس says

  من دختری شانزده ساله ام ازموقعی که سریال شمعدونی رو دیدم از ته دلم عاشق امیر شدم وهنوز هم هستم امیر جگگگگگگگگگگگر

 18. www.fatyynooryy@gmail.com says

  امیدوارم همیشه خوش باشن راستی خونه جدید هم مبارک باشه

 19. ناشناس says

  امیر جوووونم من حسودیتونو نمیکنم تازشم میگم انشاءالله به پای هم پیر شین یه چیزی بگم ناراحت که نمیشی گلم؟ کاش یه دختری رو پیدا میکردی که به هم بیاین کاش دوست دارم عاشقتم نفسم خدافظ

 20. ad@rahmani.com says

  امیرعالیه.

 21. ناشناس says

  عالی بود هر دو شون خیلی باحالن.

 22. bahar3550@gmail.com says

  وااااااي يني داغونيدااااا ب زندگي مردم چيکار داريد اخه،جهان سومي ک ميگن يني اين يکي ميگ امير سرتره اون ميگ من عاشقشم بس کنيد بابا،خجالت بکشيد،هنرمنده خوبيه ايشا… هميشه موفق باشن

 23. elahemehrabi@ymail.com says

  Che comment haee!!!bah bah

 24. ناشناس says

  ﭼﻪ ﮐﺎﻣﻨﺘﺎﯾﯽ!!

 25. rojin12345@irb.com says

  من عاشق امیرم ولی از مهتاب بدم میاد چون لیاقت امیر رو نداره من آرزومه که امیر مهتاب رو دوست نداشته باشه من عشقم امیره تازه از همه مهم تر مهتاب دیوانه زشت و خسیس دلم واسه امیر می سوزه که یک روانی گیرش اومده

 26. just__me_no1@yahoo.com says

  وای چــه خوبــن ایــنا 🙂

  امیـدوارم همیشــه دلشــون شــاد باشـه
  من هروقتـ یه زوج خوشبخت میبینم ذوق میکنم =))))

 27. ali69@yahpoo.com says

  سلام من رزیدنت بیمارستانی هستم که شمعدونی فیلم برداری شد توی فیلم برداری این آقا انقدر خوش اخلاق بود با کادر بیمارستان خاکی رفتار می کرد .و اولین باری که دیدمشان اصلا فکر نمی کردم 25 سالش باشه بهش می خورد و می خوره که 17 الی18 سالشان باشد.و مثل دیگر بازی گران موقع امضا دادن ناز نمی کنند و با دیگران خوش رفتاری می کنند

 28. ناشناس says

  می دونید ارزش یه دختر به زیباییش نیست به غرور وشخصیتشه به وغار و متانتشه دختری که اینارو نداشته باشه مفت نمی ارزه

 29. ناشناس says

  سلام آقای کاضمی بازی هاتون عالیه خیلی کار خوبی انجام دادید منظورم از گرفتن عروسی کم خرجه
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 30. atashafrooz26@yahoo.com says

  سلام به همه عزیزانی که به این صفحه اومدن اگر از این بازیگر جوان خوشتون اومده اصلا تعجب نکنید چهره ایشان واقعا جالب و جذابه ……من جمله خودم که بخاطر حس کنجکاوی به اینجا اومدم حسادت اصلا خوب نیست انشالله همتون خوشبخت بشید وبا کسی ازدواج کنید که بدل خودتون بشینه وای اگر شوهر آدم اینقدر بانمک باشه خیلی چشم ها دنبالشه همسر ایشان هم زیباست البته که مهم خودشون اند

 31. elizabeth.nazanin says

  چقدر بدبختیددددددددددددددد اخههه دسته گل خواستگاریم 500 تومن بود 300تومنم شد پول واسه عروسی

 32. ناشناس says

  واقعا که بدبختید

 33. ad@rahmani.com says

  خیلی به هم میان

 34. ناشناس says

  وای چقد مهتاب خانم زیباست
  امیدوارم که زوج هنری خوبی هم بشن

  1. ناشناس says

   نه اصلا به هم نمیان امیر خیلی سر تر از مهتاب

  2. واییییییییییی منم عاشققققققققشم says

   آره والله

 35. sa3ana@Gmail.com says

  انشالله خوشبخت بشن هردوشون دوست داشتنی هستن
  مصاحبه هم عالی بود
  دوستان ممنون که کامنت گذاشتید و مارو شاد کردید .. ???? دوستان گلوله نمکن …. کامنتارو ???? خخخخخ

