تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

تایلند و هند، دو مقصد محبوب برای سفر

خوشبختانه با گسترش اینترنت و بالا رفتن امنیت سفر و ارائه خدمات هر چه بهتر آژانس های مسافرتی مختلف، تورهای خارجی روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کنند که در میان  این تورها، تور تایلند و تور هند از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید دلیل محبوبیت بیش از حد تایلند در چیست و محبوبیت این کشور به عنوان مقصدی برای سفر تنها به پیشداوری ها و اخبار ناقصی که به گوش‌تان رسیده است محدود نمی شود. اگر علاقه دارید، اطلاعاتی در خصوص جاذبه های گردشگری، شرایط مسافرت و قیمت تورهای تایلند و هند به دست آورید پس با ما در این مقاله همراه باشید.

تایلند

هر ساله نزدیک به سی میلیون توریست از نقاط مختلف دنیا به تایلند سفر می‌کنند که به نسبت جمعیت 70 میلیونی این کشور، آمار قابل توجهی می‌باشد به خصوص این که آمار گردشگران با سرعتی قابل توجه رو به افزایش است.

1

سفر به تایلند یعنی سفر به سرزمین لبخندها؛ کشور تایلند که در بخش جنوب شرقی آسیا، درشبه جزیره ی هندوچین، بین لائوس، کامبوج و مالزی واقع شده، یکی از محبوب ترین کشورهای آسیاسی برای توریست ها محسوب می شود، این کشور سرتاسر سبز به خاطر نزدیکی به خط استوا و دریا و برخورداری از رودخانه ها و دریاچه های فراون، دارای آب و هوایی مرطوب و گرمسیری می باشد. در حال حاضر آژانس های مسافرتی مختلفی هستند که تور تایلند 95 را رائه می دهند اما بهتر است پیش از انتخاب آژانس مسافرتی برای سفر به تایلند، به مقصد بعدی، یعنی هند نگاهی داشته باشیم.

2

هند

کشور هندوستان، شبه جزیره ای مثلثی شکل با بیش از یک میلیارد نفر جمعیت است که از شمال به کوه های هیمالیا، از شرق به خلیج بنگال، از غرب به دریای عمان و از جنوب به اقیانوس هند منتهی می شود. هند سرزمینی عرفانی است که ادیان و فرهنگ های مختلفی را درخود جای داده است.

3

این کشور با بیش از سه هزار سال تمدن و پشت سر گذاشتن تاریخی پرفراز و نشیب آثار باستانی بسیاری از دوران مختلف مغول ها، انگلیس ها و دوران باستان را دارا می باشد.  با تور هند 95 شما می توانید از نقاط تاریخی مثل تاج محل دیدن کنید و سوار بر فیل در جنگل های گرمسیری این کشور بتازید.

4

اکنون که با دو مقصد برتر آسیایی آشنا شدید و بهتر می توانید مقصد سفر خود را انتخاب کنید، وقتش رسیده که به دنبال یک آژانس مسافرتی مطمئن و خوب باشید، در ایران به خصوص در شهرهای بزرگ روز به روز تعداد آژانس های مسافرتی بالاتر می رود و این مسئله دست شما را برای انتخاب بازتر می گذارد چرا که می توانید بهترین آنها را انتخاب کنید، یکی از پرسابقه ترین و مطمئن ترین آژانس های مسافرتی در برگذاری تورهای داخلی و خارجی آژانس کاروانیک است که تا کنون برگذار کننsده بیش از هزار تور به خارج و داخل کشور بوده است.

منبع: http://www.karvanik.ir

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.