خانه » طنز و سرگرمی » آدم هایی که در قرن ۲۱ به تنهایی زندگی میکنند !

آدم هایی که در قرن ۲۱ به تنهایی زندگی میکنند !

شاید شما هم علاقه داشته باشید کل کار و زندگی خود را کنار بگذارید و به جایی دور بروید و به تنهایی زندگی بکنید به دور از هر گونه از وای فای و اینترنت و تکنولوژي ! جالب است بدانید کسانی هستند که واقعا انتخاب کرده‌اند به تنهایی در جنگل زندگی کنند! و اگر دوست دارید بدانید زندگی به دور از همه دنیا و در جنگل چگونه است ادامه مطلب را مشاهده کنید.

«دانیلا تاچنکو» یک عکاس روس در کتاب خود به نام  «Escape» از زندگی کسانی عکاسی کرده که خود را از بند همه فشار‌های اجتماعی رها کرده و تصمیم گرفته اند کاملا در انزوا زندگی کنند.

دانیلا به دنبال کسانی رفت که به تنهایی زندگی می‌کنند و در جنگل‌های اوکراین و روسیه پنهان شده اند و افرادی را پیدا کرد که تصمیم گرفته‌اند جامعه شهری را رها کنند تا در رهایی مطلق زندگی کنند.

اگرچه دیدن زندگی این افراد که هیچ تعهد و وظیه‌ای ندارند، وسوسه کننده است، اما باید بدانید که تنها زندگی کردن در طبیعت آنقدر که فکر می‌کنید آسان نیست. در شروع باید بدانید که چطور از خودتان دفاع کنید.

 

با دیدن این عکس ها با یک زندگی خارج از عرف اشنا میشویم یک زندگی منحصر به فرد و خارج از عرف ,  ما در میان مردم زندگی می‌کنیم، ارتباط برقرار می‌کنیم، بخشی از جوامع بزرگتر می‌شویم و به نوبه خود از حمایت، راحتی و پایداری لذت می‌بریم که معتقدیم برای احساس خوشبختی و امنیت ضروری است. اما این افراد ترجیح می‌دهند تنها و دور از فشار‌های جامعه زندگی کنند.

 

در دنیای امروز که همه به دنبال امکانات تکنولوژیکی پیشرفته‌تر و راحت‌تر هستند، این افراد سبک زندگی ساده و غیرپیچیده را انتخاب کرده‌اند. آیا این آزادی واقعی است؟
چون در دنیای مدرن، باتوجه به همه محدودیت‌های روزمره، چنین چیزی یک رویا به نظر می‌رسد.

نظر شما چیست ؟ آیا دوست دارید به تنهایی با تمام خوبی و بدی ها زندگی کنید ؟ نظر خودتون رو کامنت کنید
.

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی آرام جعفری + تصاویر زیبا

زمینه فعالیت : سینما تلویزیون و تئاتر تولد : ۱۳۵۹   تهران محل زندگی : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.