تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فال روزانه | سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸

متولدین فروردین ماه | سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸

طـالـع روزانـه متولدین فروردین

🐝راه هایی که در حال حاضر در مقابل خود می بینید با یکدیگر در تعارض هستند، چرا که نیازهای شخصیتان شما را به راهی کشانده و توقعاتی که دیگران از شما دارند نیز شما را به سویی دیگر می کشانند. در حالت عادی شما گزینه های پیش رویتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دادید تا راهی را که منطقی تر است انتخاب کنید اما در شرایط موجود شاید بهترین راه این باشد که بین هر دوی این ها تعادلی منطقی ایجاد کنید و هیچ یک را نادیده نگیرید. شما احساس می کنید که به دوستی های عمیق تری نیاز دارید. برای این کار باید به سراغ دوستهای قدیمیتان که مدتی از آنها بی خبر بوده اید بروید و فاصله هایی که بینتان ایجاد شده اند را بار دیگر از بین ببرید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

🍓می‌چکد شیر هنوز از لب همچون شکرش
🍓گر چه در شیوه گری هر مژه‌اش قتالیست
🍓ای که انگشت نمایی به کرم در همه شهر
🍓وه که در کار غریبان عجبت اهمالیست
☘️تـعـبـیـر:
🐝زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشت سر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ کن. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبی برای کار داری همین مسئله باعث میشود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

 

طـالـع روزانـه متولدین اردیبهشت

🐝بهترین راهکاری که میتوانید در پیش بگیرید این است که اجازه دهید احساسات تان به طور طبیعی بالا و پایین شوند، یعنی ریتم عادی خود را طی کنند. اگرچه ممکن است افت و خیز احساسات تان بیش از حد انتظار شما باشد، اما اگر بخواهید مقاومت نشان دهید همه چیز بدتر خواهد شد. به شما توصیه می شود که فعلاً هیچ تصمیم بلند مدتی نگیرید و صبر کنید تا این وضعیت ناپایدار فروکش کند. بدانید که نمی توانید کنترل همه ی جوانب زندگی تان را به دست بگیرید، اما می توانید طرز برخوردتان با شرایط را تغییر دهید. عکس العمل های ناگهانی که از روی درماندگی و سردرگمی باشند به شما کمک زیادی نخواهند کرد.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

🍓جان درازی تو بادا که یقین می‌دانم
🍓در کمان ناوک مژگان تو بی چیزی نیست
🍓مبتلایی به غم محنت و اندوه فراق
🍓ای دل این ناله و افغان تو بی چیزی نیست
☘️تـعـبـیـر:
🐝شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

طـالـع روزانـه متولدین خرداد

🐝ماه گذشته این فرصت را در اختیار شما قرار داد که شناخت بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید و برخی جنبه های شخصیت خود را محکمتر کرده و به ثبات برسانید. حالا شما دارید وارد مرحله پذیرش می شوید و خودتان را به همان صورتی که هستید قبول می کنید و این کار شما قطعا پاداش ها و نتایج مطلوبی برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شما کمی بی صبر هستید و این موضوع رفتارتان با اطرافیانتان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. اما یادتان باشد که احتیاط خیلی بهتر از عجله به کارتان خواهد آمد و اگر کمی سیاست به خرج دهید و صبر کنید تا شرایط به نفع شما تغییر پیدا کند نتایج خیلی بهتری را دریافت خواهید کرد.

فال حـافـظ متولدین خرداد

🍓گر من آلوده دامنم چه عجب
🍓همه عالم گواه عصمت اوست
🍓من که باشم در آن حرم که صبا
🍓پرده دار حریم حرمت اوست
☘️تـعـبـیـر:
🐝هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امید این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاست کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

 

 

طـالـع روزانـه متولدین تیر

🐝فعالیت های اجتماعی می توانند حکم داروی شفابخش را داشته باشند، به ویژه اگر دوستانی داشته باشید که بتوانند حمایت تان کنند تا جان بگیرید. شاید پذیرفتن پیشنهادی که به شما شده جالب به نظر برسد، اما حواس تان باشد که فعلاً بهترین کار این است که احساساتی را که دارید پنهان نکنید. نیازی نیست بین خودتان و کسانی که دوست تان دارند دیوار بکشید. برای این که صمیمیت تان بیشتر شود باید دریچه ی قلب تان را به روی آن ها باز بگذارید. شاید پر رنگ ترین جنبه های زندگیتان در ماه آینده در زمینه مسائل عاطفی و همچنین تفریح و خوشگذرانی باشند.

