تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فـال روزانه 1392/06/22

فـال روزانه  1392/06/22

Untitled-12 

فال روزانه متولدین

امروز روحیات شما ترکیبی از اشتیاق، شجاعت، بلندپروازی و خویشتن داری خواهد بود و از طریق کار دقیق و خستگی ناپذیر به سوی هدف خود حرکت می کنید.

 

پیش بینی روابط شما: حمایت دیگران را به خصوص کسانی که از شما بزرگ تر هستند یا در موقعیت بالاتری قرار دارند دریافت می کنید  و این حمایت کارها را برای شما آسان تر می کند.

پیش بینی شغل شما: شما در زمینه های مدیریتی و اجرایی از استعداد بالایی برخوردارید اما از آنجایی که چنین مسئولیت هایی ذاتا استرس زا هستند در حال حاضر برای شما مناسب به نظر نمی رسند.

Untitled-12

فال روزانه متولدین اردبیهشت

امروز حرکتی آهسته ولی مداوم به سوی اهداف اجتماعی خود خواهید داشت. اعتماد به نفس، صداقت و مسئولیت پذیری شما به این پیشرفت کمک خواهد کرد.

پیش بینی روابط شما: خواهان آن هستید که در روابط عاطفی خود شور و هیجانی به وجود آورید یا این روابط را دچار تحول کنید. اگر به دنبال عشق می گردید به شما توصیه می کنیم روابط اجتماعی خود را بیشتر کنید.

پیش بینی شغل شما: اعتماد به نفس کافی دارید و به همین دلیل به راحتی کارها و فعالیت های تازه را امتحان می کنید. ولی فراموش نکنید هرچقدر هم که شجاع و جسور باشید، لازم است جانب احتیاط را نگه دارید.

Untitled-12

فال روزانه متولدین خرداد

از اینکه دوران تفریح و خوشی به پایان رسیده خوشحال نیستید و دوست ندارید کار و تلاش را از سر بگیرید. ولی چه بخواهید چه نخواهید زندگی جریان دارد، با همه تلخی ها و شیرینی هایش.

 

پیش بینی روابط شما: امروز خوش بین و خوشحال هستید و به همین دلیل دیگران را دوست دارید، اشتباهشان را تحمل می کنید و همراه با آنها می خندید. دیگران آرزو می کنند که همیشه این گونه بودید!

پیش بینی شغل شما: ایده ای را مطرح می کنید که مورداستقبال و توجه دیگران قرار می گیرد. شما نیز به ایده های دیگران احترام بگذارید تا توافق دوطرفه هرچه زودترحاصل شود.

 

Untitled-12

فال روزانه متولدین تیر

به موضوعی فکر می کنید که هیچ کس از آن خبر ندارد. شاید یک نگرانی راجع به آینده باشد. نگرانی ها را دور بریزید چون خداوند یار و یاور شما است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز دیگران گیج و سردرگم به نظر می رسند ولی شما تسلیم این آشفتگی نمی شوید. نظم و انضباط همان چیزی است که شما را به موفقیت های بزرگ زندگیتان نزدیک می کند.

پیش بینی شغل شما: برای رسیدن به هدفی تلاش بسیار می کنید. یافتن شغلی خوب و مناسب جزو بزرگترین اهداف شما است، اگر انگیزه های درست و اراده قدرتمند داشته باشید مطمئنا موفقیت از آن شما است.

Untitled-12

فال روزانه متولدین مرداد

در همه امور زندگی خود با افزایش اعتماد به نفس و جرات روبرو می شوید. احساس می کنید از انرژی مضاعفی برخوردارید و راه رسیدن به اهداف پیش پایتان باز شده است.

 

پیش بینی روابط شما: از حمایت دیگران برخوردار می شوید و از طریق روحیه ریاست طلبی خود اهداف و خواسته هایتان را به پیش می برید. شما دوست دارید اعتماد و علاقه دیگران را جلب کنید چون موفقیت خود را در گروی آن می دانید.

پیش بینی شغل شما: امروز شما و همکاران راجع به موضوعی بحث و تبادل نظر می کنید. دیگران چیزهایی را از شما می آموزند و شما نیز با ایده های جالب و بعضا تازه آنها آشنا می شوید.

Untitled-12

فال روزانه متولدین شهریور

هرچه سرتان شلوغ تر می شود، زمان کمتری را به برنامه ریزی اختصاص می دهید پس همین الان دست کار شوید و با توجه به نیازها و احساساتتان برنامه درستی برای زندگی بریزید.

 

پیش بینی روابط شما: کسی که قبلا با او مشکل داشته یا به اختلاف بر خورده اید حالا دوست یا شریک خوبی برای شما شده است. تلاش برای حفظ این دوستی و رابطه دوطرفه ارزش وقت و انرژی شما را دارد.

پیش بینی شغل شما: در محل کار مکالمات جالب و سرگرم کننده ای پیش می آید و در آنها شرکت می کنید. این مکالمات تا حد زیادی به رفع خستگی شما کمک می کنند.

