خانه » عمومی » مصاحبه با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

مصاحبه با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

گفتگو با و همسرش
با هیچی هم خوشبختیم

مصاحبه با امیر کاظمی و همسرش مهتاب محسنی

فرقی نمی کنه، اهل کجا و چه کاره باشی، فرقی نمی کنه کوچیک باشی یا بزرگ، پیر باشی یا جوون، وقتی با چیزهای کوچیک خودت رو خوشبخت بدونی یعنی همه چیز داری. وقتی می تونی با همه چیزهای کوچیکی که داری، با کمترین امکانات احساس پیروزی کنی یعنی این که خوشبختی. خوشبختی یعنی لمس همین چیزهای کوچیکی که شاید تو نگاه خیلی ها هیچ به نظر بیاد! همه این حرفها را می شُد از لا به لای صحبت های امیر کاظمی و همسرش مهتاب احساس کرد. آنها در سن پایین ازدواج کردند و با همین چیزهای کوچیک با همه وجودشون خوشبختی را باور دارند. حالا چی شد که خواستیم با امیر و مهتاب حرف بزنیم. ازدواج زود این دو نفر و اجرای برنامه «مثبت من» به اتفاق هم، برنامه تازه ای که در حال ساخت آن هستند و… بهانه ای بود برای این گفتگو، انجام این مصاحبه وسط خونه جدیدی که هنوز جابه جایی اسباب کشی اون کامل نشده، با کلی خرت و پرت و وسایلی که هنوز سر جای خودش چیده نشده البته با صمیمیت بی نظیر مهتاب و امیر می تونه جذاب و خوندنی باشه!!

خُب به سلامتی انگار اسباب کشی به منزل جدید هم تموم شد؟

نه بابا کجا تموم شد، دارید خودتون می بینید که هنوز خیلی از وسایل رو نچیدیم، تازه امروز می خوان بیان یخچال و ماشین لباسشویی رو نصب کنند. همه اسباب کشی را خودمون دو تایی انجام دادیم. باورتون میشه، امروز از خستگی واقعا توان نداشتیم اما این گفتگو با این مضمون برامون جذابیت داشت. واقعا اسباب کشی کار بی نهایت سختی است. از دوست خوبم «حسین مولایی» که ماشینش(وانت) را در اختیار ما گذاشت خیلی ممنونم، خیلی اذیتش کردیم برای همین الان دیگه جواب تلفن مون را نمی ده(با خنده)

آقای کاظمی چرا این قدر زود ازدواج کردی؟

به نظر شما مگه زود ازدواج کردم؟؟

نه اما فکر می کنم توی این سن و در 24 سالگی برای تو و مهتاب زود بود؟

وقتی آدم مورد نظرت را پیدا کنی و با اون خوشبخت باشی یعنی این که درست انتخاب کردی و اون وقته که یک لحظه تاخیر هم جایز نیست، باید زود دست بجنبونی(با خنده)! برای من همین طوری بود با این که من اصلا فکرش را نمی کردم که توی این سن ازدواج کنم اما وقتی قراره که یک اتفاقی بیفته تو نمی تونی جلوی اون اتفاق رو بگیری، برای من و مهتاب هم همین طوری بود، این قدر همه چیز درست و سر جای خودش اتفاق افتاد که تا چشم باز کردیم دیدیم همه چیز تمام شده و الکی الکی شدم مَرد خانواده.

تا جایی که خبر داریم شما دو نفر مراسم عروسی هم نگرفتید چرا؟

به نظرم این درست ترین کاری بود که من و مهتاب انجام دادیم، همه حرف من اینه که اگه قراره کاری را انجام بدیم باید انجامش بدیم و به درست ترین شکل ممکن هم انجامش بدیم، از دید من و مهتاب، گرفتن عروسی کار جالبی نبود، آره عروسی نگرفتیم برای این که با خودمون گفتیم خرج عروسی را صرف خرید خونه و پس انداز کنیم، خُب قبل از ازدواج و در دوران نامزدی مون من واقعا آدم ولخرجی بودم و هر درآمدی را که از کارم داشتم تا ریال آخرش خرج می کردم. اما حالا قضیه کاملا فرق کرده، مسئولیت یک زندگی روی دوش من افتاده. ما مراسم عروسی نگرفیتیم تا اون پول را برای یک کار دیگه صرف کنیم.

