پیام های تبریک متفاوت هنرمندان برای تبریک روز مادر + عکس

پیام تبریک هنرمندان به مناسب روز مادر

همزمان با تولد حضرت فاطمه (س) و روز مادر هنرمندان نیز این مناسبت را تبریک گفتند.
رضا کیانیان، بهرام رادان، مهناز افشار، سیما تیرانداز، الیکا عبدالرزاقی، داریوش فرضیایی و تعدادی دیگر از هنرمندان با استفاده از شبکه‌های اجتماعی پیام تبریک خود را به گوش هوادارانشان رساندند.

رضا کیانیان عکسی از روزگار جوانی خود را در اینستاگرام منتشر کرد و در کنار آن نوشت : «مادرم بند ناف من بود با این جهان. وقتى از این دنیا رفت، به تنهایى پرتاب شدم، اون موقع بود که بند نافم بریده شد. نه زمان تولدم. روز و شبت مبارک مادر جان.»

عکس دوران جوانی رضا کیانیان

عکس دوران جوانی رضا کیانیان

 

دیگر بازیگر نام‌آشنای سینما ایران، بهرام رادان نیز برای تبریک روز مادر از یکی از مادرانه‌های سینما کمک گرفت. بازیگر «بارکد» عکسی از پشت صحنه «گیلانه» را در اینستاگرام گذاشت و نوشت : «روز مادر مبارک، یادگارى از پشت صحنه یکى از مادرانه‌هاى سینماى ایران «گیلانه» (١٣٨٢) به همراه بانو بنى اعتماد وبانومعتمدآریا، درسمت چپ عکس زنده یاد یدالله نجفى صدابردار نازنین حضور داره که چند ماه پیش ناباورانه مارو ترک کرد.»

عکس منتشر شده توسط بهرام رادان

عکس منتشر شده توسط بهرام رادان

 

در این میان مهناز افشار، الیکا عبدالرزاقی و سیما تیرانداز خیلی کوتاه و مختصر این روز را تبریک گفتند.

مهناز افشار در اینستاگرام نوشت : «مادر ای هستی من. روز همه مادران مبارک»

الیکا عبدالرزاقی تصویری با این نوشته منتشر کرد : «میلاد حضرت فاطمه (س)، روز زن و روز مادر مبارک»

سیما تیرانداز هم با انتشار یک تصویر روز زن و مادر را تبریک گفت.

«همین الان که داری این پست رو میخونی، سرتو بالا بگیر، مادرت رو پیدا کن و ده ثانیه نگاهش کن.» این جملات شروع متنی است که حسین سلیمانی برای تبریک روز مادر انتخاب کرده است. او در ادامه نوشت : « خیلیا حاضرن تمام زندگیشون رو بدن که این ده ثانیه رو داشته باشن. بعد برو دستاشو ببوس، بگو چقدر امروز زیباتر شدی. قند تو دلش که آب شد، بخواه که تو رو ببوسه، هیچ بوسه ای شیرین تر از بوسه ی مادر نیست. بهش گفتم چقدر زیباتر شدی. گفت خودتو سرکار بذار حسین‌آقا»

حسین سلیمانی و مادرش

حسین سلیمانی و مادرش

 

داریوش فرضیایی عموپورنگ دنیای کودکان نیز عکسی از مادرش منتشر کرد و در پست دیگری نوشت : «یادت هست مادر؟ اسم قاشق را گذاشتى. قطار، هواپیما، کشتى. تا یک لقمه بیشتر غذا بخورم شدى خلبان، ملوان، راننده. به من میگفتى:  عزیزم، غذا بخور تا زود بزرگشى. مثه شیر قوی شى. حالا من بزرگ شده ام، تو بزرگتر. حالا من قوى شده ام، اما تو ضعیف. کاش من هیچوقت بزرگ نمیشدم تا تو همونطور جوان بمانى. کاش هیچوقت قوى نمیشدم، که الان ضعف را در صورت زیبات نبینم، دستهایت را نوازش میکنم، تا تمام خاطرات خوب زندگیم را بیاد آورم. سلامتی مادر که خمیده ترین ایستاده دنیاست.»

منبع : خبرآنلاین

بازنشر: بی کلک | Biakalak.com