تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

دانلود کتاب The Doomsday Conspiracy از Sidney Sheldon

دانلود کتاب The Doomsday Conspiracy از Sidney Sheldon   کتاب The Doomsday Conspiracy از Sidney Sheldon

The Doomsday Conspiracy-HarperCollins

نام کتاب: The Doomsday Conspiracy

نویسنده: Sidney Sheldon

انتشارات: HarperCollins 

سال نشر: 2001

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: 278 صفحه

فرمت: EPUB

حجم: 623 کیلوبایت

 

خلاصه داستان:

زمان: 1974 میلادی مکان: آمریکا، سوئیس و … با سقوط یک بالون هواشناسی مرموز حاوی تجهیزات نظامی محرمانه در ارتفاعات آلپ در سوئیس، سازمان امنیت ملی آمریکا (NSA) فرمانده ای باتجربه به نام “رابرت بلامی” را به یک ماموریت فوق محرمانه اعزام می کند: “شناسایی ده مسافری که به طور اتفاقی در صحنه تصادف حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند.” بلامی مامور می شود مکان این ده مسافر را یک به یک برای سازمان پیدا کند. با شناسایی شاهدان توسط رابرت حادثه ای عجیب به وقوع می پیوندد. هر کدام از شاهدان که شناسایی می شوند، بلافاصله به طور اسرارآمیزی به قتل می رسند. تمام قتل ها به گونه ای به وقوع می پیوندند که شکل یک حادثه را به خود بگیرند. کم کم شک رابرت برانگیخته می شود. همچنین متوجه می شود که خود او نیز توسط نیرویی مرگبار تعقیب می شود. بهترین دوستانش به دشمنان خونی اش تبدیل می شوند. رابرت جزئی از توطئه شومی می شود که سقوط بالن هواشناسی فقط مقدمه شروع آن بوده است. او مجبور می شود برای نجات جانش از واشینگتن تا زوریخ، رم و پاریس را زیر پا بگذارد؛ اما بالاخره می فهمد این داستان در جایی پایان می یابد که از آنجا شروع شده است: ارتفاعات آلپ در سوئیس …
 

معرفی کتاب

رمان زیبای The Doomsday Conspiracy (به فارسی: توطئه روز رستاخیز) نوشته سیدنی شلدون، نویسنده محبوب و پرفروش آمریکایی است. این رمان در پس هر چندین صفحه اش خواننده را در انتظاری سخت نگه داشته و با وارد آوردن شوک های ناگهانی خواننده را به وجد می آورد. در همانجا که خواننده احساس می کند ماجرا را متوجه شده و پایان داستان نزدیک است، موج داستان عوض شده و تمام معادلات او را به هم می ریزد. انتظار نداشته باشید وقتی این کتاب را به دست گرفتید قبل از به پایان رساندن آنرا زمین بگذارید! دن براون (نویسنده کتاب رمز داوینچی)، کتاب “توطئه روز رستاخیز” را الهام بخشِ خود در نوشتن داستانهای مهیج عنوان کرده است.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب The Doomsday Conspiracy (به فارسی: توطئه روز رستاخیز) نوشته سیدنی شلدون نخستین بار سال 1991 توسط انتشارات William Morrow and Company در آمریکا منتشر شد.
 ]]>

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.