فـال حـافـظ متولدین تیر

🍓ن عشوه داد عشق که مفتی ز ره برفت
🍓وان لطف کرد دوست که دشمن حذر گرفت
🍓زنهار از آن عبارت شیرین دلفریب
🍓گویی که پسته تو سخن در شکر گرفت
🌾تـعـبـیـر:
🐝سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

طـالـع روزانـه متولدین مرداد

🐝امروز برای شما آغازگر دوره ای خوشایند و همراه با احساس رضایتمندی خواهد بود. شما به طور خاصی احساس خوشحالی و خوشبختی می کنید. اعتماد به نفس، آرامش و کاریزمای قابل توجهی که در این شرایط پیدا کرده اید هر جایی که بروید توجه دیگران را به خود جلب خواهند کرد. شما چند ماه گذشته فشار زیادی به خود وارد کرده و از منابع انرژی خود بیش از اندازه استفاده کرده اید، اکنون زمان بهره برداری از نتایج فرا رسیده است. با وجود این که امروز قلبا برای حمایت و کمک به نزدیکان و دوستانتان آماده هستید، کارهایتان ممکن است زیاد با خواسته قلبیتان مطابقت نداشته باشند.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

🍓آن پیک نامور که رسید از دیار دوست
🍓آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست
🍓خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار
🍓خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست
🌾تـعـبـیـر:
🐝رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بود. به جای غرور وقار داشته باش.

 

طـالـع روزانـه متولدین شهریور

🐝کمی استراحت ایده ی بسیار خوبی به نظر می رسد، اما از طرفی هم نمی توانید فرصت هیجان انگیزی را که پیش آمده نادیده بگیرید، زیرا از شما خواسته شده تا رهبری گروه را به عهده بگیرید. چه در منزل باشید و چه در محل کار فرقی نمی کند، به هرحال دیگران می توانند از راهنمایی های شما بهره مند شوند. اما بدانید در صورتی می توانید تأثیرگذارتر واقع شوید که از پشت صحنه کنترل امور را به دست بگیرید یا این که در حاشیه کار کنید. پس یادتان باشد که برای درخشیدن لازم نیست همیشه ستاره ی صحنه باشید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

🍓حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست
🍓باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست
🍓از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است
🍓غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست
🌾تـعـبـیـر:
🐝مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و بخاطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

 

 

طـالـع روزانـه متولدین مهر

🐝اکنون زمان فوق العاده ای برای رها شدن از هر چیزی است که بین شما و رسیدن به اهدافتان فاصله ایجاد می کند. محدودیت های خودتان و آنچه نمی توانید تغییر دهید را بپذیرید، اما به سادگی هم از میدان به در نروید. وقتی نقشه و برنامه مشخصی در دست داشته باشید بیشترین اعتماد به نفس را در رابطه با آینده تان خواهید داشت. شما دوست دارید برای رسیدن به اهدافتان با اولویت هایی تثبیت شده و یک استراتژی همراه با سعی و پشتکار پیش بروید. با این حال تعهدات قبلیتان انتخاب هایتان را محدود کرده اند و حاضرید هر کاری کنید تا خودتان را از این محدودیت ها رها کنید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

🍓شربتی از لب لعلش نچشیدیم و برفت
🍓روی مه پیکر او سیر ندیدیم و برفت
🍓گویی از صحبت ما نیک به تنگ آمده بود
🍓بار بربست و به گردش نرسیدیم و برفت
🍂تـعـبـیـر:
🐝قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دست داده ای افسوس می خوری چرا خوب رفتار نکردی و او رنجیده خاطر از پیش تو رفت. غرورت را کنار بگذر باز هم پیش قدم شو تا به وصالش برسی. لطف خداوند باز هم شامل حالت می شود.

 

طـالـع روزانـه متولدین آبان

🐝امروز ممکن است یکی از اطرافیان تان که کمی هم ستیزه جو به نظر می رسد برای تان مانع تراشی کند. فعلاً نمی توانید روابط تان را تغییر دهید، زیرا برخی نیازهای اساسی شما به این روابط بستگی دارند. سعی کنید تا جایی که امکان دارد به ثبات دست پیدا کنید، اما این را هم بدانید که اگر تسلیم وضع موجود شوید از ورود به مرحله ی بعد بازخواهید ماند. اگر پیشرفتی حاصل نشد خودتان را ناراحت نکنید، هر وقت زمانش برسد همه چیز خود به خود عوض خواهد شد.ماهی که پیش رو دارید نوید بخش اتفاقاتی بسیار خوب و موفقیت های بسیار خواهد بود.

