خانه » طنز و سرگرمی » خواندنی ها » معرفی ۱۰ کتاب صوتی در زمینه کسب و کار

معرفی ۱۰ کتاب صوتی در زمینه کسب و کار

بسیاری از افراد در زمینه کسب و کار به دنبال راهنما هستند. در این مطلب قصد داریم ارزان ترین کتاب های صوتی با موضوع کسب و کار را معرفی نماییم. تا انتها با ما همراه باشید.

ارزان ترین کتاب های صوتی

1. کتاب صوتی دوگانگی، داستان پیدایش بیت‌‌‌ کوین از زبان خالق آن

کتاب/کتاب صوتی/کتاب مذهبی/کتاب اقتصاد/کتاب مدیریت/کتاب کسب و کار/کتاب رمان/رمان عاشقانه/قیمت کتاب/دانلود کتاب/کتاب اینترنتی/معرفی کتاب/کتاب خوب/انواع کتاب

ویژگی های کتاب دوگانگی، داستان پیدایش بیت‌‌‌ کوین از زبان خالق آن:

 • از: ساتوشی ناکاموتو
 • ناشر صوتی: سبکتو
 • قیمت محصول: ۴۸۰۰ تومان

خلاصه داستان: ساتوشی ناکاموتو در کتاب صوتی دوگانگی، داستان پیدایش بیت‌‌‌ کوین از زبان خالق آن (میکرو کتاب)، نگاهی اجمالی بر چگونگی پیدایش، تاریخچه بیت کوین دارد.

شاید جالب‌ ترین، عجیب‌ ترین و کمی هم حسرت‌ برانگیزترین اخبار این روزها خبر افزایش ارزش بیت‌ کوین باشد. بیت‌ کوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملاً دیجیتال را به‌ وجود آورده است.

این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکز زدایی شده است که توسط کاربرانش بدون هیچ‌ گونه اختیار مرکزی و یا واسطه‌ای، نیرومند شده است. هیچ‌ کس مالک شبکه بیت‌ کوین نیست. این کاربران بیت‌ کوین در سراسر جهان هستند که آن را کنترل می‌کنند.

2. کتاب صوتی 21 روش عالی برای اینکه کسب‌ و‌ کار موفق خودتان را به راه بیندازید

ویژگی های کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌ و‌ کار موفق خودتان را به راه بیندازید:

 • از: برایان تریسی
 • ناشر صوتی: شادن پژواک
 • قیمت محصول: ۷۰۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیندازید یکی دیگر از آثار نویسنده معروف آمریکایی، برایان تریسی است.

کسب‌ و‌ کار یا Business به طور عام به فعالیت یا فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که در جهت تولید کالا یا خدمت برای کسب سود انجام می‌ شود. بطور کلی سودآوری در کسب‌ و‌ کار می‌ تواند هم اقتصادی و هم اجتماعی باشد.

برایان تریسی (Brian Tracy) در این کتاب می‌ گوید: آنچه خواهید آموخت می‌ تواند در مسیر موفقیت کاری‌ تان، موجب صرفه‌ جویی­ در­­ میلیون ­‌ها تومان پول و چندین ماه و حتی سال‌ها کار دشوار شود.

اخیراً یک کارآفرین جوان در دالاس به من گفت که در این برنامه ایده‌ای وجود دارد که وی از آن آگاه نبوده و برایش هزینه‌ای معادل هشت سال ناکامی، تلاش بی‌ نتیجه و بیش از صدها هزار دلار ضرر مالی در پی داشته است.

3. کتاب صوتی رمز خلاقیت: شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق

ویژگی های کتاب رمز خلاقیت: شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق:

 • از: امی ویلکینسون
 • ناشر صوتی: سبکتو
 • قیمت محصول: ۴۸۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی رمز خلاقیت: شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق (میکرو کتاب)، نوشته امی ویلکینسون، 6 ویژگی افراد خلاق را همراه با مثال‌هایی از دنیای واقعی موسسان شرکت‌ های بزرگ و موفق به شما آموزش می‌ دهد. شما برای خلاقیت و موفقیت به این میکروکتاب نیاز دارید.

چرا برخی کسب‌ و کارها با اینکه اولین هستند نمی‌ توانند موفق باشند ؟ چرا برخی افراد را در هر کاری بگذاری موفق می‌شوند ؟ افراد خلاق چه کسانی هستند ؟

در میکروکتاب رمز خلاقیت (The Creator’s Code) می‌خوانیم که خلاقیت نه ذاتی است و نه با مدارک مختلف ایجاد می‌شود، بلکه اصول ساده‌ای دارد که اگر آن‌ها را بشناسیم و اجرا کنیم تبدیل به فردی خلاق می‌شویم که در هر زمینه‌ای به بهترین شکل عمل می‌کنیم.

4. کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

ویژگی های کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌ دهند:

 • از: آدام گرانت
 • ناشر صوتی: سبکتو
 • قیمت محصول: ۴۸۰۰ تومان

خلاصه داستان: در کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند (میکرو کتاب)، اثر آدام گرانت می‌شنویم که چگونه مبتکران، وضعیت موجود را به چالش می‌کشند تا جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

معمولا همه فکر می‌کنند که نوآوران سخت‌گیر، ریسک‌ پذیر و سرکش هستند. اما حقیقت چیز دیگری است، بسیاری از نوآوران دقیقا برعکس این خصوصیات را دارند، آن‌ها ریسک‌ گریز، ترسو و به دنبال به تعویق انداختن کارها هستند.

در میکروکتاب نوآوران (Originals) درباره مبتکران نابینا و سرمایه‌ گذاران یک‌ چشم صحبت می‌کنیم و اینکه چگونه می‌ توانیم مطمئن شویم که ایده‌ مان در دنیای واقعی کار می‌ کند ؟

در مورد جهت بخشی به ریسک‌ های کاری صحبت می‌کنیم و اینکه چگونه می‌توانیم از آن برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم. پس اگر می‌خواهید یک نوآور باشید میکروکتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند برای شماست.

5. کتاب صوتی راهنمای دختران 2: چگونه پولدار شویم

ویژگی های کتاب راهنمای دختران 2: چگونه پولدار شویم:

 • از: نانسی هولیوک، فرخ بافنده
 • ناشر صوتی: انتشارات جیحون
 • قیمت محصول: ۱۰۰۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی راهنمای دختران 2: چگونه پولدار شویم اثر نانسی هولیوک، به دختران برای اینکه بتوانند با چم و خم مسائل مالی آشنا شوند و ترفندهای پس‌انداز کردن و خرج کردن پول را بیاموزند، کمک می‌کند.

کتاب صوتی راهنمای دختران 2: چگونه پولدار شویم (A Smart girls guide to money) دربردانده‌ ی تعدادی آزمون و نکات مفید در جهت راه‌ اندازی کسب و کار شخصی برای دختران است. هم‌ چنین توصیه‌ های بسیار کاربردی از دختران نوجوان و موفق در این کتاب آمده است.

دید شما به پول چگونه است ؟ آیا اهل پس‌ انداز هستید یا خرج کردن ؟ چگونه می‌ توانید پول بیشتری به دست آورید ؟ چگونه می‌ توانید پولتان را برای خرید بزرگ‌ تری پس‌ انداز کنید و چیز بهتری نصیب خود کنید ؟ جواب این سوال‌ ها و خیلی سوال‌ های دیگر را در این کتاب صوتی می‌ توانید پیدا کنید.

6. کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌ نامه ایلان ماسک

ویژگی های کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک:

 • از: اشلی ونس
 • ناشر صوتی: سبکتو
 • قیمت محصول: ۴۸۰۰ تومان

خلاصه داستان: در کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌ نامه ایلان ماسک (میکرو کتاب)، نوشته اشلی ونس می‌شنویم که چگونه ایلان ماسک از چهار بار ورشکستگی و یک خطر مرگ نجات پیدا کرد و چطور هم‌ زمان مدیر عامل دو شرکت پیشرو در تکنولوژی است.

ایلان ماسک (Elon Musk) را می‌ توان یکی از باهوش‌ ترین، شگفت‌ انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است.

ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را با غیر باورترین بودجه، امکان‌پذیر می‌کند و میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌ نامه ایلان ماسک از او و زندگی‌ اش صحبت می‌کند.

در میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌ نامه ایلان ماسک، یاد می‌گیریم که به خودمان و رویاهایمان باور داشته باشیم و همیشه راهی برای ساختن آن‌ها پیدا کنیم. ایلان ماسک فردی است که نه تنها رویای خودش، که رویای یک جهان را تبدیل به واقعیت می‌کند.

7. کتاب صوتی مسیر اچ پی

ویژگی های کتاب مسیر اچ پی:

 • از: دیوید پاکارد
 • ناشر صوتی: سبکتو
 • قیمت محصول: ۴۸۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی مسیر اچ پی (میکروکتاب)، نوشته دیوید پاکارد، از رازهای موفقیت شرکت بزرگ HP پرده برمی‌دارد، اینکه به چه شکل HP به شرکتی 30 میلیارد دلاری مبدل شد.

