تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

واکنش محسن تنابنده به انتقاد مداح مشهور به پایتخت

«» در یک گفت‌وگوی تصویری با یک شبکه ، پاسخ جالبی به انتقادات حاج منصور ارضی از سریال پایتخت داده است.

بازیگر، طراح و بازیگردان سریال پایتخت می‌گوید به همه مخالفان احترام می‌گذارد ولی معتقد است پاسخ دادن به مداح مشهوری که چند وقت قبل عوامل این سریال را «ملعون» خوانده بود، کاری بی‌معنی است.

«محسن تنابنده» در یک گفت‌وگوی تصویری با یک شبکه ، پاسخ جالبی به انتقادات حاج منصور ارضی از سریال پایتخت داده است.

تنابنده در بخشی از این مصاحبه گفته است: من به همه مخالفان احترام می‌گذارم ولی به نظرم پاسخ دادن به حاج منصور کاری بی‌معنی است.

چند روز قبل حاج منصور ارضی – مداح مشهور تهران – در مسجد ارک از سریال «» به شدت انتقاد کرد و با اشاره به سکانس مرده‌شورخانه در قسمت دوم این سریال، آن را «تمسخر مرگ» نامید و گفت: با این کارها معارف دینی را زیر سوال می‌برند و دین را به تمسخر گرفتند.

یواش یواش به مبانی دین رخنه می‌کنند این ملعونین. مردم حواسشان باشد. به این فیلم‌ها نخندید.

منبع : isna.ir

You might also like
3 Comments
 1. mrshnet@gmail.com says

  حالا اون آقا نظرشو گفته این آقا هم جوابشو داده ، درست و غلط هم به پای خودشون! هر چند که با یک اشتباه یا چند سکانس نابجا نباید کل خوبیهای سریال را زیر سوال برد.حالا من موندم چرا بعضی ها غذاشونو به این و اون تعارف میکنند؟!؟!

 2. www.nashnas22@gmail.com says

  گه خورده مردهکه بست فطرت سریال بایتخت بی نهایت قشنگ است دست محسن درد نکنه

  1. www.habebghalandarabady@yahoo.com says

   باسلام.نظربه اینکه فیلمسازان وکارگردانان کشورهرفیلمی که درقبال طنزیاهرچیزدیگرموردانتقادبعضی ازمردمان کشورعزیزمان میشودکاش بجای این تعصبات بیجاکمی ازکشورهای دیگه ومردمانشان یادبگیریم که درموردرییس جمهورشون فیلم میسازن وبراحتی موردانتقادقرارمیدهندبدون کوچکترین واکنشی.به امیدبالابردن فهم وشعور بعضی افراد

Leave A Reply

Your email address will not be published.