خانه » عمومی » چگونه در فارکس حساب باز کنیم

چگونه در فارکس حساب باز کنیم

احتمالا تاکنون با بازار فارکس آشنا شده اید یا نام آن به گوشتان خورده است. بازار فارکس یک بازار جهانی است که در آن خرید و فروش ارزهای جهان صورت می گیرد و فعالیت در این بازار می تواند یک موقعیت مالی جذاب برای افراد به وجود آورد.

سود حاصل از انجام این کار از تغییرات قیمت ارزها حاصل می‌شود. برای انجام معاملات در فارکس نیاز به آموزش فراوان است.

حساب کاربری شبیه ساز فارکس در آلپاری

آلپاری به همین دلیل برای شما یک شبیه ساز فارکس آماده کرده است. شما می‌توانید با ایجاد یک حساب کاربری آموزشی استراتژی‌های معاملاتی فارکس را در آنجا امتحان و آزمایش کنید. با تکرار این کار شما می‌توانید بر ترفندهای معاملاتی اشراف کامل داشته باشید. در واقع یکی دیگر از مزیت های این روش این است که شما می‌توانید در یک محیط واقعی معاملاتی قرار بگیرید، بدون این که دارایی یا اعتبار خود را از دست بدهید.

در هر صورت باید در نظر داشته باشید که اگر شما از جمله افراد مبتدی در این حوزه هستید، نیاز دارید تا با استفاده از این حساب‌های آموزشی دانش کافی را به دست آورده و با صرف وقت به تجربه خود بیفزایید.

حساب آزمایشی آلپاری شرایطی را فراهم می کند که بازارهای معاملاتی را به صورت واقعی رصد کنید و بدون نگرانی از اشتباهات، مهارت و دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

اما چگونه در فارکس حساب باز کنیم ؟ در این جا شما را با نحوه ورود به فارکس آشنا می‌کنیم:

  • در صفحه اصلی سایت دکمه یادگیری انجام معامله را بزنید:

پس از انجام این کار وارد صفحه‌ی دیگری خواهید شد.

  • در صفحه جدید دکمه ی افتتاح یک حساب آموزشی را بزنید:

  • در این مرحله شما وارد پروسه ثبت نام خواهید شد:

در این جا، نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید. کشور خود را انتخاب کرده و شماره موبایل و ایمیل معتبر خود را وارد کنید. سپس در پایین بر روی دکمه PIN را ارسال کن کلیک کرده تا به شماره شما یا ایمیل شما یک پین ارسال شود. پس از دریافت پین ثبت نام کنید را بزنید. تا ثبت نام شما کامل شود. ( توجه داشته باشید که پین ممکن است به ایمیل شما ارسال شود) .

تبریک می‌گوییم! ورود شما به دنیای آموزشی فارکس آغاز شد.

 

/پایان رپورتاژ آگهی/

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.