تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فیلم لامینور : معرفی جدیدترین فیلم داریوش مهرجویی

بازیگران لامینور داریوش مهرجویی

مجله اینترنتی بی کلک: داریوش مهرجویی کارگردان پیشکسوت کشور سالها از دنیای هنر دور بوده و این بار با فیلم لامینور به دنیای هنر برخواهد گشت . مهرجویی فیلم‌هایی مانند «گاو»، «هامون»، «اجاره‌نشین‌ها»، «سارا»، «لیلا»، «پری» و «سنتوری» را دارد. از داریوش مهرجویی به عنوان کاشف بازیگرانی مانند خسرو شکیبایی و لیلا حاتمی یاد شده است.

تهیه کننده فیلم لامینور ، رضا درمیشیان

رضا درمیشیان که سابقه ساخت فیلم‌هایی مانند «لانتوری»، «یواشکی» و «عصبانتی نیستم!» را دارد، قرار است تهیه کنندگی جدیدترین اثر مهرجویی یعنی «لامینور» را به عهده بگیرد.

تا کنون سه بازیگر برای این فیلم انتخاب شده اند . علی نصیریان ، سیامک انصاری و پردیس احمدیه

عوامل فیلم لامینور

عوامل فیلم لامینور عبارتند از :

  • طراحی گریم عبدالله اسکندری
    مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی
    نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی
    تهیه کنندگی رضا درمیشیان

بدخشانی مدیریت فیلمبرداری فیلم‌های مختلفی همچون دایره، بمانی، دوئل، تقاطع، من ترانه ۱۵ سال دارم، پارتی، هیوا و راه آبی ابریشم را برعهده داشته است.

علی انصاریان در لامینور داریوش مهرجویی

با بسته شدن قرارداد علی نصیریان حضور این بازیگر پیشکسوت سینما در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» قطعی شد.

آخرین بار نصیریان در سال ۱۳۵۹ در فیلم «مدرسه‌ای که می‌رفتیم» ساخته داریوش مهرجویی بازی کرده بود و پس از آن فرصت همکاری با این کارگردان برای او پیش نیامده بود. «گاو»، «پستچی»، «آقای هالو» و «دایره مینا» چهار همکاری دیگر این دو هنرمند باسابقه هستند.

سیامک انصاری در لامینور داریوش مهرجویی

سیامک انصاری بازیگر دیگری است که برای بازی در فیلم «لامینور» تازه‌ترین فیلم داریوش مهرجویی انتخاب شده تا برای نخستین‌بار در فیلمی از این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران حضور داشته باشد.

لامینور : معرفی فیلم جدید داریوش مهرجویی

پردیس احمدیه در لامینور داریوش مهرجویی

پردیس احمدیه ، بازیگر سینما به جمع بازیگران فیلم لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی اضافه شد تا در کنار سیامک انصاری و علی نصیریان در فیلم جدید داریوش مهرجویی به هنرنمایی بپردازد. پردیس احمدیه بازیگر فیلم لاک قرمز است.

لامینور : معرفی فیلم جدید داریوش مهرجویی

حضور مهرداد صدیقیان در فیلم سینمایی لامینور داریوش مهرجویی

مهرداد صدیقیان به جمع بازیگران «لامینور» تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی اضافه شد تا برای اولین بار حضور در فیلم کارگردان موج نوی سینمای ایران را تحربه کند.

کاوه آفاق در فیلم سینمایی لامینور داریوش مهرجویی

کاوه آفاق خواننده و آهنگساز شناخته شده پاپ و راک در تازه‌ترین فیلم داریوش مهرجویی ایفای نقش می‌کند.

کاوه آفاق که در سال‌های گذشته با گروه راک ایرانی به نام د ویز The ways فعالیت می‌کرد، خواننده، ترانه ساز و آهنگساز آهنگ‌های معروفی، چون «شال»، «اتاق آبی»، «عطر تو»، «قصه زیرزمین» و … است و چندین تجربه بازی در تئاتر دارد.

از کاوه آفاق چندین آلبوم موسیقی منتشر شده و همچنین کتاب مجموعه ترانه‌هایش تحت عنوان «تهران-۵۷» منتشر شده که اولین کتاب ترانه راک فارسی است.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.