تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فروش مزدا CX-۳ ۲۰۱۹ آغاز شد

شرکت مزدا در جریان نمایشگاه اتومبیل نیویورک سال جاری از نسخه 2019 کراس اوور محبوب خود CX-3 رونمایی کرد. مدلی که در نسخه پایه با قیمت 20 هزار دلاری به فروش می رسد.

به گفته شرکت مزدا فروش CX-3 2019 از اواخر همین ماه یعنی می آغاز می شود که نسبت به مدل فعلی 280 دلار قیمت بیشتری دارد. البته این افزایش قیمت برای بازسازی صندلی های جلو، ترمز دستی استاندارد الکترونیکی جدید، دستگیره عقب جدید با صندلی های یکپارچه و برخی دیگر اشاره داشت. مرکز کنسول و جایگاه دست نیز بازطراحی شده تا تغییراتی در داخل کابین حاصل شده باشد.

به گفته مزدا این تغییرات موجب ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر توسط سرنشینان CX-3 می شود. علاوه بر فضای داخل کابین جدید، این کراس اوور از جلوپنجره جدید، چراغ های عقب بروزرسانی شده، استفاده از مواد اولیه باکیفیت برای عایق بیشتر صدا و برخی دیگر اشاره داشت.

Image result for ‫مزدا CX-۳ ۲۰۱۹‬‎

شرکت مزدا تریم های مختلفی را برای CX-3 در نظر گرفته که می توانید در ادامه با آنها آشنا شوید:

CX-3 Sport

تریم سطح پایه CX-3 Sport نام داشته که دارای صندلی یکپارچه و سوپاپ فشار است. در دیگر ویژگی ها باید به سیستم سرگرمی مزدا در کنار صفحه نمایش 7 اینچی، دوربین عقب، قابلیت ارتباطی بلوتوث، رینگ های 16 اینچی آلیاژی، دو پورت USB، پنجره های برقی، آینه های برقی و برخی دیگر اشاره داشت. همچنین تعدادی سیستم های کمک راننده نیز فراهم آمده که شامل سیستم ترمز هوشمند، نظارت نقطه کور، هشدار عدم برخورد به عقب، سیستم نظارت فشار تایر و برخی دیگر پرداخت.

بسته 1100 دلاری i-ACTIVSENSE نیز موجب افزوده شدن ویژگی های ایمنی به این کراس اوور می شود. از جمله این قابلیت ها باید به کروز کنترل تطبیقی، سیستم هشدار عدم برخورد به عابر پیاده، ترمز هوشمند و چندی دیگر اشاره کرد. این بسته همچنین ویژگی های بیشتری چون چراغ جلو پرتو اتوماتیک، سیستم هشدار عبور از خط، باران سنج و سیستم نورپردازی LED را دربرمی گیرد. گذشته از آن مزدا سیستم کنترل آب و هوا اتوماتیک و صفحه نمایش فعال رانندگی را برای این تریم خود در نظر گرفته است.

CX-3 Touring

دیگر تریم این شاسی بلند زیبا و جسور مزدا به عنوان CX-3 Touring شناخته می شود. مدلی که نسبت به سایر تریم ها ویژگی های خاص خود را داشته و افراد را با مدلی آشنا می سازد که از مشخصه های خوبی بهره می برد. البته این تریم نسبت به اسپرت قیمت بیشتری دارد زیرا ویژگی های بهتری برای آن قائل شدند. با قیمت 22 هزار دلاری مدل از چراغ های LED، آینه های جانبی برقی، رینگ های 18 اینچی آلیاژی و برخی دیگر بهره می برد. این خودرو همچنین به سنسور باران مجهز شده و از فناوری های مختلف ایمنی بهره می برد.

در داخل کابین ارتقاهای قابل توجهی انجام گرفته که باید به فرمان چرمی، سیستم کنترل آب و هوای اتوماتیک، صندلی های چرمی سیاه، فضای ذخیره سازی بزرگ و برخی دیگر اشاره داشت. بسته 1000 دلاری i-ACTIVSENSE نیز برای نسخه Touring فراهم آمده که در کنار بسته 1400 دلاری Touring Preferred Equipment قرار گرفته که انتخاب خریداران گسترش می دهد. بسته دوم دارای مونوروف شیشه ای، سیستم صوتی بوز با 7 اسپیکر، پوشش محفظه عقب، سیستم صوتی پیشرفته با پشتیبانی از رادیو HD و اشتراک چهار ماهه رادیو ماهواره ای SiriusXM است.

CX-3 Grand Touring

نسخه CX-3 Grand Touring با قیمت 27 هزار دلار گران ترین تریم CX-3 مزدا محسوب می شود. مدلی با فضای داخلی چرمی، صفحه نمایش رنگی، یک هدآپ دیسپلی، چراغ های LED و برخی دیگر. در طراحی بیرونی می توان شاهد حاشیه کرومی، سیستم ناوبری با GPS و پدال شیفتر اشاره کرد. اگر خریداران به دنبال خودرو لوکسی هستند باید به بسته 710 دلاری Grand Touring Premium نیز پرداخت که صندلی راننده آن پیشرفته تر، کمربند ایمنی کمکی، سیستم حافظه صندلی راننده و برخی دیگر دارد. این بسته با آینه دید عقب اتوماتیک، گرمکن فرمان و سیستم تشخیص ترافیک در رانندگی همراه است.

پیش بینی می شود با آغاز فروش این شاسی بلند کراس اوور استقبال خوبی صورت گیرد.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.