رقابت عاشقانه حامد بهداد و رضا عطاران + عکس

«چه خوبه که برگشتی» تازه ترین فیلم سینمایی داریوش مهرجویی در حالی از امروز روی پرده می رود که مطمئنا به واسطه همزمانی با انتخابات و امتحانات دانشگاهها، یکی از بدترین فصول اکران در سینمای ایران در اختیار این فیلم قرار گرفته است. «چه خوبه که برگشتی» با مضمون کمدی داستان دو رفیق قدیمی را بیان می کنند که بعد از سالها همدیگر را ملاقات کرده و دیری نمی گذرد که به رقبای عشقی هم بدل می شوند.

رضا درمیشیان روزنامه نگار قدیمی که این سالها خود به فیلمسازی قابل اعتماد بدل شده به همراه داریوش مهرجویی تهیه کنندگی فیلم را انجام داده و بازیگرانی نظیر رضا عطاران، حامد بهداد، مهناز افشار، رویا تیموریان، حسن پورشیرازی و همایون ارشادی هم در فیلم ایفای نقش می کنند.

طراحی پوسترهای این فیلم را بابک یادگاریان انجام داده است و جالب اینجاست که همان سادگی و سرخوشی ساده انگارانه موجود در فیلم به فضای پوسترها هم راه یافته است.

«چه خوبه که برگشتی» با مضمون کمدی داستان دو رفیق قدیمی را بیان می کنند که بعد از سالها همدیگر را ملاقات کرده و دیری نمی گذرد که به رقبای عشقی هم بدل می شوند.
فرزاد (جراح دندان پزشک) پس از سال ها به ایران می آید تا دور از مسائل آشفته زندگی اش نفسی تازه کند. ولی ورود او هم زمان است با پدیدار شدن یک شی مرموز شبه فضایی و خانم دکتر یاسمین و سنگ های جادویی اش که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سالهاست در همسایگی هم و در کنار دریا زندگی می کنند به جدالی بیهوده می کشاند.