تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

نسل بعدی ایکس ۴ بی ام و سال ۲۰۲۰ از راه می رسد

شرکت بی ام و در حال حاضر روی محصولات مختلفی مشغول کار است و برخی را در سال جاری و چندی دیگر را تا پایان دهه رونمایی می کند. براساس گزارش ها شرکت باواریایی بی ام و در نظر داشته تا پایان دهه یعنی سال 2020 از شاسی بلند پرچمدار خود X8 رونمایی کند. محصولی که باید آن را قابل توجه دانست و احتمالا از مشخصات بزرگی نیز بهره می برد. تاکنون با شایعات مختلفی پیرامون خودروهای آینده این کمپانی رو به رو شدیم که هر یک به جزئیاتی اشاره داشته است.

پرچمدار شاسی بلند بی ام و در راه است

به گزارش وب سایت Autocar ، شرکت بی ام و در ابتدا قصد داشت سال 2018 چنین مدلی را معرفی کند اما تصمیم باواریایی ها تغییر کرد و برای توسعه ای بهتر به سال 2020 موکول شد. بی ام و سال جاری اقداماتی برای ثبت برند X8 داشته و انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد این پرچمدار آلمانی باشیم. Klaus Fröhlich یکی از مدیران ارشد بی ام و اظهار داشته که X8 شاسی بلند پرچمداری بوده و X7 نیز در آینده نزدیک رونمایی می شود.

هنگامی که بی ام و X7 را در سال آینده معرفی می کند انتظار می رود رقیب مستقیمی برای GLS باشد. خودرویی که می تواند محصولی پرچمدار از برند باواریایی باشد. تاکنون اطلاعات بسیاری پیرامون X7 پرچمدار منتشر شد و باید آن را محصولی کامل دانست. این شاسی بلند بزرگترین محصول SUV بی ام و محسوب شده و باید انتظارات بسیاری از آن داشت. اگر بخواهیم به رقبا X7 اشاره کنیم باید به بنتلی بنتایگا، رولزرویس کالینان، میباخ و چندی دیگر اشاره داشت. اگر X8 در پایان دهه رونمایی شود می توان آن را گران قیمت ترین شاسی بلند بی ام و دانست. خودرویی که احتمالا با قیمت بیش از 100 هزار دلار به فروش برسد.

X8 گران قیمت ترین شاسی بلند

البته X8 یک مدل بزرگتر از X7 بوده و از پیشرانه و ویژگی های بهتری بهره می برد. بنابراین داشتن انتظارات بسیار از این مدل عجیب نیست و باید تولید شرکت باواریایی را کم نظیر دانست. به هر حال بی ام و برای سال های آینده برنامه های بزرگی داشته و X7 تنها یکی از آنها می باشد که تا سال 2019 معرفی می شود. پیشتر کانسپت این SUV رونمایی شد و باید منتظر ماند تا شاهد نسخه تولیدی در سال آینده باشیم.

گفتنیست در اواخر سال جاری سری 8 کوپه نیز معرفی می شود. مدلی که در نوع خود بی نظیر است و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.