خانه » عمومی » اخبار » تجاوز وحشیانه پانزده تروریست به دختر پانزده ساله سوری+عکس

تجاوز وحشیانه پانزده تروریست به دختر پانزده ساله سوری+عکس

تعداد زیادی از تروریست های تکفیری فعال در سوریه، به دختر مسیحی پانزده ساله ساکن یکی از روستاهای اطراف حمص با این توجیه که زنان غیرمسلمان، در هنگام جنگ به کنیزی مسلمانان درمی آیند، تجاوز کردند. 

1

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع)  ـ پانزده تروریست سلفی سوری پس از آنکه بر روستای مسیحی نشین القصیر در حمص مسلط شدند، به یک دختر پانزده ساله کاتولیک به نام مریم تجاوز کردند.

به گفته شاهدان عینی، این تروریست ها که همگی از اعضای جبهة النصره بودند، پس از یورش به خانه یکی از اهالی کاتولیک القصیر، دختر پانزده ساله آنها به نام مریم را ربوده و به او تجاوز کردند.

گفته می شود که رهبر گروه النصره در القصیر، روز نخست مریم را به عقد خود درآورده و پس از آزارو اذیت وی، او را طلاق می دهد؛ بلافاصله معاون گروه النصره، مریم را به عقد خود درمی آورد و او نیز روز بعد، مریم را طلاق داده و همینطور بعد از پانزده روز، پانزده نفر از تروریست ها، این دختر بی گناه را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

به گزارش یکی از سایت های وابسته به مسیحیان سوریه، مریم بعد از اینکه مورد آزار و اذیت تروریست های النصره قرار می گیرد، به دیوانگی و جنون مبتلا شده که در نهایت شبه نظامیان جبهه النصره او را به قتل می رسانند.

تروریست های عضو جبهه النصره این اقدام خود را با توجیه فتوای رهبر وهابی و سلفی این گروه در القصیر که زنان غیرمسلمان، می توانند از سوی تروریست ها به کنیزی گرفته شوند، عملی کرده اند!

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.