خانه » طنز و سرگرمی » خواندنی ها » خطرناک ترین زن جهان معروف به “بیوه سفید”+ عکس

خطرناک ترین زن جهان معروف به “بیوه سفید”+ عکس

خبرهایی که اخیرا با استفاده از منابع اطلاعاتی و جاسوسی بریتانیایی، آمریکایی و غربی منتشره شده با استناد به قراین و شواهد نشان می دهد که یک زن بریتانیایی سفید پوست معروف به “بیوه بلوند” یا “بیوه سفید” هجوم تروریستی علیه مرکز خرید “وست گیت” در نایروبی پایتخت کنیا را رهبری می کند.

khatarnaktarin-zan-2

این عملیات تروریستی که تا کنون منجر به کشته شدن 68 تن و زخمی شدن 200 تن دیگر گردیده که وضعیت 13 تن از آنها وخیم گزارش شده است.
“سامانتا لوتوآیث” در صدر لیست زنان تحت تعقیب جهان است که سازمان سیا 5 میلیون دلار برای دستگیری وی جایزه تعین کرده و اسکاتنلدیارد، اینترپل و سازمان های اطلاعاتی کینا و سومالی در جستجوی وی هستند. سامانتای بریتانیایی در 15 سالگی مسلمان شد.
بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط العربیه با استناد به مطبوعات غربی، بویژه گزارش ماه مه روزنامه بریتانیایی “سان آن سادنی”، به نقل از منابع اطلاعاتی، این زن بریتانیایی با تغییر قیافه به زندگی زیر زمینی خود در کنیا و یا سومالی داده و طرحی برای حمله انفجاری به جهانگردان بریتانیایی در دست دارد. سالانه حدود 200 هزار نفر از شهروندان بریتانیایی از کنیا دیدن می کنند.
سامانتای 29 ساله، دختر یک سرباز سابق بریتانیا و اهل “باکینگهام شایر” است که در سن 15 سالگی به اسلام گروید و نام “شریفه” را برای خود برگزید.
بر گزارش سازمان های اطلاعاتی غربی و آفریقایی، سامانتا مغز متفکر و برنامه ریز حملات تروریستی است. حملاتی که با حمله شوهرش “جرمی لیندسی”، یکی از سه عامل انفجار 7 ژوئیه سال 2005 میلادی متروی لندن، به آن دست زد، شباهت دارد. در آن حمله 52 تن کشته و بیش از 700 نفر دیگر زخمی شدند.

khatarnaktarin-zan-1

دوران جوانی سامانتا

سامانتا در سال 2002 از طریق چات با جرمی آشنا شد و اینک دو فرزند از او دارد . پس از کشته شدن جرمی، سامانتا با یک تروریست متخصص در زمینه مواد منفجره به نام “حبیب صالح الغنی” که اسم مستعار “اسامه” را برگزیده ازدواج کرد و در سال 2009 برای زندگی کردن با او به کنیا رفت و صاحب فرزند سوم خود از او شد. تماس های معمولی وی با خانواده اش در بریتانیا تا سال 2011 ادامه داشت اما پس آن زندگی کاملا مخفی خود را آغاز کرد و با آنها کاملا قطع رابطه کرد.

نفرت سامانتا از غیر مسلمانان
بر اساس اطلاعاتی که دستگاه اطلاعاتی بریتانیا در اختیار دارد، سامانتا در خانه بزرگی در حومه ثروتمندنشین شهر مومباسای کنیا زندگی می کرد و از همانجا حملات تروریستی علیه جهانگردان بریتانیایی را طراحی می کرد. به گواهی همسایگان سامانتا، آنها زن محجبه ای با چشمان آبی را در آن خانه مشاهده کرده اند . اما هنگامیکه این خانه مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفت کسی در آنجا یافته نشد. پلیس تنها یک دستگاه لپ تاپ را پیدا کرد که اطلاعات موجود در آن نشان می داد که سامانتا طرح هایی برای انجام حملات تروریستی دارد و نیز فرزندان خود را بگونه ای تربیت می کند که در آینده “مجاهد” شوند.

منبعی که این اطلاعات را در اختیار “سان آن ساندی” گذاشته، می افزاید که منابع اطلاعاتی معتقدند که سامانتا آمیزه ای از افکار القاعده و جنبش الشباب سومالی را در پیش گرفته و به شدت از غیر مسلمانان نفرت دارد و تلاش می کند در حملاتی که انجام می دهد، میزان تخریب بالا باشد.
اطلاعات مخابره شده در دو ماه گذشته نشان می دهد که “بیوه بلوند” در حال فعالیت تروریستی در کنیا است و حتی در کشور یمن نیز نسبت به فعالیت هایش نگرانی وجود دارد. دستگاه اطلاعاتی بریتانیا در ماه اوت گذشته نیز نگرانی خود نسبت به احتمال نقش داشتن سامانتا در “یک توطئه تروریستی علیه اهداف غربی در شهر صنعا” با همکاری القاعده را ابراز داشت که در اثر آن سفارت بریتانیا در یمن به مدت چند روز بسته شد.

زندگی خود را وقف خدا کرده است
آنچه بیش از هر چیز باعث شهرت سامانتا به عنوان بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان شده، عضویت وی در تشکیلات القاعده و ازواجش با افراد تروریست است . بیوه بلوند همچنین یک شبکه گسترده برای جمع آوری کمک های مالی در بریتانیا، آفریقای جنوبی، پاکستان و سومالی به منظور آموزش زنان انتحاری وابسته به القاعده در شرق آفریقا تشکیل داده است.

khatarnaktarin-zan

سامانتا با نخستین شوهرش جرمی

یک سایت الکترونیکی سمپات القاعده از سامانتا یا شریفه به عنوان “زنی که زندگی خود را وقف  خداوند کرده” نام می برد. و می افزاید که وی هم اکنون “به عنوان یک سرباز در سومالی خدمت می کند.
در یک سایت دیگر آمده است هنگامیکه پدر و مادر سامانتا از یکدیگر جدا شدند، سامانتا تنها 11 سال داشت، اما با مشاهده همبستگی خانوادهای مسلمان در همسایگی خود به شدت تحت تاثیر آنها قرار گرفت .
“بیوه بلوند” در رابطه با حمله تروریستی سال گذشته به یک بار در نزدیکی نایروبی پایتخت کنیا که محل تجمع شهروندان انگلیسی و ایتالیایی برای مشاهده بازی نهایی جام ملت های اروپا بودند در مظان اتهام قرار دارد. در اثر آن حمله 3 نفر کشته و 30 نفر دیگر زخمی شدند.
به گفته شاهدان عینی که توانسته اند از حمله تروریستی نایروبی از ساختمان مرکز خرید “وست گیت” فرار کنند، آنها “یک یا دو زن سفید پوست مسلسل به دست را به همراه مهاجمین مشاهده کرده اند.
به گزارش سایت خبری NairobiXposed که روز گذشته منتشر شد، گزارش های سازمان سیا و موساد اسرائیل اشاره دارند که سامانتا “مسئول قتل یک مامور پلیس در مرکز خرید وست گیت می باشد”. چنین گزارشی بیانگر نقش داشتن “بیوه بلوند” در عملیات تروریستی پایتخت کنیا است.

.

مطلب پیشنهادی

جملات خنده دار و خواندنی

جملات خنده دار و خواندنی

بابا بزرگم گفت بیاید میخوام نصیحتتون کنم, رفتم سریع چند تا چوب اوردم, گفت اینا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.