خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه » عمومی » اخبار » کودک یک ماهه در اتوبان زنجان – قزوین جان خود را از دست داد

کودک یک ماهه در اتوبان زنجان – قزوین جان خود را از دست داد

کودک یک ماهه در اتوبان زنجان – قزوین جان خود را از دست داد

به گزارش بی کلک و به نقل از ایرنا : سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: نوزاد پسر یک ماهه بر اثر برخورد خودرو با گاردریل اتوبان زنجان – قزوین جان خود را از دست داد.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: این حادثه تلخ و ناگوار ساعت دو بامداد امروز در کیلومتر 58 لاین شمالی این محور ارتباطی زنجان رخ داد.

وی اظهار کرد: خودرو سواری پژو پارس به خاطر خستگی و خواب آلودگی راننده به سرعت با گاردریل برخورد و براثر شدت ضربه وارده این نوزاد به بیرون از خودرو پرتاب و مصدوم می شود.

شیرمحمدی افزود: متاسفانه ‘محمدرضا موسوی’ که یک ماه پیش دیده به جهان گشوده بود با خیالی راحت و آسوده در آغوش گرم مادر جا گرفته بود که با خواب آلودگی راننده و مادر ، قربانی این حادثه شد.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: این کودک مصدوم با رسیدن آمبولانس اورژانس به منظور مداوا و درمان به نزدیک ترین مرکز درمانی در این استان انتقال یافت ولی شدت آسیب دیدگی مرگ او را رقم زد.

شیرمحمدی افزود: در این حادثه والدین این کودک یک ماهه نیز به صورت جزئی مجروح شدند و به خودرو نیز بر اثر برخورد با گاردریل وسط جاده خسارتی وارد آمد.

وی از رانندگان وسایط نقلیه خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و هنگام خستگی و خواب آلودگی برای پیشگیری از حوادث تلخ و ناگوار و جبران ناپذیر از رانندگی به جد پرهیز کنند.

منبع : ایرنا

بازنشر : بی کلک

مطلب پیشنهادی

پیام عشق و عاشقی تلگرام

پیام های تلگرامی عاشقانه

در این پست از بی کلک مجموعه ای از پیام‌ها و اس ام اس‌های عاشقانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.