خانه » طنز و سرگرمی » خواندنی ها » تاملی در باب توانایی‌های شگرف اتاق سانسور شبکه سه!

تاملی در باب توانایی‌های شگرف اتاق سانسور شبکه سه!

02

از آنجا که از دیرباز گفته اند هرگاه نقاط ضعف آدمی را گفتی سعی کن توانمندیهایش را هم به یادش آوری ما نیز بد ندیدیم به یکی از تواناییهای شگرف دوستان حاضر در شبکه سوم سیما که آن هم سانسورهای جالب و البته همراه با تدوین موازی مسابقات فوتبال ساحلی است اشاره کنیم.

وظیفه خود می دانیم به به مسئولان زحمتکش و چشم خسته اتاق سانسور شبکه سه تبریک بگوییم که در عصرجدید از حیات وسایل ارتباط جمعی پدیده ای شگرف را رو کردند و سانسور را به سمت نوعی فرهنگسازی سوق دادند تا جایی که در میان ساحل نشینان «جمیرابیچ» نه تنها بی حجابی ریشه کن شد بلکه کارگردان تلویزیونی دوبی هر چند ثانیه یک بار تصویری از تماشاگران ایرانی با برترین پوشش را نشان داد و البته جواد خیابانی اشتباها آنها را کارکنان سفارت ایران معرفی کرد!!

03

البته در بازی های بعدی دوربینهای اماراتی دوباره دست به توطئه زدند و این تصاویر را دیگر پوشش ندادند و دوباره کار سانسورچی های زحمتکش دشوار شد تا جایی که جواد خیابانی که استاد تغییر جو است گفت: بعد از چنین مسابقه ای دوش گرفتن واجب است! در حالی که تماشاگر تلویزیونی برای درک این وجوب تعمق کرده بود خیابانی فلسفه این حکم را به شن و ماسه زیاد زمین بازی مرتبط دانست!

البته از این حکم خیابانی برداشتهای سوئی هم شد. مثل اینکه فوتبالیستهای چمنی اهل نظافت نیستند و واجب نیست بعد از نود دقیقه بازی دوش بگیرند و یا اینکه دوش گرفتن ورزشکاران ورزشهای آبی بعد از پایان مسابقه مکروه است! البته باید به حسن سلیقه گروه ورزش شبکه 3 هم آفرین گفت. گروهی از مخاطبان این بازیها که وسوسه شده بودند مسابقات را از طریق شبکه «دوبی اسپورت» دنبال کنند فقط و فقط به خاطر نوع گزارش متفاوت و جذاب خیابانی تغییر نظر دادند و ماهواره خود را خاموش کردند! به این می گویند ترفندهای جذب مخاطب در عصر نوین رسانه!

منبع:inn.ir

.

مطلب پیشنهادی

جملات خنده دار و خواندنی

جملات خنده دار و خواندنی

بابا بزرگم گفت بیاید میخوام نصیحتتون کنم, رفتم سریع چند تا چوب اوردم, گفت اینا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.