خانه » بازی » دانلود رایگان بازی فکری Syberia 2 Full v1.0.1 برای اندروید

دانلود رایگان بازی فکری Syberia 2 Full v1.0.1 برای اندروید

دانلود بازی Syberia 2 v1.0.1 برای اندروید

گیم ماجراجویی و جذاب Syberia 2 همراه با فایل دیتا

دانلود بازی Syberia 2 v1.0.1 برای اندروید

سایبریا ۲ (Syberia 2) نام یک بازی فوق العاده جذاب و پرهیجان در سبک بازی های ماجراجویی و فکری می باشد که توسط استدیو مطرح Anuman منتشر شده است. کیت واکر پس از جستجو در اروپای شرقی و غربی سرانجام موفق شد تا وارث کارخانه ی قدیمی ماشین سازی را پیدا کرده و پس از گرفتن امضای او این پرونده ی دشوار را به سرانجام برساند. اما آیا سفر پرماجرای کیت همین جا به پایان رسیده است؟ مطمئنا اینگونه نیست زیرا که دوست و همراه وفادار کیت یعنی هانس از او خواسته تا حال که ماموریتش به نتیجه رسیده است او را برای رسیدن به آرزوی قدیمی خود یعنی یافتن آخرین ماموت افسانه ای که متعلق به سرزمین های سیبری می باشد، یاری نماید. اکنون این وکیل جوان وظیفه ی خود می داند تا به هانس برای تحقق آرزوی دیرینه اش یاری برساند. آن ها در کنار هم سفر پرمخاطره ی دیگری را به سرزمین های ناشناخته آغاز خواهند کرد و هانس که سال ها پیش به تنهایی در این مسیر شکست خورده بود، مصمم تر از قبل بازگشته است تا همراه با کیت هر طور شده اینبار به هدف خود برسد. آن ها باید تمام شهامت و اراده ی خود را یک جا جمع کرده تا در این سفر پرخطر به موفقیت رسیده و ماموت افسانه ای را پیدا کنند. در این ماجراجویی ترسناک و دلهره آور با کیت و هانس همسفر شوید، به سرزمین های فراموش شده ی سیبری قدم بگذارید و در راه رسیدن به موفقیت به آن ها کمک کنید.
هم اکنون شما می توانید نسخه نهایی این بازی فکری را برای گوشی های هوشمند اندروید نسخه 4.0 و بالاتر با لینک مستقیم از سایت دوستی ها به رایگان دانلود کنید…

دانلود رایگان بازی اندروید

Game Features:

  • Completely integrated, original puzzles that test the players skill throughout the game.
  • Rich and intriguing new characters with new, realistically detailed 3D environments.
  • Original and captivating storyline.

دانلود رایگان بازی اندروید

[دانلود فایل نصب بازی با حجم 5 مگابایت]

[دانلود فایل دیتا بازی با حجم 1.3 گیگابایت]

راهنمای نصب بازی :

ابتدا فایل نصب بازی را دانلود و سپس نصب کنید ولی بازی را اجرا نکنید. در مرحله بعدی فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.microids.syberia2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید. در نهایت بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

.

مطلب پیشنهادی

دانلود Driver: San Francisco – بازی درایور: سانفرانسیسکو

برای اولین بار در میان سایت های فارسی زبان، نسخه بسیار فشرده (Highly Compressed) هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.