گفتی که مراسم ازدواج و عقدتون خیلی ساده برگزار شده، می شه برام بگی که هزینه این مراسم برای امیر کاظمی چقدر تمام شد؟

شاید باورش برای کسانی که این گفتگو را می خوانند سخت باشد اما کل خرج مراسم برای من چیزی نزدیک به 300 هزار تومان شد، خیلی ساده تر از اون چیزی که حتی خودم تصور می کردم، صادقانه اگر بگویم حتی مهتاب هم توقع زیادی نداشت، دو تایی با هم رفتیم و 2 تا حلقه نقره خریدیم. با این که شاید از جانب خانواده ها هم خیلی در فشار بودیم که یک حلقه طلا، اما همین حلقه های نقره برای من و مهتاب اولین خرید مشترک زندگی بود البته پر از خاطرات شیرین شد، حتی توی سفر امسال شمال مهتاب همین حلقه نقره ای رو که شاید ارزش چندانی هم نداره گم کرد و ما از یک شهری به همون شهر مقصد برگشتیم و حلقه مهتاب را پیدا کردیم. چیزی که برات عزیز باشه هیچ وقت گُم نمی شه، برای همینه که می گم در عین سادگی هم می شه کاری کرد که احساس رضایت کنی. هزینه محضر و عاقد و دسته گل هم روی همین 300 هزار تومن حساب شد.

مهتاب، همسرت راست می گه؟! تو دلت نمی خواست که مثلا یک حلقه گرون دستت کنی؟

نه! واقعا دلم نمی خواست، به قول تو یه حلقه گرون چند میلیون تومانی هم دستم کردم، چه اتفاقی می افتاد، وقتی من امیر را دارم یعنی همه دنیا را دارم، مراسم عروسی نگرفتیم، خُب الان اتفاقی افتاد؟ نه! مهم اینه که کنار کسی که دوستش داری احساس رضایت و خوشبختی کنی، باورت بشه که با هیچی هم می شه خوشبخت بود. گرفتن مراسم عروسی پر هزینه و مجلل که می شه عین اسراف، می شه عین ولخرجی، آخه چرا؟؟ باور کنید همه کسانی که مراسم عروسی پرهزینه و مجلل گرفتند و هزار و یک خرج اضافه هم داشتند حتی یک بار هم فیلم عروسی خودشون را کامل و با حوصله نگاه نکردند. وقتی می شه با هیچی هم خوشبخت بود پس چرا نباید این کار را کرد.

خیلی دلم می خواد بدونم شما دو نفر چطوری با هم دیگه آشنا شدید و امیر در تو چه چیزی دید که احساس کرد نیمه گمشده زندگی اش تویی؟

امیر: می شه این سوال را من جواب بدم. هرگز روز اولی که مهتاب را دیدم، فراموش نمی کنم، حتی وقتی از مهتاب هم خواستگاری کردم بهش گفتم که چطوری عاشقت شدم و حتی پلان به پلان اون روز را هم براش تعریف کردم و حالا یک بار دیگه برای شما هم تعریف می کنم، روز اولی که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد. وای هنوز هم، او صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه، توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.

مهتاب از کدوم یکی از کارهای همسرت بیشتر از بقیه حرص می خوری؟

مهربونی کردن بیش از حدش به آدمها. من اصلا مخالف مهربونی کردن و خوبی نیستم اما معتقدم باید به کسانی مهربونی کرد که لااقل لایق اون مهربونی باشند، امیر خیلی خوبه، نه تنها خودش همه اعضای خانواده اش این طوری هستند، به خصوص پدرش و فکر می کنم امیر هم به پدرش رفته، پدر امیر آدمی است که اگر کسی در حقش بدی هم بکنه باز هم به اون آدم، خوبی می کنه و امیر هم درست مثل پدرش می مونه، واقعا بلد نیست بدی کنه برای همین بعضی وقت ها از این کار امیر و این که زیادی نسبت به آدم های اطرافش، مهربونی افراطی می کنه حرص می خورم.

