تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

داستان جالب مردی که بخاطر شغلش بیش از ۱۰۰ زن دارد

داستان جالب مردی که بیش از 100 زن دارد

مجله اینترنتی بی کلک: ایشی یوویچی به خاطر شغل اش بیش از 100 زن دارد…

ایشی یوویچی، یک مرد جاپانی است که ایده استخدام افرادی برای بازی نقش پدر، مادر، همسر، دوست و یا هرچیز دیگر را عملی کرد.

او در حال حاضر نقش همسر بیش از 100 زن را بازی می ‎کند.

چگونه شروع شد؟

جاپان به حیث ملکی با سنت های بسیار قوی شناخته شده است که این سنت ها از نسلی به نسل دیگر منتقل می ‎شوند و ممکن است این اتفاق بیا‎فتد که شخصی پدر و مادرش فوت شده باشند و یا در جایی دور از فرزند خود زنده گی می ‎کنند و نمی ‎توانند در مراسم عروسی و یا جشن فارغ التحصیلی فرزند خود حضور داشته باشند و فرزندشان نیاز به حضور کسانی به حیث پدر و مادر دارد.
چرا مردم به چنین چیزی احتیاج دارند؟

ایشی یوویچی دید که هزاران نفر در کشورش استند که یا پدر و مادری ندارند و یا از آن ها دورند و کسی را ندارند که در روز های مهم زنده گیشان کنارشان باشد و به همین دلیل ایده ی کرایه کردن پدر و مادر برای حضور در مراسم های مهم در کنار چنین کسانی به ذهن او خطور کرد و این ایده برای بسیاری از افراد یک راه حل مناسب بود.

آغاز سفری طولانی

این دختر بخاطر نداشتن پدر سختی های زیادی کشیده بود و به همین خاطر مادر او مرا کرایه کرد تا برای فرزندش نقش پدر را ایفا کنم و این دختر مرا به حیث پدر واقعی خودش می ‎داند و من تا زمانی که مادرش بخواهد باید این نقش را ادامه بدهم.

اگر این دختر ازدواج کند ، من باید در آن عروسی به حیث پدر او حضور یابم و بعد ها هم برای فرزندش نقش پدرکلان را ایفا کنم.

ممکن است تصنعی و جعلی به نظر برسد اما توهم داشتن پدر از سوی آن دختر بچه باعث شد آن احساس خلا ای که در نبود پدرش داشت از بین برود و از آن دختر ، یک زن جوان با اعتماد به نفس بسازد پس می‎ توان گفت که این کار به ظاهر جعلی ارزشش را داشته است ، پس بهتر است این افراد را قضاوت نکنیم.

یوویچی گفت: من همیشه از هر مشتری که به ما رجوع می‎ کند می ‎پرسم :آیا آماده گی لازم برا دروغ گفتن را دارید؟ از آن زمان تاکنون یوویچی بارها و بارها نقش همسر یا پدر افراد مختلف را بازی کرده است و تا کنون شمار آن ها به بالای صد نفر رسیده است.
دروغ یا راه حل ؟ مسئله این است

من نمی ‎توانستم دوستی پیدا کنم که در روز عروسیم در حضور مهمانان سخنرانی کند چرا که بسیاری از دوستانم خجالتی بودند و نمی ‎توانستند در جمع سخنرانی کنند و بنابراین از ایشی یوویچی درخواست این کار را کردم و او بسیار مهربان و مودبانه و مانند یک دوست واقعی در مراسم عروسیم سخنرانی کرد و همچنین بعضی ها این افراد را برای شنیدن صبح بخیر از طریق تماس تلیفونی کرایه می ‎کنند.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.