تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پیوستن مدیر بخش autopilot تسلا به اینتل

شرکت تسلا را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی دانست که در طول فعالیت خود موفق شد به فروش بالایی دست پیدا کند. در این بین متخصصان حرفه ای هستند که به فعالیت در این شرکت می پردازند و توانستند فناوری های بزرگی را برای برند مطرح فراهم آورند. یکی از آنها Jim Keller بوده که مسئول بخش autopilot تسلا را برعهده داشته و براساس جدیدترین اخبار به شرکت اینتل پیوسته است.

نابغه سیستم خودران تسلا

البته باتوجه به تبحر کارکنان تسلا عجیب نیست شاهد پیوستن چنین افرادی به شرکت های بزرگ باشیم. جیم دو سال قبل بود که به تسلا پیوست و اقدامات بزرگی برای این شرکت انجام داد. از جمله باید به سازمان بخشیدن بخش autopilot تسلا که نقش مهمی را در اتومبیل های این شرکت ایفا می کند و به نوعی یک راننده خودکار است. تسلا در بیانیه ای به بلومبرگ اعلام کرد که Jim Keller یکی از اعضای کلیدی و نقش های موثر کمپانی که سال ها روی بخش autopilot و دیگر فناوریهای سرگرمی خودروهای تسلا فعالیت داشته، این شرکت را ترک گفته است.

ترک شرکت بزرگ صنعت خودروسازی

از آنجایی که Jim Keller تخصص بیشتر آن در زمینه ریز پردازنده بوده از همین رو به قرار است به شرکت مطرحی چون اینتل بپیوندد و شغل بعدی آن در این شرکت رقم خواهد خورد. تسلا از کمک های شایان جیم قدردانی کرده و آن را شخصیت بزرگی در شرکت تسلا با فعالیت ها و تلاش هایی که داشته، دانسته است. البته هر فردی ممکن است برای مدت مشخصی در سمتی باقی بماند و پس از مدتی به پست دیگری انتقال پیدا می کند که از جمله باید به همین Jim Keller اشاره کرد.

به گزارش بلومبرگ با رفتن جیم Pete Bannon قرار است مدیر بخش سخت افزاری و Andrej Karpahty مدیر بخش نرم افزاری این بخش شود. این تغییر زمانی اتفاق افتاد که ماه گذشته سیستم autopilot موجب مرگ سرنشینان خودروهای تسلا شد. مرگ راننده مدل ایکس که محصول لوکس تسلا بوده و موجب تعجب طرفداران و همگان شد.

تسلا با تغییر مدیریت این بخش تصمیم داشته به بهبود وضعیت autopilot بپردازد که به عنوان سیستمی کارآمد شناخته می شود. به لطف این فناوری مشتریان اتومبیل های تسلا با فناوری رانندگی خودران رو به رو شده و می توانند تجربه قابل توجهی داشته باشند. Keller اولین کارمند ارشد تسلا نیست که این شرکت را ترک می کند و پیشتر Jon McNeil مدیر بخش فروش تسلا این کمپانی را ترک کرده و به Lyft پیوست.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.