تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

جیلی پرچمدار منحصربفرد می سازد

شرکت جیلی به تازگی از سدان جدید و پرچمدار خود در جریان نمایشگاه اتومبیل پکن رونمایی کرد. به نظر می رسد این شرکت چینی قصد داشته محصول جدید را به سایر بازارهای جهانی صادر کند و تنها اختصاص به بازار داخلی کشور چین نخواهد داشت.

Bo Rui GE اولین خودرو جیلی بوده که توسط سرپرست جدید بخش طراحی این شرکت یعنی Peter Horbury طراحی شده است. وی سابقه درخشانی در طراحی خودرو داشته که از جمله باید به شرکت ولوو، لوتوس و LEVC شرکت تولیدکننده تاکسی های معروف لندن اشاره کرد.

 

Image result for ‫جیلی‬‎

 

Bo Rui GE خودرویی چینی با DNA اروپایی

Horbury می گوید سدان جدید جیلی یک مدل غربی نیست بلکه سعی شده از DNA خودروهای چینی در آن بهره گرفته شود. وی می گوید:

مصرف کنندگان چینی نسبت به قبل بالغ تر و پیشرفته تر شدند. بنابراین برای پاسخ به نیاز کاربران نسل جدید باید برند را به یک برند معتبر جهانی تبدیل کرد و ما قادریم این برنامه را از نقطه مبدا چین آغاز کنیم.

سخنگوی شرکت جیلی در جریان نمایشگاه اظهار داشت که Bo Riu GE یک خودرو مدرن با طراحی جدید محسوب می شود و آن را برای ثروتمندان طراحی نکردند. او افزود که جیلی اتومبیل ها را برای استفاده افراد تولید می کند نه برای گذاشتن خودرو در پارکینگ شخصی.

سدان جدید چینی ها با یک پیشرانه 1.5 لیتری در کنار پیستون های هیبریدی و گیربکس هفت سرعته اتوماتیک به فروش می رسد که موجب افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت خواهد شد. Peter Horbury در گفتگو با خبرنگاران نمایشگاه اتومبیل پکن بیان داشت که نمای کلی از جمله چراغ های عقب و جلو خودرو از فانوس چینی الگوبرداری کرده و دارای الگوهایی از نوار پیج و تاب ژیمناستیک است. در داخل کابین می توان شاهد یک صفحه نمایش 12 اینچی لمسی بود که طراحی قابل قبولی به فضای داخلی بخشیده است.

محصول زیبا و با وقار جیلی

یکی از نکته های جالب توجه در این مدل نور بک لایت در امتداد درب است که شب ها زیبایی را به این خودرو می بخشد. جلوپنجره ای پنج ضلعی چند گانه در کنار چراغ های کشیده و کاپوتی منحنی زیبایی Bo Riu GE را دوچندان ساخته است. این خودرو از صفحه نمایش لمسی جدیدی برخلاف سایر خودروها برخوردار است که تجربه کاربری مدرنی را رقم می زند.

جیلی قصد داشته تا سه ماه آینده Bo Riu GE را در بازار چین عرضه داشته و مدتی بعد نیز در سایر بازارهای جهانی نیز شاهد عرضه این سدان شیک و جذاب خواهیم بود.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.