در این بین به نظر می رسد چینی ها می خواهند از گوشی هوشمند ۵G خود همانند دیگر رقبا رونمایی کنند. آنر از برندهای توانمند هوآوی محسوب شده و این کمپانی چینی به جز این برند از برند مستقل دیگری برخوردار نیست. هوآوی پیشتر دعوتنامه ای را برای کنفرانس ۲۴ فوریه سال جاری که در همایش MWC برگزار می شود، ارسال کرد. این طور که پیداست هوآوی می خواهند اولین تلفن هوشمند تاشو خود را معرفی کرده و احتمالا باید شاهد مدل ۵G هم در خلال کنفرانس باشیم.

Image result for ‫گوشی هوشمند ۵G آنر‬‎

به تازگی Zhao Ming مدیر بخش آنر هوآوی اعلام کرده این شرکت می خواهد سال ۲۰۱۹ اولین گوشی هوشمند ۵G خود را معرفی کند. او بیان داشت در نیمه دوم سال جاری مشتریان و طرفداران باید منتظر معرفی چنین گوشی هوشمندی باشند. وی اشاره ای به مشخصات و دیگر ویژگی های تلفن هوشمند ۵G آنر نداشت و تنها به همین نکته بسنده کرد. سال ۲۰۱۹ را باید سال گوشی های هوشمند ۵G و تاشو دانست زیرا شرکت های مختلفی خبر از معرفی چنین دیوایس هایی برای سال جاری دادند.

از جمله آنها باید به ال جی، سامسونگ، سونی، موتورولا و چندی دیگر اشاره کرد. شرکت هوآوی فعالیت خود را در بازار تلفن های هوشمند همراه با برند هوآوی آغاز کرد و نام تلفن های همراه هوشمند اندرویدی خود را در ابتدای فعالیت اسند می گذاشت. مدتی کوتاه پس از آغاز موفقیت هوآوی در بازار بزرگ کشور چین این برند طبق راهبرد خود آماده گسترش فعالیتش به بازارهای جهانی شد. فعالیت در بازارهای جهانی و به خصوص بازارهایی با کاربران سخت گیرتر و البته مایل به خرید موبایل های گران تر کار خیلی ساده ای نیست. در همین بازه زمانی بود که هوآوی برای رویارویی با دو مشکل ذکر شده برند آنر  را معرفی کرد که به راحتی می توان گفت راهبرد موفقی نیز بوده است.

با تمام این تفاسیر انتظار می رود آینده روشنی برای این برند تازه تاسیس هوآوی رقم خورد.