میکروکتاب صوتی مسیر اچ پی (HP Way) تمام فراز و نشیب‌هایی که بر این شرکت بزرگ فناوری اطلاعات گذشته را بیان می‌کند. اینکه چگونه دیوید پاکارد (David Packard)، شرکتی را راه‌ اندازی کرد که توانست بر تمامی رکودهای اقتصادی آمریکا غلبه کند و چگونه با فرهنگ سازمانی که به وجود آورد، رضایت شغلی در کارمندان‌ شان را به شدت ارتقا داد.

8. کتاب صوتی درون مغز دروکر

ویژگی های کتاب درون مغز دروکر:

 • از: جفری کرامز، مهدی قراچه داغی
 • ناشر صوتی: نوین کتاب گویا
 • قیمت محصول: ۱۳۵۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی درون مغز دروکر اثر جفری کرامز، چشم‌اندازی جدید از دیدگاه‌های این متفکر برجسته را به نمایش می‌گذارد و به همه نقطه نظرهای دروکر در زمینه رهبری، استراتژی، نوآوری، اثربخشی شخصی و بسیاری از موضوعات دیگر در این اثر اشاره شده است.

پیتر دروکر (Peter Drucker) یکی از بزرگ‌ ترین متخصصان مدیریت است و او را بنیان‌گذار مدیریت مدرن می‌دانند.

قبل از آنکه دروکر به صورت جدی وارد دنیای مدیریت شود، شغل‌های مختلفی از جمله کار در یک شرکت بازرگانی نخ و پارچه، روزنامه‌نگاری و تحقیقات صنعتی را تجربه کرد و معمولاً کسانی که زندگی او را روایت می‌کنند این تعدد مشاغل و تجربیات را در نگاه باز او به حوزه‌های مختلف کسب و کار موثر می‌دانند.

9. کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود

ویژگی های کتاب موفقیت در فروش نامحدود:

 • از: برایان تریسی، مهدی قراچه داغی
 • ناشر صوتی: نوین کتاب گویا
 • قیمت محصول: ۱۴۵۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود اثر برایان تریسی، تکنیک‌های کاربردی و مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا فروش‌ تان در هر بازاری سریع‌تر و آسان‌تر شود. این کتاب مجموعه‌ ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص است که می‌توان برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کنید.

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته افراد به مراتب بیشتری سعی می‌کنند تا پول بیشتری بدست آورند و در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در شغل فروش از موفقیت‌های بیشتری در زمینه مالی بهره‌ مند شوند.

بطور کامل 5 درصد از میلیونرهای خودساخته فروشندگانی بوده‌اند که دقیقاً از صفر شروع کردند، در زمینه شغلی خود به درجات بسیار خوبی نائل آمدند، صاحب درآمدهای بالا و در نهایت ثروتمند شدند.

قطعاً آنچه را که صدها هزار و حتی میلیون‌ ها نفر از مردم انجام دادند شما هم می‌توانید انجام دهید. شما فقط به این نیاز دارید که یاد بگیرید این کار را چگونه انجام دهید.

10. کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی

ویژگی های کتاب رستاخیز برند شخصی:

 • از: محمد ظهره وند
 • ناشر: انتشارات کلید آموزش
 • قیمت محصول: ۱۶۰۰۰ تومان

خلاصه داستان: کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی اثر محمد ظهره‌ وند، راهنمایی کاربردی برای افرادی است که می‌خواهند از یک متخصص موفق به یک برند موفق تبدیل شوند.

علت نام‌گذاری این کتاب با عنوان رستاخیز برند شخصی این است که در آن راهکارهایی ارائه می‌شود تا برند شخصی دوباره جان بگیرد و شکوفا شود. هدف از توسعۀ برند شخصی این است که در قلب و ذهن افرادی که به تخصص ما نیاز دارند، ماندگار شویم و از نتایج مثبت آن در بهبود زندگی و کسب‌ و کار خود بهره‌ بگیریم.

این کتاب نکاتی به ما ارائه می‌دهد که به جای خودمان زندگی کنیم و شایستۀ ستایش دیگران شویم. همچنین این نکات کمک می‌کند در ذهن و قلب مخاطبان خود، جایگاه ویژه‌ای بیابید و در زمینۀ مورد علاقه‌تان به‌ سرعت پیشرفت کنید.

hits

.

مطلب پیشنهادی

تصاویری از اسکناس هزار تومانی اول انقلاب

تصویر اسکناس هزار تومان در اوایل انقلاب را در ذیل مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.