 36. ad@rahmani.com says

  خوبه

 37. 45gfhd456isjdisjdisjd says

  چه قدر شما فوضولید1
  امیر و مهتاب جون امیدوارم خوشبخت باشید که هستید:)

 38. ad@rahmani.com says

  عالیه

 39. ad@rahmani.com says

  ایشالا خوشبخت بشیدتاآخرش

 40. ad@rahmani.com says

  سلام آقای کاضمی من و خواهرزادم که ۸سالشه خیلی بازی های شمارودوست داریم یکی ازآرزوهام اینکه شماروببینم وازتون یه امضایادگاری بگیرم امیدوارم که باعشقتون همیشه موفق باشید.

 41. ناشناس says

  وا خب بچه ها احساساتین دیگه

  1. واییییییییییی منم عاشققققققققشم says

   Iovely boy

 42. ناشناس says

  سلام
  راستش من نمیدونستم که امیر ازدواج کرده منم عاشقش شدم هم بازیگریش هم صورت خشکلش

  شرمنده

  راستی: من آخرش نفهمیدم اسم امیر کاظمی چیه؟
  ازیه طرف میگن اسمش امیر است از یه طرفم میگن اسمش ویدا است
  اگه آخرش بگین کدومه

  1. مهدی عیوضی says

   با سلام
   اسم کامل این بازیگر محبوب تلوزیون امیر کاظمی است و ویدا جوان نقش خواهرش در سریال شمعدونی رو بازی می کنند.
   با تشکر

  2. par@yjhyj says

   ایشالا همیشه خوشبخت باشید من واقعا بازیه شمعدونی تو دوست داشتم

 43. ناشناس says

  امیر خیلی پسر خوبیه خیلی هم خوشگله زنش خیلی خوشگله،هر آدمی میتونه کس رو دوس داشته باشه،خیلی از آدما هنرمندا و بازیگرا رو دآس دارن اما این ی چیز غریزیه،می خآام از شما دوستان خواخش کنم که‌تو کار و زمدگی مردم دخالت نکنین،اگه دنیا بخواد به حرف مردم بچرخه که سنگ رو سنگ بند نمیشه.همه ی روزی قراره که به کسی که دوسشون دارن برسن،ایسن دوتا ام رسیدن،برای هر دوتاشون آرزوی موفقیت و خوش بختی میکنم???

 44. eslam.abyarlylan.com says

  تا یک پسر تو تلویزیون میبینند عشاشق میشند بی جنبه ها خاک بر سرتون چندمین بازیگر

 45. eslam.abyarlylan.com says

  خاک بر سر همه تون شماهای که از امیر خوشتون میاد بی جنبه ها حتما ترشیدین که اینقدر دستپاچه هستین

 46. ناشناس says

  وقتی من فیلم شمعدونی رو دیدم عاشق امیر شدم یعنی از ته دل عاشقش شدم ولی وقتی دیدم ازدواج کرده خورد به ذوقم ولی به هر حال برای هردوتون ارزوی موفقیت می کنم انشا الله سایه امیر همیشه بالاسر مهتاب جون باشه

 47. hastihe20@gmail.com says

  ایشالا که همیشه همینجور خوشبخت باشن
  مطمینم که انتخاب دوتاشون درست بوده خیلی بهم میان

 48. ehsan. says

  امیر خیلی باحالی .

 49. ناشناس says

  من وقتی فیلم شمعدونی رو دیدم همون موقع عاشق آقای امیر کاظمی شدم اصلا بتورم نمیشد ایشون ازدواج کردند و حتی باورم نمیشد که ۲۵ ساله باشند حالا به هر حال برای هردوشون آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم امیدوارم فقط یک بار شما روتوی خیابان های تهران ببینم خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک بببینم

  1. ناشناس says

   شما این طوری فکر میکنی

 50. ناشناس says

  از چی امیر خوشتون میاد؟
  پولش؟ معروف بودنش؟ خوشگلیش؟ هههه
  حسرت پسری رو بخورید که غیرتی و و عشقش اون قدر براش ارزش داره که بمیره هم نمیزاره یه تار موش رو نامحرم ببینه. عشق یعنی غیرت و غیرت یعنی عشق
  بیخود نیست جهان سومی هستیم . از شما ها که لپتاپ به عمل نمیاد
  قران با یوسف و زلیخا داره میگه همه چیز به قیافه و هوس نیست
  از جاهلیت خارج بشید انشالله

  1. ناشناس says

   امیر خیلی خیلی خیلی دوست دارم .

