خانه » خودرو » اینفینیتی اتومبیل الکتریکی با محدوده حرکتی بالا می سازد

اینفینیتی اتومبیل الکتریکی با محدوده حرکتی بالا می سازد

شرکت ژاپنی اینفینیتی که زیرمجموعه نیسان به شمار می رود پیشتر اعلام کرد که قصد داشته پلتفرم جدیدی را برای اتومبیل های الکتریکی خود توسعه دهد. حال به تازگی جزئیات بیشتری پیرامون این اتومبیل های آینده منتشر شد.

اینفینیتی های الکتریکی در راهند

به گزارش وب سایت Automotive News این پلتفرم اینفینیتی در همه مدل ها به جز QX80 مورد استفاده قرار می گیرد. گفته شده این پلتفرم انحصار اینفینیتی است و با نیسان ممکن است اشتراک هایی داشته باشد.

همانطور که گفته شده این پلتفرم اجازه می دهد تا خودرو از نیروی برق یا الکتریکی بهره گیرد. اتومبیل هایی که قابلیت حمل پیشرانه الکتریکی و بنزینی را دارند و قادرند عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

Roland Krueger مدیرعامل اینفینیتی پیشتر بیان داشت که اتومبیل های الکتریکی آینده این شرکت قدرتمند هم هستند و می توانند به قدرت 400 اسب بخار برسند. او پیشنهاد داد که محدوده حرکتی نیز به 500 کیلومتربرساعت نیز می رسد.

اینفینیتی جزئیات دقیقی ارائه نداد اما وسیله نقلیه جدید با پیشرانه توربو VC دو لیتری مشابه QX50 2019 همراه است. این پیشرانه 268 اسب بخاری بوده و قدرت کافی به اتومبیل می بخشد. Francois Bancon یکی از معاونان شرکت تایید کرد پلتفرم جدید با سیستم چهار چرخ محرک همراه است و می توان با افزودن موتورالکتریکی به قسمت عقب نیروی چرخ های عقب را فراهم آورد. وی پیشنهاد داد کمپانی اینفینیتی ممکن است موتورهای الکتریکی مختلفی را برای وسایل نقلیه الکتریکی آینده خود فراهم آورد.

اینفینیتی با پلتفرم انحصاری

اگرچه ایجاد پلتفرم منحصربفرد هزینه بر خواهد بود اما Krueger بیان داشت که شرکت قصد داشته پلتفرمی را در اختیار گیرد که بتواند برای اتومبیل های الکتریکی و نیمه الکتریکی آن را به کار گیرد. بنابراین تصمیم گرفته شد یک پلتفرم جدید توسعه پیدا کند اگرچه هزینه بیشتری در مقایسه با پلتفرم اشتراکی خواهد داشت. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود محصولات الکتریکی آینده اینفینیتی به چه شکل خواهد بود.

پیش بینی می شود تا پایان دهد شاهد رونمایی مدل مورد اشاره باشیم اگرچه اطلاعات دقیقی در دست نیست.

 

.

مطلب پیشنهادی

فرمان هیدرولیک چیست و چگونه کار می کند؟

فرمان هیدرولیک کمک می کند تا راننده با راحتی بیشتر فرمان ماشین را بچرخاند.در مقاله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.