توی این مدت آشنایی تون و جدی شدن مسئله ازدواج تون اولین قهر و بحث که با هم دیگه کردید کی بوده و سر چی؟

امیر که اصلا بلد نیست قهر کنه و من هم اگر بلد باشم که نیستم نمی تونم با کسی قهر کنم، اصلا فلسفه و مفهوم قهر را نمی فهمم و نمی دونم چرا باید با کسی قهر کرد. یکی از نکاتی که من و امیر در اون تفاهم کامل داریم اینه که درباره هر چیزی با هم دیگه مشورت می کنیم و اگر مسئله ای هم اتفاق بیفته درباره اون حرف می زنیم، نه این که با همدیگه بحث و قهر کنیم، به نوعی کارهامون و دلایل مون رو به شور می ذاریم و برای هم حُرمت و احترام زیادی قائلم هستیم و تا به امروز هم نه دعوا کردیم، نه بحث و قهر!!

مهتاب، خوشبختی را تعریف کن؟

خوشبختی یعنی امیر، خوشبختی یعنی لمس همین چیزهای کوچیکی که شاید تو نگاه خیلی ها به نظر نیاد.

خوشبختی یعنی وقتی اراده کنی باید هدفت را به دست بیاری، خوشبختی یعنی همون چیزی که آرزوش را داشتی و نمی دونستی کیه و چطوری به دستت رسیده و بی هیچ برنامه ای سر و کله اش توی زندگی ات پیدا شده، خوشبختی یعنی کسی که باهاش به آرامش برسی.

امیر: خوشبختی یعنی از شرایطی که داری حتی اگر بد، راضی باشی و لذت ببری خوشبختی یعنی برای طرف مقابلت از جونت مایه بذاری و کاری کنی که اون آدم بی نهایت خوشحال باشه و کاری کنی که به خاطر اون زندگی کنی.

امیر و مهتاب: نمی دونیم چرا امروز باید این گفتگو وسط این اسباب کشی و این چیدمان خونه انجام بشه، اما مطمئنیم که دیگه تکرار نمی شه، امروز این اتفاق برای من و امیر تبدیل شد به یک خاطره فراموش نشدنی که امکان نداره دیگه تکرار بشه، با این که هردوی ما خیلی خسته بودیم اما حسابی حال مون رو عوض کردید، خیلی خیلی ممنون. برای همه دختر و پسرهایی که می خوان ازدواج کنند، یک دنیا آرامش و روزگاری خوش را آرزومندیم.

مطلب پیشنهادی

دانلود آهنگ جدید معین به نام خونه آرزو

اهنگ جدید خونه آرزو از معین Download Moein New Song called Khooneye Arezoo دانلود متن آهنگ …

99 دیدگاه

 1. من که خیلی تورودوست دارم امیرجان عاشقتم اول آرزوی سلامتی برات میکنم بعدآرزوی خوشبختی ات را نفسم میخوام برای همیشه توفکرم باشیتو زندگی من هستی
  ❤😘

 2. خوشبخت بشین

 3. عالی بود خوشبخت بشین

 4. امیدوارم زندگیتون همیشه سبز باشه

 5. مگه همه چی به ظاهره فرق نمیکنه زن یا مرد آدم رنگ و بوی خدایی داشته ینی همه ی چیز های خوشگل رو داره

 6. وااااااااااااای منم عاشق امیر هستم مصاحبشون عالی بود من که از خنده مردم خیلی حال بود با اینکه خیلی وقته گذشته ولی برای هر دوشون آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم.

