تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

10 گجت جدید برای خانه هایی با فضای کم

Space Bar

84503-035938737

 

این یکی از بهترین و کارا ترین ها و ابزارهایی است که به کاربر و فرد کمک می کند استفاده از یک سطح خوش ساخت و زیبا کنترل بیشتری بر وسایل خود داشته باشد و سایر وسایل مورد نیازش را در یک جا به طوری کاملا زیبا و حرفه ای جمع کند. این سطح دارای ۶ پورت usb است که به کاربر کمک زیادی می کنند. از طرفی استفاده از Space Bar می توان کیبرد را پنهان کرد و میز کار را جذاب تر و خلوت تر کرد. حتی می توانید از جعبه خودکارها و اشیای تزینی کوچکی که روی میز قرار میدهید بر روی این وسیله استفاده کنید. قیمت حدودی این گجت ۱۰۰ دلار می باشد.

                                                                                                                    

 

Philips Fidelio DS11/37

4826-035938833

 

به هر خانه یا اتاقی سر بزنید متوجه می شوید که شارژر گوشی به دیوار و پریز برق آویزان است و ساعت دیجیتال هم بر روی میز چشمک می زند و چه بسا دستگاه های پخش موسیقی هم در آن جا وجود دارد که جای معینی ندارد. اینبار فیلیپس مثل همیشه شاهکار کرده و یک دستگاه چند منظوره را طراحی کرده است. این گجت که نگهداری گوشی موبایل، نمایش ساعت دیجیتالی و پخش موسیقی به کار می رود که دارای چند اسپیکر پخش موسیقی هم می باشد. قیمت این گجت ساخت فیلیپس حدودا ۸۰ دلار است.

 

 

 دستگاه ۳ در ۱ صبحانه ساز!

40348-035938528

 

 

تا کنون نام بسیاری از وسیله هایی را شنیده ایم که کار پخت و پز را برایمان راحت تر می کنند. این بار برای اینکه بتوانید یک صبحانه سریع درست کنید و به موقع به محل کارتان حاضر شوید یک راه حل خوب ایجاد شده  که نام آن را دستگاه ۳ در ۱ صبحانه ساز می نامیم. با استفاده از این دستگاه می توانید چای درست کنید، نان گرم کنید و حتی تخم مرغ را به راحتی بپزید. به نظر ما که جالب است. قیمت این دستگاه چند کاره حدودا ۷۲ دلار است.

 

Canon Pixma iP100

 

24149-035938929

 

در عکسی که مشاهده می کنید یک محصول موفق از کانون را مشاهده می کنید که به عنوان پرینتر کوچک قابل حمل مشهور است. این دستگاه در اندازه ی ۱۲٫۷ در   ۲٫۴ در  ۷٫۲ اینچ طوری طراحی شده است که کمی اشغال می کند و به خوبی می توان آن را به هر جایی حمل کرد. قیمت این پرینتر کانونی حدودا ۲۵۰ دلار است.

 

 

اسپیکر بلوتوثی

59671-035938624

 

در این عکس شاهد یک اسپیکر بلوتوثی هستید که موسیقی هایش را با بلوتوث پخش می کند و از قدرت بالایی برخوردار است. علاوه بر این این دستگاه قادر است تا ۸ ساعت بدون وقفه برای شما صدا پخش کند. قیمت این اسپیکر حدودا ۱۳۰ دلار است.

 

 

یک مینی یخچال فریزر برای خوابگاه!

1

بیشتر اوقات دغدعه دانشجو ها داشتن یک محیط برای تازه نگه داشتن غذاهایشان است. این مینی یخچال به همین منظور طراحی شده که به خوبی قادر است محتویات مورد نیاز چند دانشجو را در خود نگهداری کند. قیمت این مینی یخچال فریزر حدودا ۱۱۰ دلار است که واقعا ارزش خریداری را دارد.

 

رابط سیم متحرک

78994-035938720

برای اینکه جلوی سیم کشی های متعدد از این سر اتاق تا آن سر اطاق را بگیرد قطعا نیاز به رابط سیم برق دارید. این گجت یک رابط متحرک با ورودی هایی با اشکال متفاوت است که به نظم بیشتر اطاق و ایمنی بیشتر کمک می کند. قیمتی که برای این رابط سیم متحرک تعیین شده است حدودا ۲۰ دلار است.

 

Pocket Projector Mobile

78994-035939720

 

حتما تا کنون برایتان پیش آمده که چیزی در گوشی خود دارید و می خواسته اید آن را به نمایش عمومی بگذارید اما خب امکانات نبوده است و مجبور شده اید یکی یکی به دوستانتان نشان دهید. اما این پروژوکتور موبایل که کوچک کاربردی و قابل انتقال و حمل است به همین منظور طراحی شده تا شما را در گیر وسایل اضافی نکند و کارتان را در کمترین زمان راه بیندازد. قیمت این گجت حدودا ۳۰۰ دلار است.

 

 

جاروی Dyson DC35

15516-035939415

 

از عکس مشخص است که Dyson DC35 نام یک جاروی دستی پر کیفیت و کاربردی است که در نهایت ضرافت طراحی شده به طوری که فرد می تواند به راحتی با آن کار کند و جای کمی هم در فضای اطاق اشغال می کند. قیمت این گجت حدودا ۳۳۰ دلار است.

 

 

Roku 3

98318-035939816

 

در آخرین عکس گجتی موسوم به Roku 3 را مشاهده می کنید که دارای حدودا ۷۵۰ کانال تفریحی است که فضای شادی را برای کاربران آن خصوصا در خوابگاه ها فراهم می کند. این دستگاه با کمترین اشغال فضای ممکن به دانشجو ها برای گذران اوقاتی شاد کمک می کند فقط کافیست مبلغ ۱۰۰ دلار را برای خرید آن بپردازید.

آرام آرام در حال رفتن به سمت فصل درس و تحصیل هستیم، در این پست به مهمترین وسایل مورد نیاز دانشجویان و خوابگاهی ها پرداختیم که با آخرین تکنولوژی ساخت طراحی شده اند و بر اساس شرایط سخت و فضای خوابگاه می توانند به خوبی مورد استفاده قرار گیرند. این دستگاه ها می توانند منبع ایده ای برای تولید در کارخانه ها و شرکت های داخلی باشند تا هر چه بیشتر خود را در رفاه دانشجویان مشارکت دهند.

 

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.