سر انجام گلشیفته فراهانی روسپی شد + تصاویر

گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس سینمای ایران، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلم ها به نمایش عموم گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، بار دیگر تأسف اهالی هنر را بر انگیخته است. در این فیلم که نویسنده فیلم نامه آن یک افغانی است، این خواننده و بازیگر مستهجن نقش‌های سخیف، عریان شده و روابط جنسی غیر اخلاقی با مردان دیگر برقرار می کند تا از این راه کسب معاش کند. وی که نماد به اصطلاح یک زن افغانی است اعلام می کند که دیگر تسبیح را با یاد خدا نخواهد چرخاند!
گفتنی است تهمینه میلانی، در مصاحبه ای درباره عریان شدن گلشیفته فراهانی اظهار داشته بود: “گلشیفته دختر من است”.

این بازیگر زن سینمای ایران که پس از فتنه 88 با خواندن اشعار القایی جوانان را تشویق به آشوب در کشور می کرد، چنان شخصیت بی هویتی پیدا کرده که هم اکنون نقش روسپی ها را در فیلم های دست چندم هالیوودی بازی می کند.
بازیگر سابق سینمای ایران که سال گذشته انتشار عکس های او با سینه برهنه در یک مجله فرانسوی خبرساز و جنجال آفرین شد، در فیلم جدیدی به نام “سنگ صبور” به کارگردانی عتیق رحیمی فیلمساز افغانی بازی کرده است. در این فیلم گلشیفته فراهانی به صورت کاملا برهنه در آغوش یک مرد جوان، نقش یک زن فاحشه را بازی می کند.

سر انجام گلشیفته فراهانی روسپی شد + تصاویر

سر انجام گلشیفته فراهانی روسپی شد + تصاویر

سر انجام گلشیفته فراهانی روسپی شد + تصاویر