 7. سلام امیر و مهتاب عزیز آرزو میکنم در کنار هم زندگی شاد و خرمی داشته باشید با موفقیت روزافزون
  همچنین اونایی که چشم دیدن خوشی بقیه رو ندارن چشاشو از حسودی بترکه…وای که چقدر این کامنتا خنده دار و مضحک و در عین حال شرم آوره

 8. مهم اینه که کنار هم خوشبختن و عاشق هم هستن.همیشه حرفهای حسودانه پشت آدم های بزرگ هست.فقط باید یادمون باشه که الان تو دنیا فقط مهتاب حق مالکیت عشق امیر رو داره و همین مسله برای امیر هم صادقه.دعا کنیم ما هم در آینده دچار مچین عشقایی شویم

 9. امیر لطفا خیلی بیشتر مصاحبه کن مامنتظریم.

 10. من تو رودوست دارم امیدوارم با مهتاب خانم خوشبخت بشی

 11. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ولی امیر جوان تر است حقش این زن نبود متشکرم از عکس ها بوووووووس عاشقتم بای ……..

  • من از اون.موقع.که فیلم.شمعدونی رو دیدم فهمیدم.که چقدر این زوج خوشبختن اونایی که دارید حسودی میکنید یا عاشق امیر شدید لطفا این دو تا زوج خوشبخت رو از هم جدا نکنید امیر جان ایشالا خوشبخت باشی چشاتون بترکه حسودا

  • امیر.جان ومهتاب جان ایشالا زوج خوشبختی تا آخر خواهید بود براتون ارزوی موفقیت میکنم کسای دیکه لطفا حسودی نکنید

 12. خدا شفاتون بده

 13. Fatimakamareh@gmail.com

  خاک بر سر تون بی جنبه ها بابا جمع کنید خودتونو زندگی مردم به شما چه ربطی داره اخه ایشالله که خوشبخت بشن انقدر هم بخیل و حسود نباشید

 14. من دختری شانزده ساله ام ازموقعی که سریال شمعدونی رو دیدم از ته دلم عاشق امیر شدم وهنوز هم هستم امیر جگگگگگگگگگگگر

 15. www.fatyynooryy@gmail.com

  امیدوارم همیشه خوش باشن راستی خونه جدید هم مبارک باشه

 16. امیر جوووونم من حسودیتونو نمیکنم تازشم میگم انشاءالله به پای هم پیر شین یه چیزی بگم ناراحت که نمیشی گلم؟ کاش یه دختری رو پیدا میکردی که به هم بیاین کاش دوست دارم عاشقتم نفسم خدافظ

 17. امیرعالیه.

 18. عالی بود هر دو شون خیلی باحالن.

 19. واااااای ینی داغونیدااااا ب زندگی مردم چیکار دارید اخه،جهان سومی ک میگن ینی این یکی میگ امیر سرتره اون میگ من عاشقشم بس کنید بابا،خجالت بکشید،هنرمنده خوبیه ایشا… همیشه موفق باشن

 20. Che comment haee!!!bah bah

 21. ﭼﻪ ﮐﺎﻣﻨﺘﺎﯾﯽ!!

 22. من عاشق امیرم ولی از مهتاب بدم میاد چون لیاقت امیر رو نداره من آرزومه که امیر مهتاب رو دوست نداشته باشه من عشقم امیره تازه از همه مهم تر مهتاب دیوانه زشت و خسیس دلم واسه امیر می سوزه که یک روانی گیرش اومده

 23. وای چــه خوبــن ایــنا 🙂

  امیـدوارم همیشــه دلشــون شــاد باشـه
  من هروقتـ یه زوج خوشبخت میبینم ذوق میکنم =))))

 24. سلام من رزیدنت بیمارستانی هستم که شمعدونی فیلم برداری شد توی فیلم برداری این آقا انقدر خوش اخلاق بود با کادر بیمارستان خاکی رفتار می کرد .و اولین باری که دیدمشان اصلا فکر نمی کردم 25 سالش باشه بهش می خورد و می خوره که 17 الی18 سالشان باشد.و مثل دیگر بازی گران موقع امضا دادن ناز نمی کنند و با دیگران خوش رفتاری می کنند

