خانه » تعبیر خواب » تعبیر دیدن پول در خواب

تعبیر دیدن پول در خواب

دیدن پول در خواب چه تعبیر و نشانه هایی دارد ؟

مجله بی کلک: تعبیر خواب پول ، تعبیر خواب شمردن پول ، گم کردن پول ، پیدا کردن پول در خواب و …. از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

Image result for ‫دیدن پول در خواب‬‎

 

تعبیر خواب پول

داشتن پول چه اندک و چه بسیار، نشان ابتلا و گرفتاری است.

پول خرد و سکه، غم و غصه کوچک است. اگر در خواب ببینید که مقدار زیادی پول مقابل خود ریخته اید و سرگرم شمارش آن هستید، در آینده گرفتاری هایی برای شما پیش می آید.

چنان چه از کسی پولی گرفتید آن شخص برای شما دردسر درست می کند و اگر خودتان به کسی پول دادید، شما برای او ناراحتی هایی را به وجود می آورید که شاید خودتان هم نمی خواستید. اگر خواب پول دیدید بهتر است صدقه بدهید.

از دیدگاه لیلا برایت دیدن اسکناس دلار و پول خارجی نشانه موفقیت در کارهای خطرناک است هر چند که اسکناس زیاد به خطر افتادن موقعیت مالی را نشان می‌دهد.

تعبیر خواب اسکناس

لیلا برایت می‌گوید: دیدن اسکناس‌های زیاد در خواب، نشان دهنده‌ی به خطر افتادن موقعیت مالی شما است. اگر در خواب خود را مشغول شمردن اسکناس دیدید، نشانه‌ی آن است که چیزی موقعیت شما را تهدید می‌کند.

آنلی بیتون می‌گوید: ارز خارجی و اسکناس دلار در خواب، نشان پنهان کردن چیزی می‌باشد. کار کردن با ارز خارجی نشانه‌ی پیشرفت در کارها است.

تعبیر خواب پول خارجی

لیلا برایت می‌گوید: دیدن پول در خواب، بیانگر آن است که به خاطر موضوعی مجبور به پول خرج کردن می‌شوید. دیدن پول خارجی و اسکناس دلار در خواب، نشانه‌ی موفقیت در کارهای خطرناک است و پیدا کردن پول در خواب، نشان‌دهنده‌ی آن است که در مقابل مشکلات مقاومت می‌کنید.

.

مطلب پیشنهادی

دیدن دلفین در خواب چه تعبیری دارد ؟

دیدن دلفین در خواب نشانه چیست ؟ مجله بی کلک: تعبیر خواب دلفین ( تعبیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.