تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بیوگرافی انریکه اگلسیاس خواننده مشهور

اگر به دنبال دانلود اهنگ خارجی خیلی معروف باشید حتما با نام انریکه اگلسیاس آشنا شده اید. مشهورترین آهنگ های خارجی از آن این خواننده هستند. طرفداران زیاد این خواننده مشخص کننده آثار شنیدنی و کیفیت بالای کار اوست. در این نوشته قصد داریم تا شما را با این خواننده که در بیشتر کشورهای جهان کنسرت های باشکوهی برگزار می‌کند، آشنا کنیم. پس تا انتهای این نوشته همراه ما باشید.

تولد و کودکی انریکه

انریکه در 8 مه سال 1975 میلادی در مادرید اسپانیا متولد شد. پدر او یکی از خواننده های معروف آن زمان بوده است. نام مادر او ایزابل پرایسلر می‌باشد که جامعه شناس نامداری در اسپانیا است. پدر و مادر این خواننده هنگامی که او 3 سال داشت از یکدیگر جدا شدند.

او پیش پدربزرگش زندگی می‌کرد تا این که به خاطر این که پدربزرگ توسط افرادی ربوده شد ( پدربزرگ پس از ربوده شدن نجات پیدا کرد) ، مادر انریکه تصمیم گرفت تا برای امنیت بیشتر فرزندش او را نزد پدرش بفرستد. از آنجایی که پدر انریکه هم خواننده مشهوری بود، او بیشتر زمان هایش را در خانه و پیش پرستارش بود.

همین موضوع سبب شد که اولین آلبوم انریکه درباره پرستارش باشد. تغییر محل زندگی او سبب شد که او با فرهنگ های زیادی آشنا شده و این موضوع تاثیر خود را روی موسیقی این هنرمند گذاشته است.

شروع به خوانندگی

اولین قدم های انریکه اگلسیاس برای ورود به دنیای خوانندگی زمانی بود که در دوران نوجوانی به سر می‌برد. او ترانه هایی می‌نوشت و سعی می‌کرد تا آن ها را بخواند البته بدون این که والدینش از این موضوع خبر داشته باشند. او اولین کار ضبط شده خود را با 2000 دلاری که از پرستارش قرض گرفته بود، شروع کرد.

همسر انریکه اگلسیاس

همسر این خواننده یکی از ستاره های رشته تنیس در روسیه است که آنا کورنیکوا نام دارد. آن ها 19 سال است که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند و حالا صاحب دو فرزند به نام های لوسی و نیکولاس می‌باشند. یک بار بین این زوج جدایی اتفاق افتاد اما دوباره زندگی مشترک را از سر گرفتند.

شهرت

کار سختی است که فرزند یک خواننده مشهور باشی و بتوانی اسم و رسم کاملا جداگانه ای برای خود رقم بزنی. اما انریکه برای این که بتواند به این موفقیت دست پیدا کند، هرگز مشخص نکرده بود که پسر چه کسی است. هنگامی که او اولین کنسرت خود را برگزار کرد هیچ کسی نمی‌دانست که او فرزند کیست.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.