 25. می دونید ارزش یه دختر به زیباییش نیست به غرور وشخصیتشه به وغار و متانتشه دختری که اینارو نداشته باشه مفت نمی ارزه

 26. سلام آقای کاضمی بازی هاتون عالیه خیلی کار خوبی انجام دادید منظورم از گرفتن عروسی کم خرجه
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 27. سلام به همه عزیزانی که به این صفحه اومدن اگر از این بازیگر جوان خوشتون اومده اصلا تعجب نکنید چهره ایشان واقعا جالب و جذابه ……من جمله خودم که بخاطر حس کنجکاوی به اینجا اومدم حسادت اصلا خوب نیست انشالله همتون خوشبخت بشید وبا کسی ازدواج کنید که بدل خودتون بشینه وای اگر شوهر آدم اینقدر بانمک باشه خیلی چشم ها دنبالشه همسر ایشان هم زیباست البته که مهم خودشون اند

 28. چقدر بدبختیددددددددددددددد اخههه دسته گل خواستگاریم 500 تومن بود 300تومنم شد پول واسه عروسی

 29. واقعا که بدبختید

 30. خیلی به هم میان

 31. وای چقد مهتاب خانم زیباست
  امیدوارم که زوج هنری خوبی هم بشن

 32. انشالله خوشبخت بشن هردوشون دوست داشتنی هستن
  مصاحبه هم عالی بود
  دوستان ممنون که کامنت گذاشتید و مارو شاد کردید .. ???? دوستان گلوله نمکن …. کامنتارو ???? خخخخخ

 33. چه قدر شما فوضولید1
  امیر و مهتاب جون امیدوارم خوشبخت باشید که هستید:)

 34. ایشالا خوشبخت بشیدتاآخرش

 35. سلام آقای کاضمی من و خواهرزادم که ۸سالشه خیلی بازی های شمارودوست داریم یکی ازآرزوهام اینکه شماروببینم وازتون یه امضایادگاری بگیرم امیدوارم که باعشقتون همیشه موفق باشید.

 36. وا خب بچه ها احساساتین دیگه

 37. سلام
  راستش من نمیدونستم که امیر ازدواج کرده منم عاشقش شدم هم بازیگریش هم صورت خشکلش

  شرمنده

  راستی: من آخرش نفهمیدم اسم امیر کاظمی چیه؟
  ازیه طرف میگن اسمش امیر است از یه طرفم میگن اسمش ویدا است
  اگه آخرش بگین کدومه

  • با سلام
   اسم کامل این بازیگر محبوب تلوزیون امیر کاظمی است و ویدا جوان نقش خواهرش در سریال شمعدونی رو بازی می کنند.
   با تشکر

  • ایشالا همیشه خوشبخت باشید من واقعا بازیه شمعدونی تو دوست داشتم

 38. امیر خیلی پسر خوبیه خیلی هم خوشگله زنش خیلی خوشگله،هر آدمی میتونه کس رو دوس داشته باشه،خیلی از آدما هنرمندا و بازیگرا رو دآس دارن اما این ی چیز غریزیه،می خآام از شما دوستان خواخش کنم که‌تو کار و زمدگی مردم دخالت نکنین،اگه دنیا بخواد به حرف مردم بچرخه که سنگ رو سنگ بند نمیشه.همه ی روزی قراره که به کسی که دوسشون دارن برسن،ایسن دوتا ام رسیدن،برای هر دوتاشون آرزوی موفقیت و خوش بختی میکنم???

 39. تا یک پسر تو تلویزیون میبینند عشاشق میشند بی جنبه ها خاک بر سرتون چندمین بازیگر

 40. خاک بر سر همه تون شماهای که از امیر خوشتون میاد بی جنبه ها حتما ترشیدین که اینقدر دستپاچه هستین

 41. وقتی من فیلم شمعدونی رو دیدم عاشق امیر شدم یعنی از ته دل عاشقش شدم ولی وقتی دیدم ازدواج کرده خورد به ذوقم ولی به هر حال برای هردوتون ارزوی موفقیت می کنم انشا الله سایه امیر همیشه بالاسر مهتاب جون باشه

 42. ایشالا که همیشه همینجور خوشبخت باشن
  مطمینم که انتخاب دوتاشون درست بوده خیلی بهم میان

 43. امیر خیلی باحالی .