فـال حـافـظ متولدین آبان

🍓روی خوب است و کمال هنر و دامن پاک
🍓لاجرم همت پاکان دو عالم با اوست
🍓خال مشکین که بدان عارض گندمگون است
🍓سر آن دانه که شد رهزن آدم با اوست
🍂تـعـبـیـر:
🐝آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش

 

طـالـع روزانـه متولدین آذر

🐝 سعی شما برای به دست آوردن استقلال کمی غیر منطقی شده است و دارید از همه فاصله می گیرید؛ باید کمی بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید و حداقل از حمایت عاطفی آنها بهره مند شوید. امروز مسائل عاطفی برای شما همچون معمایی پیچیده هستند، زیرا از طرفی نیاز به احساس امنیت و حمایت عاطفی دارید و از طرفی دیگر می خواهید استقلال خود را حفظ کنید. خوشبختانه برای شما امکان پذیر است که از هر دوی اینها بهره مند شوید ولی بهترین حالت برای شما این است که تا جای ممکن نسبت به طرف مقابلتان مقاومت و مخالفت نکنید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

🍓زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست
🍓در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
🍓در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست
🍓در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
🍂تـعـبـیـر:
🐝از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و نابخردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

 

طـالـع روزانـه متولدین دی

🐝امروز بسیار خوشبخت به نظر می رسید، زیرا می توانید از ساده ترین چیزها بیشترین لذت را ببرید. نیازهای کنونی شما چندان سخت و پیچیده نیستند، به همین دلیل دست یافتن به آن ها مشکل نیست. اما حواس تان باشد که اگر روزتان را بی هدف سپری کنید، ممکن است از دست یافتن به اهداف بلند مدت تان بازبمانید. ابتدا مقصد مورد نظرتان را مشخص کنید، سپس هدفمند به سوی مقصد تعیین شده حرکت کنید. شما با افراد بسیاری آشنا خواهید شد و روابط رضایت بخشی را ، چه از لحاظ فکری و چه عاطفی، با آنها خواهید داشت.

فـال حـافـظ متولدین دی

🍓ما را ز منع عقل مترسان و می بیار
🍓کان شحنه در ولایت ما هیچ کاره نیست
🍓از چشم خود بپرس که ما را که می‌کشد
🍓جانا گناه طالع و جرم ستاره نیست
🌨تـعـبـیـر:
🐝در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

 

طـالـع روزانـه متولدین بهمن

🐝امروز کمی احساس سرگشتگی می کنید و قاطعیت و آسودگی خیال جای خود را به علامت سوال بزرگی داده است. احساس می کنید هر راهی را که در پیش می گیرید ناگهان در میانه راه به جایی می رسد که معلوم نیست به کجا خواهد رسید. شما احساس می کنید که در یک ماه گذشته برای هدایت زندگی عاطفیتان تلاش بسیار زیادی کرده اید. تا جایی که توانسته اید در کنار عشقتان بوده اید و سعی در حفظ ثبات و آرامش رابطه داشته اید و تا جای ممکن از هر گونه بحث و درگیری اجتناب کرده اید. حالا این زحمات شما به ثمر نشسته اند و می توانید با خیال راحت دست از احتیاط بیش از حد توانتان بردارید و خود همیشگیتان باشید.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

🍓روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست
🍓در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست
🍓گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست
🍓چون من در آن دیار هزاران غریب هست
🌨تـعـبـیـر:
🐝در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای این وصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.

 

طـالـع روزانـه متولدین اسفند

🐝امروز به طرز عجیبی سرسخت به نظر می رسید و تمایلی هم ندارید که رویکردتان را تغییر دهید. از آن جایی که نمی خواهید خودتان را با برنامه های دیگران سازگار کنید و برخلاف معمول انعطاف پذیر نیستید، دیگران همه از این رفتارتان متعجب خواهند شد. فعلاً دوست ندارید انگیزه های خود را با جزییات توضیح دهید، پس فقط به دیگران بگویید که الآن نمی توانید بیش تر از این توضیح دهید و بعد به راه خودتان ادامه دهید. بدانید که بعضی از مسیرها را باید تنهایی طی کرد. امروز انرژی مثبت قابل توجهی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که در ماه آینده نیز کم و بیش ادامه خواهد داشت.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

🍓چندان گریستم که هر کس که برگذشت
🍓در اشک ما چو دید روان گفت کاین چه جوست
🍓هیچ است آن دهان و نبینم از او نشان
🍓موی است آن میان و ندانم که آن چه موست
🌨تـعـبـیـر:
🐝دوستی به تو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

 

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.