خانه » عمومی » بهترین خوانندگان بریتانیایی

بهترین خوانندگان بریتانیایی

این واقعیت که زبان انگلیسی در سراسر جهان به طور گسترده ای صحبت می شود و به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود به همراه توانایی و سبک اجرای آن باعث محبوبیت فوق العاده آهنگ های انگلیسی در سراسر جهان شده است. اگرچه ایالات متحده خوانندگان با استعداد زیادی تولید کرده است،اما استعداد خوانندگان از انگلیس نیز قابل توجه است. در میان برندگان جوایزی مانند “گرمی” در گذشته، بسیاری تنها به انگلیس تعلق داشته اند.

خوانندگان انگلیسی تبار با اجرای آهنگ های متعلق به ژانرهای مختلف مانند بلوز ، راک و جاز ، قدرت خود را به اثبات رسانده اند. دو خواننده معتبر متعلق به انگلیس جان لنون عضو گروه معروف “The Beatles” و اریک کلپتون هستند. در حالی که جان لنون با آهنگ های خود مانند “قهرمان طبقه کارگر” و “فرصتی به صلح بدهید” فضایی احساساتی را ایجاد کرد ، آهنگ های کلپتون مانند “امشب شگفت انگیز” یکی از بهترین موسیقی های جهان به حساب می آیند. امروز، ملت های بسیاری از خوانندگان مشتاق را از طریق برنامه های تلویزیونی واقعی مانند “Britain’s Got Talent” تشویق کرده است. این مجموعه زندگینامه خوانندگان مشهوری است که از انگلیس به جهان معرفی شده اند که بعضی از آهنگ خارجی معروف اینستاگرام که اخیرا شنیده اید نیز احتمالا آثاری از این خوانندگان توانا بوده است.

از زمان طوفان بیتلز در آمریکا در سال 1964 ، ورود به بازار ایالات متحده به دلیل نفوذ و تعداد زیاد دوستداران موسیقی، همیشه هدف هر هنرمند مشتاق موسیقی بوده است. از ستاره های روح آبی چشم آبی ( ایمی واینهاوس ، سام اسمیت ، آدل) گرفته تا گروه های پسر (One Direction ، Westlife) ، تصنیف های پسرانه (Ed Sheeran ، Hozier) ، راکرها(Shame ، The Struts ، Idles) و ستاره های پاپ مبتکر (دوآ لیپا ، اِل گولدینگ)، انگلستان جریان ثابت استعدادهای تازه ای را هر دهه (یا هر سال) به دنیا معرفی می کند.
با توجه به موفقیت های اخیر لوئیس کاپالدی، خواننده و ترانه سرا اسکاتلندی، که آهنگ شماره 1 را در آمریکا به نام خود ثبت کرد ، در اینجا برترین موسیقیدان بریتانیایی را معرفی می کنیم.

 

فردی مرکوری – Freddie Mercury

فردی مرکوری خواننده و آهنگساز بریتانیایی و هنرمند اصلی گروه راک اند رول ، “کوئین” بود. او از همان کودکی به موسیقی گرایش داشت و به گفته آشنایان ، او توانایی پخش هر آهنگ را با آهنگ روی پیانو داشت. وی پس از آواز خواندن برای چند گروه کوتاه مدت ، گروه موسیقی خود را به نام ‘کوئین’ به همراه موسیقی دانان برایان می و راجر تیلور تشکیل داد. این گروه در دهه 70 کاملاً محبوب شد و با موفقیت هایی مانند “Bohemian Rhapsody” و “We Are the Champions” روبرو شد. این خواننده باورنکردنی در بیش از 700 کنسرت زنده اجرا کرد. عملکرد او با شخصیت پر زرق و برق و دامنه آوازی او مشخص شد. ‘مرکوری: زندگی پس از مرگ و فیلم Bohemian Rhapsody درباره او ساخته شده است. وی توسط “بی بی سی” به عنوان یکی از “100 فرد بزرگ بریتانیایی” و یکی از صد خواننده برتر تاریخ توسط مجله رولینگ استون انتخاب شده است.

 

Dua Lipa – دوآ لیپا

دوآ لیپا خواننده ، ترانه سرا و مدل سابق انگلیسی است که با انتشار اولین آلبوم معروف خود، خود را به عنوان یکی از هنرمندان برجسته زمان حال تثبیت کرده است. این آلبوم که تاکنون شامل هشت تک آهنگ است ، شامل تک آهنگ شماره یک انگلستان “New Rules” و همچنین دو آهنگ برتر در انگلیس در میان 10 آهنگ برتر انگلیس به نام “Be the One” و “IDGAF” است. تک آهنگ پرفروش وی با نام “New Rules” در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است و در رتبه 2 در استرالیا ، شماره 6 در ایالات متحده و شماره 7 در کانادا قرار گرفت. لیپا ، که موسیقی خود را به عنوان پاپ تاریک معرفی می کند ، از 14 سالگی شروع به ارسال نسخه های کاور آهنگ های هنرمندان مورد علاقه خود در YouTube کرد. وی سرانجام برای اولین آلبوم خود با گروه موسیقی وارنر قرارداد منعقد کرد. او یکی از پیشگامان ضبط آهنگ اصلی فیلم آینده جیمز باند است.

.

مطلب پیشنهادی

پیتزای 1.5 کیلومتری در ایتالیا

پیتزای 1.5 کیلومتری در ایتالیا

پختن خوراکی های طولانی برای ثبت در گینس کاری است که تقریبا سال های اخیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.