 44. من وقتی فیلم شمعدونی رو دیدم همون موقع عاشق آقای امیر کاظمی شدم اصلا بتورم نمیشد ایشون ازدواج کردند و حتی باورم نمیشد که ۲۵ ساله باشند حالا به هر حال برای هردوشون آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم امیدوارم فقط یک بار شما روتوی خیابان های تهران ببینم خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک بببینم

 45. از چی امیر خوشتون میاد؟
  پولش؟ معروف بودنش؟ خوشگلیش؟ هههه
  حسرت پسری رو بخورید که غیرتی و و عشقش اون قدر براش ارزش داره که بمیره هم نمیزاره یه تار موش رو نامحرم ببینه. عشق یعنی غیرت و غیرت یعنی عشق
  بیخود نیست جهان سومی هستیم . از شما ها که لپتاپ به عمل نمیاد
  قران با یوسف و زلیخا داره میگه همه چیز به قیافه و هوس نیست
  از جاهلیت خارج بشید انشالله

 46. من از سریال شمدونی از امیر خوشم اومد ولی خیلی زود ازدواج کردی.امیدوارم خوش بخت بشین.امیر اقا دوست دارم

 47. من خیلی امیرکاظمی را دوست دارم . بازی هایش خیلی خوبه ایشالا به پای هم پیر بشید.

 48. www.sdn.zero.sima@gmail.com

  شما دیوونه اید

 49. خیلا خوشگله

 50. عاشقتونم امیدوارم همیشه پیش هم باشین

 51. هر دوتا شون ماهن! ماه!

 52. چقدر رمانتیک!
  کاش میتونستم منم همچین عشقی رو تجربه کنم!
  چقر کار قشنگی کردن….

 53. @gmail.comakhooondy3945

  خوشبخت باشید

 54. اولا انشالله خوشبخت باشن ملاک ظاهر نیست.مهم اخلاق و تفاهم توی زندگی است نه حرف مردم.

 55. دوستان احساساتتون به خودتون ربط داره پس باعث نشید بقیه شمارو تحقیر کنن
  و این که من از ته قلبم برای خانم مهتاب محسنی و آقای امیر کاضمی آرزویه خوشبختی میکنم

 56. ایشالا خوشبخت بشن کاش همه ی جوونا فکرشون اینقدر حسابی و عاقلانه بود والا ما تا حالا هر جوون خوشتیپو یکم خوشگل دیدیم می خواد پرنسس زیبا ی جهان عروسش بشه فقط براش همین مهمه

 57. سلام منم اولش میگفتم کاش یه زنه خوشگلتر پیدا می کرد اما وقتی مصاحبشونو خوندم فهمیدم که واقعا زنه زندگیشو انتخاب کرده هم قانع وحسابگر وهم مهربون ایشالا خوشبخت بشن

 58. با سلام وخسته نباشید . دخترم دوازده سالشه خیلی خیلی ازامیربخاطربازیهایش خوشش میاد یعنی اینقدراصرارمیکنه یه روزی ببینه توی دفتر خاطراتش یه امضاء بهش بده دوست داشتن غیرمنتظره نمیدونم چکارکنم راهنمایی ام کنید چه جوری بتونم ازامیرکمک بگیرم وخواسته دخترم براورده بشه بخاطرش سریالهایش چند بارتکرارش رامبیند

 59. مهم نیست از نظر قیافه بهم بیان یا نه مهم اینه که میتونن همدیگرو درک کنن..ایشون زیبایی باطن مهتاب خانم رو دیده..از روی ظاهر دیگران قضاوت نکنیم چون مهم سیرت هستش..براشون ارزوی خوشبختی نمیکنم چون برام مهم نیستن.فقط خواستم بگم دیدتون رو عوض کنید..هرکسی جفت خودشو داره

