خانه » عمومی » آشنایی با مکان های دیدنی و جاذبه های وان

آشنایی با مکان های دیدنی و جاذبه های وان

با انجام اقدامات رزرواسیون تور وان میتوانید به راحتی یک سفر بی نظیر با هزینه های مقرون را تجربه کنید. شهر زیبای وان دارای مکان های دیدنی و تاریخی بسیار به همراه خدمات رفاهی مطلوب می باشد شما با سفر به این شهر می توانید یک تجربه ی بی نظیری داشته باشید.

جاذبه های دیدنی وان را با استفاده از تور وان دیدن کنید. در این شهر فرصت های بسیاری در انتظار شما است می توانید در یک بازدید از بسیاری از مکان های طبیعی و تاریخی آن دیدن کنید. شهر وان با داشتن مکان های دیدنی و البته رفاه عالی توانسته است به یکی از مقاصد اصلی گردشگران در این شهر تبدیل شود. شما با بازدید از مکان های تاریخی در این شهر می توانید اطلاعات بسیاری در مورد تاریخ و فرهنگ مردم ترکیه به دست آورید بسیاری از این این مکان ها ارزش بسیار زیادی در نظر باستان شناسان دارد.

از حمله برخی از جاذبه های وان :

  • کاووس تپه : به گزارش سفر باتو ، کاووس تپه از دیگر قلعه های بجا مانده ی دوران امپراتوری اورارتو می باشد این قلعه زمانی محل اقامت پادشاهان بوده است و امروزه به عنوان یک مکان تاریخی در اختیار گردشگران قرار گرفته است. کاووس تپه با در نظر گرفتن معماری ویژه ای تاسیس شده است به همین دلیل با وجود تخریب های کهدر برخی از دوران داشت است هنوز هم توانسته تحسین بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند.
  • مسجد بزرگ وان : این مسجد که در دوران سلجوقیان تاسیس شده است اگرچه بعد از یک زلزله ی بسیار به ور ویژه تخریب گردید ولی بعد از آن بازسازی ای ویژه صورت گرفت به گونه ای که امروزه هم به عنوان مکانی برای عبادت و هم به عنوان یک اثر تاریخی باشکوه مورد استفاده قرار گرفته است. بازدید از این مکان می تواند اطلاعات بسیاری در مورد فرهنگ و تاریخ مردم این کشور در اختیار شما قرار دهد.

سفر به شهر وان

سفر به شهر وان می تواند یک تجربه ی بی نظیر برای شما به همراه دوستان و البت خانواده باشد. اگر برای مدت کوتاهی سعی دارید از استرس های روزانه در شوید و به یک مکانی دنج با زیبایی های طبیعی سفر کنید می توانید سفر به این شهر را در اولویت قرار دهید . شهر وان یکی از شهر های زیبای کشور ترکیه می باشد که هر سال میزبان گردشگران بسیار زیادی بوده است این شهر به دلیل دارا بودن خدمات رفاهی بهتر و ابته مکان های تاریخی و طبیعی بسیار همواره در انتخاب گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد به گونه ای که در هر فصل از سال به این شهر سفر کرده باشید  می توانید تعداد کثیری از گردشگر را مشاهده کنید. لازم به ذکر است اگرچه سفر به صورت انفرادی می تواند یکی از گزینه ها برای بازدید از جاذبه های دیدنی این شهر در نظر گرفته شود ولی اگر برای اولین بار قصد سفر را دارید و یا خواستار آن هستید که یک سفر بدون دردسر را تجربه کنید پیشنهاد ما این است همین اکنون اقدامات رزرواسیون یک تور سفر را در نظر بگیرید.

رزرو تور وان

برای رزرو تور وان می توانید ابتدا به پکیج های موجود برای بازدید به این شهر دسترسی داشته باشید و سپس با در نظر گرفتن شرایط فعلی و البته بودجه ی درخواستی مناسب ترین نوع آن را در اولویت خود قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های موجود با ما در تماس باشید. بدون اتلاف زمان می توانید اقدامات رزرواسیون تور مد نظر خود را نهایی کنید همکاران اطلاعات کامل در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهند داد. بهره مندی از تورهای موجود مزیت فوق العاده ای دارد از همه مهمتر شما با افرادی مجرب و کاردان اقدامات سفر خود را نهایی خواهید کرد این امر تاثیر بسیاری در عدم اتلاف در زمان را خواهد داشت و همچنین هزینه های سفر به طور ویژه کاهش خواهد یافت . مسئولین برگزار کننده ی تورهای سفر به دلیل شناخت کامل و تجربه ی لازم می توانند مناسب ترین مکان های اقامتی را در اولویت خود قرار داده و  از سوی دیگر با در نظر گرفتن شرایط موجود یک برنامه ریزی مناسبی برای بازدید از این شهر رویایی در اختیار شما قرار دهند.

گفتنی های مهم در مورد سفر به وان

در سفر به شهر زیبای وان

  • شکم کردی
  • بازدید از مکان های و مراکز خرید
  • خرید سوغاتی

را از دست ندهید. در این شهر زیبا علاوه بر مکان های دیدی فرصت های بسیاری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. شما به راحتی می توانید در طول سفر خود به مهمترین مراکز خرید این شهر مراجعه کنید و برندهای معروف را به هزینه های مطلوب تی خریداری کنید.هنرهای دستی مختلفی را در بسیاری از بازارچه های محلی این شهر می توانید به دست آورید که می تواند گزینه ی خوبی به عنوان سوغاتی در نظر گرفته شود. برای دوستان و البته منزل خودتان می توانید سوغاتی های به یاد ماندنی از این شهر را تهیه کنید. یک سفر بی نظیر را برای شما عزیزان به این شهر زیبا آرزومند هستیم تردیدی نیست که انتخاب تورهای برگزار شده می تواند فرصت های بیشتری را برای شما فراهم کند.

 

/پایان رپورتاژ آگهی/

 

 

 

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.