تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بیوگرافی محیا اسناوندی + عکس

محیا اسناوندی مجری و بازیگر ایرانی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی است.

محیا اسناوندی دوره های بازیگری و فن بیان را در کلاس های استاد وحید جلیلوند، علیرضا معینی و میکائیل شهرستانی گذرانده است و فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۸ و زمانیکه ۱۹ سال سن داشت با فعالیت در گروه اجتماعی شبکه تهران آغاز کرد و به گروه کودک و نوجوان همین شبکه وارد شد.

اولین اجرای موفق و تاثیرگذار محیا اسناوندی در برنامه سه نقطه با همراهی مژده لواسانی بود و پس از آن با اجرای برنامه ترانه ی باران معروف شد.

از سال ۹۲ که ۲۳ ساله شدم به عنوان گوینده و بازیگر با رادیو خانواده، رادیو جوان و رادیو سلامتی همکاری مستمری دارم و برنامه های جمعه من در رادیو جوان به کارگردانی فرزاد حسنی و زنده خونه زندگی در رادیو سلامت پرشنونده ترین برنامه ها هستند.

شروع کار مجری گری

او در ابتدا کارش را در برنامه کودک بچه های آفتاب در سال 82 شروع کرد و تا سال 85 در این برنامه حضور داشت.

محیا اسناوندی

مهاجرت از ایران

او پس از این به دلیل مسائل کاری خانواده اش به همراه پدرش به دبی مهاجرت کرد و در آنجا هم به فعالیت مجری گری ادامه داد و در مراسم تودیع سفیر و همچنان دیگر مراسم ها به عنوان مجری حضور داشت.

محیا به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و باز هم حرفه مجری گری را دنبال کرد و در برنامه سه نقطه حضور پیدا کرد.

محیا اسناوندی

حضور در برنامه مثبت من و معروف شدن وی

شهر و محبوبیت او به دلیل حضور در برنامه مثبت من در سال 85 بود، او در 270 قسمت این برنامه حضور داشت و بین نسل نوجوان و جوان محبوب شد و برنامه اش طرفدار پیدا کرد.

او در برنامه عصر طلایی و بیدمشک هم مجری گری کرده است و در آخرین کارهایش در تلویزیون مجری برنامه بچه های مردم هم بوده است.

محیا به مدت 2 سال مجری برنامه صبح بخیر ایران بود. یک سال مجری فراز الوند شبکه دو و همچنین مجری برنامه پنجره های شبکه آموزش و .. بوده است.

او در سریال های نامه آخر، دیگری و … هم ایفای نقش کرده است. محیا اسناوندی در فیلم سینمایی دم سرخ ها هم ایفای نقش کرده است.

و در تئاتر های ارش و مکبث هم ایفای نقش کرده است.

محیا اسناوندی

فعالیت در رادیو

محیا همچنین در رادیو هم فعالیت کرده است و با صدای گیرایی که دارد توانسته که یکی از بهترین گویندگان رادیو و نویسنده رادیو شود.

محیا اسناوندی

ازدواح محیا و همسرش

محیا اسناوندی در تیر سال 1398 ازدواج کرد. او عکس هایی از مراسم عقد و همسرش را در اینستاگرام منتشر کرد.

محیا اسناوندی و همسرشمحیا اسناوندی و همسرش

 

محیا اسناوندی

بازیگری محیا و شرکت در کلاس های بازیگری

محیا در کلاس های بازیگری میکاییل شهرستانی و وحید جلیلوند هم حضور داشته است و البته سابقه بازیگری در تلوزیون را هم دارد و در سریال رزهای بهتر و سریال دیگری سابقه بازیگری دارد.

عکس های اینستاگرامی محیا اسناوندی

عکس های اینستاگرام محیا اسناوندی را مشاهده می کنید.

محیا اسناوندی

محیا اسناوندی

محیا اسناوندی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.