خانه » عمومی » اخبار » گوش الاغی مدل جدید عمل زیبایی در ایران

گوش الاغی مدل جدید عمل زیبایی در ایران

گوش الاغی مدل جدید عمل زیبایی در ایران

یکی از اخباری که این روزها پیرامون اخبار مد و زیبایی است، عمل گوش الاغی است. متأسفانه به تازگی عمل زیبایی جدیدی موسوم به عمل «گوش الاغی» در میان جوانان مرفه ایرانی رواج یافته و خبر آن به صورت گسترده در رسانه‎های بیگانه انتشار یافته است. در این عمل زیبایی، با برش قسمت بالایی گوش و سپس بخیه زدن، آن را تیز و به گوش الاغ شبیه می کنند؛ اقدامی که در نتیجه آن و با تغییر فرم طبیعی گوش، بازگشت به حالت اولیه ناممکن می شود.

بر پایه این گزارش، خیابان های تجریش، جردن، فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، شهرک غرب و گاندی را که بالا و پایین کنی، می توانی از میان هر ۱۰ نفر جوان دختر و پسر حداقل ۵ نفر را بیابی که یا چسبی بر دماغشان دارند و یا دماغشان را سربالا کرده اند تا زیبا تر شوند؛ اما جراحی گوش برای زیبایی، امر نسبتاً تازه ای محسوب می شود.

اگرچه اقدام مذکور در ایران به تازگی رواج یافته، اما رسانه ها در سال ۲۰۱۱ از آن با نام «گوش های جنی» یاد کرده بودند. گفته می شود که میل به داشتن گوش های مثلثی، در آغاز نوعی الگوبرداری شمایلی از شخصیت های جادویی فیلم «ارباب حلقه ها» بوده است.

خاطرنشان می شود که ایران یکی از کشورهایی است که بالاترین میزان جراحی های زیبایی در آن انجام می شود. با توجه به افزایش اغراق آمیز جراحی های زیبایی در کشورمان، نظارت ویژه و تدبیر فوری وزارت بهداشت و سایر نهادهای ذی‎ربط در این حوزه  ضروری به نظر می رسد.

 

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

یک دیدگاه

  1. خاک بر سر این افراد کنند که اینقدر بی ظرفیت و پست هستند برند از خارجی های علم و دانش آنها رو تقلید کنند نه گوش حیوانات را .همانطور که از اسم آن پیداست این افراد الاغ هستند که این کار رو انجام می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.