تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

برگزاری مراسم ختم مادر احمدی نژاد در قم + عکس

برگزاری مراسم ختم مادر احمدی نژاد در قم + عکس

به گزارش بی کلک و به نقل از فرارو : محمود احمدی‌نژاد به همراه تعدادی از اعضای کابینه‌اش برای شرکت در مراسم ختم مادرش به قم سفر کرد. در این سفر دو ساعته، مرتضی تمدن، علی اکبر جوانفکر، حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، یکی از برادران احمدی‌نژاد و جمع دیگری از یاران وی، محمود احمدی‌نژاد را همراهی کردند.

احمدی‌نژاد از ابتدای مراسم در کنار همراهانش در ورودی مسجد طفلان مسلم ایستاده بود و مردم پس از دیده‌بوسی احمدی‌نژاد وارد مسجد می‌شدند. مسجد دو طفلان٬ مسجدی است که تبلیغات انتخاباتی احمدی‌نژاد در سال ۸۴ از آنجا آغاز شد.

آیت‌الله حائری شیرازی، حجت‌الاسلام میرباقری، عبدالسعید حقیقی مقدم فرماندار سابق قم، محسن آشتیانی فرزند نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از روحانیون و برخی مسئولان هیئات مذهبی از شرکت کنندگان این مراسم بودند.

در ورودی مسجد طفلان مسلم دو بنر بزرگ نصب شده بود که یکی از آنها پیام تسلیت مقام معظم رهبری به احمدی‌نژاد و انتهایش پیام تقدیر احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری طراحی شده و محتوای بنر دوم نیز علاوه بر تصویر محمود احمدی‌نژاد، اعلام برنامه ختم مادر احمدی‌نژاد در مسجد طفلان مسلم را نشان می‌داد. تعداد زیادی از مردم هم به احمدی‌نژاد نامه دادند.

منبع : فرارو

بازنشر : بی کلک

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.