Untitled-12

فال روزانه متولدین مهر
اخیرا کمتر با خودتان خلوت کرده اید، توصیه می شود در عین حفظ دوستی ها و رفت و آمدهای فامیلی، حریم خصوص خود را هم داشته باشید و مدت زمانی را در طول روز تنها به خودتان اختصاص دهید.

پیش بینی روابط شما: دیگران ممکن است به شما حسادت کنند چون از آنها جلو هستید و گوی سبقت را از آنها ربوده اید. بهتر است از ایجاد رقابت یا حساسیت بیهوده خودداری کنید.

پیش بینی شغل شما: رویاهای زیادی در سر دارید ولی این رویاها چقدر واقع بینانه هستند؟ چقدر با توانایی های واقعی شما تناسب دارند؟ عمل گرا تر باشید تا به اهدافتان برسید.

Untitled-12

فال روزانه متولدین آبان

شما ذهنی قدرتمند و مستقل دارید، امروز این ذهن قدرتمند تنها به خود شما کمک نمی کند بلکه در مواقع نیاز به حال دیگران نیز سودمند خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: اگر در حق کسی خوبی کرده اید و او با ناسپاسی جوابتان را داده است، دل چرکین نشوید. شما به او لطف کردید تا نزد خود و خدا سرفراز باشید. اگر او قدرشناس نیست، ارزش کار شما کم نمی شود.

پیش بینی شغل شما: اگر در یک جلسه یا مکالمه گروهی شرکت کردید، ذهن خود را به روی پیشنهادات دیگران نبندید چون هر حرفی ارزش یک بار شنیدن را دارد. در عین حال حتما دیگران را از ایده های خود بهره مند کنید.

Untitled-12

فال روزانه متولدین آذر

تا به حال از خود پرسیده اید که چرا بعضی افراد همیشه به دنبال بحث و جدل هستند؟ دلیل این مشاجرات هرچه که باشد، بهترین راه برای جلوگیری از آنها این است که از این افراد دوری و به آتش دعوا دامن نزنیم.

پیش بینی روابط شما: دستی یاری گر داشته باشید تا دیگران نیز در مواقع نیاز به کمک شما بشتابند. دوستان صمیمی خود را با صحبت های تند یا نسنجیده از خود نرنجانید و کینه ها را دور بریزید.
پیش بینی شغل شما: هدفی در زندگی دارید که همه فکر و ذکرتان شده و فقط می خواهید به آن برسید. این کار شدنی است پس حتی لحظه ای به هدف خود شک نکنید. توکل به خدا را فراموش نکنید.

Untitled-12

فال روزانه متولدین دی

به فکر برگزاری یک جشن یا مهمانی هستید، بالاخره آن را با شکوه تمام برگزار می کنید اما شاید چند روز یا چند هفته دیگر.

پیش بینی روابط شما: اختلافات را با گفت و گو حل می کنید و تمایلی به بحث، مشاجره و بگومگو ندارید. ولی متاسفانه بعضی اطرافیان شما تن به مکالمه نمی دهند و درگیر لفظی را ترجیح می دهند.

پیش بینی شغل شما: با سعی و تلاش زیاد به دنبال یافتن راه هایی برای کسب درآمد بیشتر هستید. شما از استعداد بالایی برخوردارید ولی بعضی اتفاقات هنوز نیفتاده و زندگی شما را به مسیری که باید هدایت نکرده است.

Untitled-12

فال روزانه متولدین بهمن

از چیزی در زندگی خود ناراضی هستید، شغلتان، خانه تان، دوستانتان. حتی شاید چیزی در زندگی مشترکتان شما را آزار بدهد. پیدا کردن یک راه حل موثر به عهده کسی نیست جز خود شما.

پیش بینی روابط شما: شما بودن با مردم را دوست دارید به خصوص کسانی که با آنها پیوندهای عاطفی دارید. دوستان قدیمی به دنبال تجدیدخاطرات با شما هستند و به زودی فرصتی برای دیدار با آنها فرا می رسد.

پیش بینی شغل شما: اگر شغلی ندارید امروز زمان مناسبی برای جست و جو است. اگر شاغل هستید امروز زمان مناسبی برای پیشرفت ها و دستاوردهای تازه است.

Untitled-12

فال روزانه متولدین اسفند

در زندگی همه ما لحظاتی وجود دارد که احساس می کنیم مشکلات ما را احاطه کرده اند و راه فراری نیست. در این مواقع ناامیدی به سراغمان می آید و فکر می کنیم هرچه هست سیاهیست و بس. ولی ما به شما می گوییم که زندگی اتفاقات بسیار شیرینی را برای شما در آستین دارد پس امیدوار باشید.

پیش بینی روابط شما: دیدن کسانی که دوستتان دارند و بهره مندی از همدلی و مهربانی آنها تغییری عمده در روحیات شما ایجاد خواهد کرد. کمک های فکری و روحی آنها در انتظار شما است.

پیش بینید شغل شما: فعلا بدون تغییر چشمگیری به کار خود ادامه می دهید ولی در هفته های آینده احتمالا خبری خواهید شنید یا تصمیمی خواهید گرفت که موقعیت کاریتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.