تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بهترین سه گانه های تاریخ سینما

برخی از بهترین چیزهای زندگی سه تایی است. قانون عالی سه برای نوشتن کامل، سه وعده غذایی خوشمزه در یک روز و سه یادبود مرگ در هری پاتر وجود دارد. برخی از بهترین فیلم ها در همه زمان ها نیز بخشی از یک سه گانه بوده اند. بزرگترین سه گانه های فیلم در چند دهه اخیر به استانداردی طلایی در فیلم سازی تبدیل شده است. چرا وقتی می توانید چند برابر تولید کنید فقط در یک توقف می کنید؟ ما از وقت گذراندن با شخصیت های محبوب خود در این دنیای جادویی لذت می بریم.

ما امروزه با بزرگترین سه گانه های فیلم سینمایی تاریخ سینما رو به رو هستیم. در جو فرهنگی معاصر امروز (جایی که دنباله ها و بازسازی فیلم های قدیمی موفق حکمرانی می کنند)، چیزی که استودیوهای فیلم عاشق آن هستند حیف و میل مالکیت معنوی ارزشمند با دنباله های پر زرق و برق تولید شده فقط با هدف به دست آوردن پول بیشتر است. باز سازی فیلم هایی چون شیرشاه و مولان از این دسته اند. با وجود آن که این بازسازی ها ضعیف تر از نسخه اصلی بوده اند، اما افراد زیادی را سینما کشاندند. این فقط یک واقعیت از زندگی است که بعضی چیزها از چیز های دیگر بهتر است! در ادامه به معرفی برخی از بهترین سه گانه های تاریخ سینما می پردازیم. می توانید این فیلم ها را از سایت های دانلود فیلم بدون سانسور دانلود نمایید.

سه گانه ترمیناتور

یکی از بزرگترین مجموعه های اکشن علمی تخیلی که از دهه 1980 ظهور کرد مجموعه ترمیناتور است در سالهای اخیر از اصل خود فاصله گرفته است، هر دو  ترمیناتور رستگاری (2009) و  ترمیناتور جنسیس  (2015) نتوانستند مطابق با روش تعیین شده توسط دو قسمت اول جیمز کامرون عمل کنند. The Terminator که در سال 1984 منتشر شد، نه تنها یک فیلم اکشن چشمگیر بود که با بودجه اندکی ساخته شد، بلکه راهی برای بیان یک داستان کاملاً احساسی شامل یک قاتل سایبورگ فرستاده شده در طول زمان برای قتل مادر یک رهبر مقاومت انسانی از آینده پیدا کرد. فیلم Terminator 3: Rise of the Machines را می توان ضعیف ترین قسمت این سه گانه نامید اما هنوز هم برخی از ویژگی های دو نسخه قبل را داراست.

سه گانه شوالیه تاریکی

بیشتر اوقات فیلم اول سه گانه بهترین فیلم است. البته در سه گانه بتمن کریستوفر نولان، بینندگان آن را به دومین قسمت این مجموعه که در سال 2008 منتشر شد نسبت داده اند. در حالی که Batman Begins 2005 با معرفی دنیایی جدید، ریز و واقع گرایانه ای که بروس وین / بتمن (با بازی کریستین بیل) در آن زندگی می کند، کار بسیار خوبی انجام داد، این شوالیه تاریکی بود که این جهان را کامل کرد، خاصیت و عطر و طعمی خاص به آن بخشید، ضمن معرفی شخصیت شرور جوکر با بازی هیث لجر که تا زمانی که فیلم ساخته می شود در میان شاخص ترین کاراکترهای سینما باقی خواهد ماند. مرگ نابهنگام لجر همچنان به عنوان یک میراث در این سه گانه باقی می ماند. همچنین آخرین قسمت این فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد است. اما به طور کلی این سه گانه به عنوان یکی از قوی ترین سه گانه های ابرقهرمانی تولید شده شناخته خواهد شد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.