خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه » عمومی » استخدامی » استخدام ۴ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در خوزستان

استخدام ۴ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در خوزستان

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از جذب ۴ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در شرکت‌های دانش بنیان این استان خبر داد.

بابک مختاری اظهار کرد: حداقل ۴ هزار فارغ التحصیلان دانشگاهی در شرکت‌های دانش بنیان استان خوزستان جذب و مشغول فعالیت می‌شوند.
وی از راه اندازی یک هزار شرکت دانش بنیان در این استان خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی‌هایی که داریم برای افق سند چشم انداز ۲۰ ساله، حداقل یک هزار شرکت دانش بنیان در استان خوزستان راه اندازی خواهد شد.
وی اظهار امیدواری کرد که اگر در هر یک از این شرکت‌ها، حداقل ۴ نفر فارغ التحصیل دانشگاهی جذب کار شوند ۴ هزار جوان مشغول کار می‌شوند.
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز در ادامه به بیان برخی مشکلات پارک علم و فناوری خوزستان پرداخت و تصریح کرد: پارک‌های علم و فناوری در استان فارس ۲۰ هزار متر مربع، در استان خراسان ۲۴ هزار متر مربع و در استان اصفهان ۲۶ هزار متر مربع زمین در اختیار دارند در صورتی مساحت کل پارک علم و فناوری خوزستان ۵ هزار متر مربع آن هم اداره‌ای و رهن پنج ساله است.
وی اضافه کرد: البته در بخش عملکردی ما کمبودی نداریم زیرا در جشنواره علم تا عمل کشور در سال گذشته از استان فارس دو طرح و از استان خراسان سه طرح مقام کسب کردند و از استان خوزستان نیز دو طرح حائز رتبه کشوری شدند.

مطلب پیشنهادی

استخدام در ارتش,اخبار استخدامی

آغاز ثبت نام استخدام بیش از ۲۰۰ نفر در نیروی دریایی ارتش

ثبت نام استخدام بیش از 200 نفر در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.