خانه » سلامت » پیشگیری و درمان » درمان خانگی و معجزه آسا انواع سرطان در ۴۲ روز

درمان خانگی و معجزه آسا انواع سرطان در ۴۲ روز

در بی کلک بخوانید : سرطان کابوسی که تنها اسم آن کافیست تا انسان را از پای در بیاورد ، وقتی پای این بیماری به میان می آید درمانهای سخت و طاقت فرسا و شیمی درمانی و ریزش مو و غیره را با خود به همراه می آورد و حال ما در این مقاله معجونی به شما معرفی میکنیم که بانوشیدنش در 42 روز بدون مصرف دارو و انجام شیمی درمانی ، سرطان شما درمان می شود!
درمان سرطان در 42 روز، با معجون ادعایی پزشک اتریشی!

چگونه می توانیم سرطان را در ۴۲ روز درمان کنیم ؟

درمان سرطان بدون دارو و بدون شیمی درمانی

یک پزشک اتریشی به تازگی مدعی شده که معجونی را برای درمان سرطان و دیگر بیماریهای سخت کشف کرده است.به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، “پرویس رودولف” پزشک اتریشی که بیشتر عمر خود را به دنبال یافتن بهترین دارو برای درمان سرطان صرف کرده ، به تازگی از کشف معجونی برای درمان سرطان و دیگر بیماریهای صعب العلاج خبر داده است. وی گفته است که برای رسیدن به این نتیجه ، بیش از 45 هزار نفر را که مبتلا به سرطان و دیگر بیماریهای سخت بودند ، مورد آزمایش قرار داد.

روسیا الیوم خاطر نشان کرد که این پزشک اتریشی رژیم غذایی 42 روزه ای را برای بیمارانش در نظر گرفت مبنی بر این که بیمار در طول این مدت فقط چای و آب سبزیجاتی مصرف کند که وی تجویز کرده و بیشتر این محلول را نیز چغندر تشکیل می دهد. پرویس مدعی شده است که با این روش درمانی ، سلولهای سرطانیگرسنه خواهند شد و پس از 42 روز می میرند و این معجون آبمیوه به بهبود کلی وضعیت بیمار کمک خواهد کرد.

معجون ضد سرطان

معجونی به شما معرفی می کنیم که با نوشیدنش در 42 روز بدون شیمی درمانیسرطان شما درمان می شود! معجون در طول روز سه مرتبه ( نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی ) مصرف شود. این معجون ضد سرطانرا بشناسید .میوه ها اثرات خارق العاده ای بر سلامتی دارند به خصوص اگر با هم ترکیب شوند اثرات آن چند برابر می شوند. برای آماده کردن این آبمیوه بی همتا به 55 درصد چغندر، 20 درصد هویج، 20 درصد ساقه کرفس، 3درصد سیب زمینی و 2 درصد تربچه نیاز است. وی روش آماده سازی آن را بسیار آسان و خاطرنشان کرد، فقط باید این مواد را در مخلوط کن برقی انداخت و سپس برای درمان آن را نوشید.

این معجون در طول روز سه مرتبه ( نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی ) مصرف شود.

درمان سرطان ، درمان خانگی سرطان ، معجون درمان سرطان

چغندر از سبزیجات بسیار مغذی است زیرا حاوی ویتامین B1 , ویتامین B2 , ویتامین B6، اسید فولیک، آهن، روی، آنتی اکسیدان ها، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و سدیم است. چغندر هم چنین حاوی بتایین بوده که اسید آمینه ای دارای خاصیت ضد سرطانی و ضد عفونی و تمیز کننده بدن از سموم است. پژوهشهای پیشین حاکی است چغندر به شدت ضد انواع سرطان از جمله سرطان خوناست. چغندر همچنین حاوی مقادیر زیادی اسید فولیک وغذای ویژه ای برای زنان باردار به شمار می رود و برای تسکین انواع دردها و همچنین شادابی پوست مفید است.

راهکارهای پیشگیری از سرطان

خبر خوب آنکه بسیاری از سرطانها قابل پیشگیری اند. تعدادی از این بیماری ها نیز اگر به موقع تشخیص داده شوند کاملا قابل درمان خواهند بود. نیمی از افرادی که به سرطان مبتلا می شوند فرصت خوبی برای زنده ماندن دارند. بسیاری از علل بیماری سرطان و اقداماتی که در جهت کاستن از خطرات شان می باشد شناخته شده است. در حال حاضر بسیاری از سرطانها چون زود تشخیص داده می شوند می توان بیمار را تا حد زیادی زنده نگهداشت و بیمار می تواند به زندگی خود ادامه دهد این مهم با انجام خود آزمایی و غربالگری امکان پذیر است.

مهم ترین علایمی که باید مراقب آنها باشید و با یافتن هرکدام از آنها به پزشک مراجعه نمایید، به قرار زیر است:

  • وجود توده در هرجایی از بدن مانند پستان یا بیضه
  • تغییر در یک خال پوستی
  • زخمی که بهبود نمی یابد
  • سرفه یا گرفتگی صدا بطور مداوم
  • سوء هاضمه یا اختلال در بلع بطور مداوم
  • تهوع یا سرفه خون آلود
  • تغییر در عادات طبیعی روده مانند اسهال یا یبوست بطور دایم
  • وجود هرگونه خون در ادرار یا مدفوع و هر خونریزی غیر طبیعی واژینال
  • کاهش وزن غیر قابل توجیه
  • بی اشتهایی غیر قابل توجیه

داشتن هریک از علایم فوق به معنی وجود سرطان نیست اما باید فورا به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت موجود کاملا ارزیابی شود. باید دانست پیشگیری از سرطان محدود به سن خاصی نیست و باید با تغییرات تدریجی در مسیر زندگی سعی در اصلاح شیوه زندگی خود و جامعه نمود.

 

.

مطلب پیشنهادی

روش تهیه و استفاده ماسک های عسل

عسل علاوه بر خواص غذایی و دارویی، یکی از قدیمی ترین مواد طبیعی موثر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.