 51. بهناز says

  من از سریال شمدونی از امیر خوشم اومد ولی خیلی زود ازدواج کردی.امیدوارم خوش بخت بشین.امیر اقا دوست دارم

 52. ناشناس says

  من خیلی امیرکاظمی را دوست دارم . بازی هایش خیلی خوبه ایشالا به پای هم پیر بشید.

 53. www.sdn.zero.sima@gmail.com says

  شما دیوونه اید

 54. ناشناس says

  خیلا خوشگله

 55. ناشناس says

  عاشقتونم امیدوارم همیشه پیش هم باشین

  1. ذذل says

   هیچی

 56. ندارم says

  هر دوتا شون ماهن! ماه!

 57. fati777@gmail.com says

  چقدر رمانتیک!
  کاش میتونستم منم همچین عشقی رو تجربه کنم!
  چقر کار قشنگی کردن….

 58. @gmail.comakhooondy3945 says

  خوشبخت باشید

 59. m.gh1369@yahoo.com says

  اولا انشالله خوشبخت باشن ملاک ظاهر نیست.مهم اخلاق و تفاهم توی زندگی است نه حرف مردم.

 60. .commabopork@Gmail says

  دوستان احساساتتون به خودتون ربط داره پس باعث نشید بقیه شمارو تحقیر کنن
  و این که من از ته قلبم برای خانم مهتاب محسنی و آقای امیر کاضمی آرزویه خوشبختی میکنم

 61. f.tabasi79@chmail .ir says

  ایشالا خوشبخت بشن کاش همه ی جوونا فکرشون اینقدر حسابی و عاقلانه بود والا ما تا حالا هر جوون خوشتیپو یکم خوشگل دیدیم می خواد پرنسس زیبا ی جهان عروسش بشه فقط براش همین مهمه

 62. f.tabasi79@chmail .ir says

  سلام منم اولش میگفتم کاش یه زنه خوشگلتر پیدا می کرد اما وقتی مصاحبشونو خوندم فهمیدم که واقعا زنه زندگیشو انتخاب کرده هم قانع وحسابگر وهم مهربون ایشالا خوشبخت بشن

 63. aminikia@datiskish.com says

  با سلام وخسته نباشید . دخترم دوازده سالشه خیلی خیلی ازامیربخاطربازیهایش خوشش میاد یعنی اینقدراصرارمیکنه یه روزی ببینه توی دفتر خاطراتش یه امضاء بهش بده دوست داشتن غیرمنتظره نمیدونم چکارکنم راهنمایی ام کنید چه جوری بتونم ازامیرکمک بگیرم وخواسته دخترم براورده بشه بخاطرش سریالهایش چند بارتکرارش رامبیند

 64. leyzer29@yahoo.com says

  مهم نیست از نظر قیافه بهم بیان یا نه مهم اینه که میتونن همدیگرو درک کنن..ایشون زیبایی باطن مهتاب خانم رو دیده..از روی ظاهر دیگران قضاوت نکنیم چون مهم سیرت هستش..براشون ارزوی خوشبختی نمیکنم چون برام مهم نیستن.فقط خواستم بگم دیدتون رو عوض کنید..هرکسی جفت خودشو داره

 65. negar@yahoo.com says

  امیر هم خوشگلتر وهم دست ودلباز به هرحال خوشبخت بشه

 66. negar@yahoo.com says

  وقتی مهتاب به یک قاشق برنج وقورمه سبزی به هیچکس تعارف نمیکنه یعنی حریص بودن تا این حد چطور توقع دارین یک بشقاب برنج به مهموناش بده در نتیجه عروسی وحتی یک مراسم عقد درست وحسابی نمیگیره ولی شوهر دست ودلباز گیرش میاد وهم خوشگل تر از خودش خدا شانس بده

 67. WWW.HFDRIJFS says

  من از امیر خیلی خوشم میاد. اصلا بهش نمیاد که متولد 69باشه

  1. ناشناس says

   من که عاشقشم

 68. neginjavadi10@gmail.com says

  امیر و مهتاب عزیزم براتون آرزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم زندگی خوبی در کنار هم داشته باشید

