تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بررسی تخصصی و تست مرسدس بنز C۴۰۰ مدل ۲۰۱۸ ( Mercedes C۴۰۰ )

مرسدس بنز C400 مدل 2018 ( Mercedes C400 )

Image result for ‫مرسدس بنز C400‬‎

مرسدس بنز C400 مجهز به موتور V6 است که می تواند بیش از ۳۳۰ اسب بخار نیرو تولید کند، این مدل مجهز به گیربکس اتوماتیک ۷ سرعتی است که گشتاورد مستقیم به محور عقب منتقل می کند، اما اگر راننده علاقه زیادی به انجام حرکات دریفت با این خودرو نداشته باشد، می تواند سیستم فورماتیک را فعال کند و از توزیع همزمان نیرو به محورهای جلو و عقب لذت ببرد و مسیرهای سخت را با آن به راحتی طی کند.

سیستم ناوبری و سرگرمی مرسدس بنز به یک تاچ پد مجهز شده است که بالای کلید کنترل است و وقتی با آن کار کنید از کار کردن با آن حسابی لذت خواهید برد و نمره قابل قبولی به آن خواهید داد، اگر همه چیز را از طراحی گرفته است تا جزئیات و ظاهر کلی را در نظر بگیریم می توانیم به داخل این ماشین یک نمره خوب بدهیم.

زیر کاپوت مرسدس بنز یکی از دو موتوری که نام میبریم میتواند باشد، اول یک موتور توربو شارژ شده دو لیتری چهار سیلندری که قدرتی حدود ۲۴۱ اسب بخار دارد و یا یک موتور توین توربوی که قدرتی حدود ۳۲۹ اسب بخار تولید می کند، فارغ از اینکه چه نوع موتوری انتخاب کنید این مدل مرسدس از سیستم AWD استفاده می کند.

چیزی که برای ما مهم است تشخیص سریع از سریعتر است، مدل چهار سیلندرش قطعا از بقیه قدرتمند تر است و صدای فوق العاده ای دارد. مدل V6 آن خیلی صدای متفاوتی دارد و سریعتر است و شما آنقدر ها آن را حس نمی کنید مگر اینکه در این کار به شدت خبره باشید. سیستم الکتریکی فرمانش جزء یکی از بهترین ها در کلاس ماشین های لوکس است. یک ماشین معمولی سیستم تعلیقی از جنس استیل دارد ولی این ماشین خوش دست است، چون از سیستم تعلیق ایرماتیک بهره می برد که در کلاس خودش اولین به حساب می آید.

همانطور که انتظار می رفت، موقع رانندگی در مورد میزان مصرف سوخت هم باید بگویم که مدل چهار سیلندر توربوی این ماشین در بزرگراه ۳۱ مایل بر گالن است و در مدل توربو شش ۲۹ مایل بر گالن که همه این اعداد بر اساس استاندارد جهانی است. مرسدس بنز کلاس سی جدید شاید تغییراتی داشته باشد ولی در عین حال داشتن امنیت بالا در اولویت قرار گرفته است به همین دلیل مجموعه ای از امکانات امنیتی در کلاس سی ارائه شده است.

در این ویدئو به بررسی مشخصات ظاهری و فنی مرسدس بنز C400 مدل 2018 ( Mercedes C400 ) می پردازیم و در تست رانندگی با این خودرو ، نقاط ضعف و قوت آن را بررسی می کنیم.

 


مجله اینترنتی بی کلک

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.