تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بررسی تخصصی و تست ولوو XC۴۰ مدل ۲۰۱۸ ( Volvo XC۴۰ )

ولوو XC40 مدل 2018 ( Volvo XC40 )

Image result for ‫ولوو XC40‬‎

XC40 به وضوح یک ولوو است اگرچه که زبان طراحی آن جوان پسندتر از برادران بزرگ خود است. این خودرو از نظر طول و فاصله بین محورها اندکی طویل‌تر از جگوار ای پیس بوده و کمی هم بلندقدتر از آن است بنابراین کاملاً با یک شاسی‌بلند طرف هستیم نه یک کراس اوور. شاید مهم‌ترین موضوع دراین‌باره بیشتر بودن 10 سانتی‌متری فاصله بین محوری XC40 نسبت به آئودی Q3 باشد.

مهم‌ترین موضوع درباره XC40 بی‌شک به زیر پوست آن مربوط می‌شود. درحالی‌که مدل‌های 60 و 90 این برند قبلاً از همان معماری SPA استفاده کرده‌اند، مدل XC40 اولین خودرویی از ولوو است که از معماری ارزان‌تر و کوچک‌تر CMA سود می‌برد.

و درحالی‌که پلتفرم SPA همیشه برای محصولاتی لوکس بکار رفته اما پلتفرم XC40 به‌صورت مشترک با جیلی چین توسعه یافته و بنابراین باید برای خریداران آسیایی نیز ارزش خرید داشته باشد و در عین حال در برابر رقبای لوکس نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.  

مدل‌های R-Design علاوه بر تجهیزات مدل‌های مومنتوم دارای تجهیزات بیشتری شامل صندلی‌های چرمی، آینه‌های جانبی تاشونده خودکار، طراحی متفاوت رینگ‌ها، تریم مشکی براق، شیشه‌های تیره و فرمان و اهرم دنده چرمی است. مدل‌های R-Design Pro بازهم دارای صندلی‌های جلوی گرم شونده و چراغ‌های جلوی تطبیقی بوده و البته از رینگ‌های 20 اینچی و تنظیمات بیشتر صندلی راننده برخوردار هستند.

مجله اینترنتی بی کلک

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.