 69. ندارم says

  توضیحات *بنظرم شماها اگه پیامبر هم بودین ب کار خدا اشکال میگرفتین چقد حسو هستید من الان 16سالمه و چهارماه اس ک ازدواج کردم بنظرمن ک مهتاب خانوم خیلی هم قشنگه خیلی هم بهم میان تا چشاتون هم دراد ایشالا ب پای هم پیر بشن چشم حسودا هم کور بشه

 70. م says

  ممنون.از خوندن این مصاحبه لذت بردم.شماهایی که میگین باید با یک دختر دیگه باید ازدواج میکرد نگرش تون رو عوض کنید .این یک جور دخالته تو زندگی دیگران اتفاقا خیلی هم به هم میان.تا کور شود چشم هرانکه نتوان دید.

 71. melissajjadian@gmail.com says

  وااای خدای من
  اصلا باورم نمیشه منم امیر روخیلی دوست دارم
  خیلی پسر خوشگلیه و زنش …
  اصلا از نظرم کسی پیدا نمیشه که لیاقتش رو داشته باشه کاشکی عاشق دختری میشد که حداقل خوشگلیش به پای خودش میرسید

  1. ناشناس says

   اتفاقااقاامیرمهتاب جون شماخیلی به هم میایدوبه حرفای این حسوداکه جزازهم پاشیدن زندگیتون چیزی نمیخان توجه نکنیدموفق باشید

 72. شیدا says

  خاک برسرتون

 73. زهرا says

  خدارو شکر من زیاد دوسش نداشتم

 74. ترلان جون says

  خیلی جالب بود واقعا بی نظیر بود ولی حیف امیر کاظمی که با دختری مثل مهتاب محسنی ازدواجکرد این همه دختر اخه چرا کسی مثل اون حیف امیرکاظمی با این حال اون دیگه ازدواج کرده براش ارزوی خوشبختی میکنم

 75. سميرا says

  مهتاب محسني متولد 24 اسفند 68 است،توو دانشگامون بود.تئاتر خونده توو دانشگاةه هنرهاي زيبا دانشگاه تهران

 76. شادی says

  وای واقعاشوکه شدم خیییلی ازش خوشم میومد

 77. الی says

  منم خیلی ازش خوشم میومد
  ولی خب دیگه….خداروشکر که نیمشو پیداکرد….
  یعنی جفتشون نیمه ی همو پیدا کردن…
  بیوگرافی مهتاب همسرشونم کاش میذاشتید

 78. یکی دیگه says

  همتون اولش همینو میگید!
  خوبه زن داره و عاشق یکی دیگس!
  اگه کسی نیاد پس از امیر کاظمی هم خبری نیست!!!!!!!!!!!!

  البته تو سایت فرزاد فرزین عضوه……………………………………………………………….!

 79. رامش says

  سلام فکرمی کنم غیرازمن کسی به اینجانمیادفقط امیدوارم خودامیر بیادوفقط اسمم روببینه اون نمیدونه که من روزوشب واسش گریه میکنم وباخودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمش ولی خیلیییییییی دوسش دارم وواسش ارزوی موفقیت میکنم وازخدامیخوام هرجاکه هست با هرکی که هست خوشحال باشه

 80. رامش says

  راستی یادم رفت بگم که توی زندگیم فقط منتظر کسی هستم که شبیه امیر باشه فقط شبیه اون

  1. iman_jalali@yahoo.com says

   سلام همه میگن من شبیه امیرم مطمئن باش

  2. ناشناس says

   خوشبخت بشن به کوری چشم حسودا.

 81. رامش says

  من خیلی امیررودوست داشتم وخواهم داشت وفقط میتونم واسش ارزوی خوشبختی بکنم

  1. ناشناس says

   می تو

   1. ناشناس says

    یعنی فقط میتونم بگم حیفِ این مملکت ک امیدش چارتا مثه شماهاست

    1. swift.lain1620yahoo@.com says

     ایول که حرفتوباید با اب طلا نوشت

     1. ggo says

      برای هر دوشون ارزوی خوشبختی میکنم اما همیشه میگن زن باید سر تر از مرد باشه ولی امیر چهرش بهتره;-)

     2. ناشناس says

      ه ه ه

     3. ناشناس says

      بلههههه واقعاااااا خوبه

Leave A Reply

Your email address will not be published.