تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکسهای برهنه کریستن استوارت در پوسترهای تبلیغاتی +عکس

[highlight]“کریستن استوارت” هنرپیشه معروف و پرحاشیه ۲۳ ساله هالیوود این روزها حواشی زیادی را به همراه داشته است[/highlight]

بعد از جدایی اش از “رابرت پتینسون” ستاره مجموعه “گرگ و میش” در پی رسوایی اخلاقی اش با یک کارگردان متاهل کریستین استوارت به چهره ای منزوی و منفور در میان هواداران تبدیل شد.

kiristiyan-etovart

بعد از آن همه جا صحبت از عصبی بودن و ناراحتی های وی بعد از جدایی از “رابرت پتینسون” به گوش میرسید. این بار او با حضورش در یک پوستر تبلیغاتی عطر، چهره ای جدید از خود نشان داده و سوژه داغی را برای رسانه های هنری بوجود آورد.
این هنرپیشه ۲۳ ساله برای حضور در این پوستر تبلیغاتی متعلق به شرکت “بلانچیاگا” تصویری برهنه از خود به نمایش گذاشت که باعث تعجب همگان شد. این تصویر که به صورت سیاه و سفید تهیه شده است ، ” کریستین استوارت ” را در حالیکه پشت به تصویر دارد و تنها چهره اش مشخص است به صورت برهنه نمایش میدهد. این درحالی است که یک ساقه پر گل از گلهای رنگی دور او پیچیده و روی شانه هایش میرسد.
وی از اوایل سال ۲۰۱۲ میلادی همکاری خود را در زمینه تبلیغات با این شرکت آغاز کرده است و گفته میشود یک دوست نزدیک وی که کارگردانی نام آشنا در هالیوود است او را به مدیر این کارخانه عطر معرفی کرده است
او اخیرا در برلین به سر میبرد و در حال بازی در فیلم جدیدش با عنوان ” سیلسی ماریا” است.

kiristiyan-etovart1

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.