 60. امیر هم خوشگلتر وهم دست ودلباز به هرحال خوشبخت بشه

 61. وقتی مهتاب به یک قاشق برنج وقورمه سبزی به هیچکس تعارف نمیکنه یعنی حریص بودن تا این حد چطور توقع دارین یک بشقاب برنج به مهموناش بده در نتیجه عروسی وحتی یک مراسم عقد درست وحسابی نمیگیره ولی شوهر دست ودلباز گیرش میاد وهم خوشگل تر از خودش خدا شانس بده

 62. من از امیر خیلی خوشم میاد. اصلا بهش نمیاد که متولد 69باشه

 63. امیر و مهتاب عزیزم براتون آرزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم زندگی خوبی در کنار هم داشته باشید

 64. توضیحات *بنظرم شماها اگه پیامبر هم بودین ب کار خدا اشکال میگرفتین چقد حسو هستید من الان 16سالمه و چهارماه اس ک ازدواج کردم بنظرمن ک مهتاب خانوم خیلی هم قشنگه خیلی هم بهم میان تا چشاتون هم دراد ایشالا ب پای هم پیر بشن چشم حسودا هم کور بشه

 65. ممنون.از خوندن این مصاحبه لذت بردم.شماهایی که میگین باید با یک دختر دیگه باید ازدواج میکرد نگرش تون رو عوض کنید .این یک جور دخالته تو زندگی دیگران اتفاقا خیلی هم به هم میان.تا کور شود چشم هرانکه نتوان دید.

 66. melissajjadian@gmail.com

  وااای خدای من
  اصلا باورم نمیشه منم امیر روخیلی دوست دارم
  خیلی پسر خوشگلیه و زنش …
  اصلا از نظرم کسی پیدا نمیشه که لیاقتش رو داشته باشه کاشکی عاشق دختری میشد که حداقل خوشگلیش به پای خودش میرسید

  • اتفاقااقاامیرمهتاب جون شماخیلی به هم میایدوبه حرفای این حسوداکه جزازهم پاشیدن زندگیتون چیزی نمیخان توجه نکنیدموفق باشید

 67. خاک برسرتون

 68. خدارو شکر من زیاد دوسش نداشتم

 69. خیلی جالب بود واقعا بی نظیر بود ولی حیف امیر کاظمی که با دختری مثل مهتاب محسنی ازدواجکرد این همه دختر اخه چرا کسی مثل اون حیف امیرکاظمی با این حال اون دیگه ازدواج کرده براش ارزوی خوشبختی میکنم

 70. مهتاب محسنی متولد 24 اسفند 68 است،توو دانشگامون بود.تئاتر خونده توو دانشگاهه هنرهای زیبا دانشگاه تهران

 71. وای واقعاشوکه شدم خیییلی ازش خوشم میومد

 72. منم خیلی ازش خوشم میومد
  ولی خب دیگه….خداروشکر که نیمشو پیداکرد….
  یعنی جفتشون نیمه ی همو پیدا کردن…
  بیوگرافی مهتاب همسرشونم کاش میذاشتید

 73. همتون اولش همینو میگید!
  خوبه زن داره و عاشق یکی دیگس!
  اگه کسی نیاد پس از امیر کاظمی هم خبری نیست!!!!!!!!!!!!

  البته تو سایت فرزاد فرزین عضوه……………………………………………………………….!

 74. سلام فکرمی کنم غیرازمن کسی به اینجانمیادفقط امیدوارم خودامیر بیادوفقط اسمم روببینه اون نمیدونه که من روزوشب واسش گریه میکنم وباخودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمش ولی خیلیییییییی دوسش دارم وواسش ارزوی موفقیت میکنم وازخدامیخوام هرجاکه هست با هرکی که هست خوشحال باشه

 75. راستی یادم رفت بگم که توی زندگیم فقط منتظر کسی هستم که شبیه امیر باشه فقط شبیه اون

 76. من خیلی امیررودوست داشتم وخواهم داشت وفقط میتونم واسش ارزوی خوشبختی بکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.