تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

افشاگری جلالی درباره حمید رسایی

91-10-52

افشاگری درباره حمید رسایی

[highlight] رییس مرکز پژوهش های مجلس در سخنانی به حمید رسایی شدیدا انتقاد کرد. رئیس مجلس شورای اسلامی تقاضا کرد: خواهش می کنم نمایندگان مطالب را در نقد و بررسی وزرا با دقت تمام مطرح کنند.[/highlight]

به گزارش فرارو، وی با اشاره به بخشهایی از سخنان رسایی درباره کاسبکاران فتنه و انتقاد رسایی از نطق صبح جلالی، رییس مرکز پژوهش های مجلس در پاسخ گفت: بر اساس ماده 79 من 5 دقیقه اجازه پاسخگویی دارم. رسایی صریحا به نطق من اشاره کرد. تعجب می کنم آقای لاریجانی می گوید که 79 نیست. من از عبارت مشمئز کننده رسایی درباره رهبری انقلاب عذرخواهی میکنم و متاسفم که وی این عبارت را به ساحت مقدس رهبری وارد میکند و برای اهداف سیاسی خود حاضر است حتی از رهبری اینگونه خرج کند که نماینده و همکارش را تضعیف کند.

جلالی افزود: «در ایام فتنه من برای یک سخنرانی دعوت شدم به دانشگاه رشت. شب که در هواپیما نشستم دیدم عزیزی کنار من نشسته و گفت من فرمانده ناحیه اجتماعی رشت هستم. برادرزاده رسایی در فتنه دستگیر شد و رسایی پدر نیروی انتظامی را درآورد برای آزادکردنش.

 برادر عزیز اگر ما نجابت میکنیم و از روزنامه رنگی 7 صفحه ای تو حرف نمیزنیم و از پولهایی که به روزنامه تو کمک می شود حرف نمی زنیم. اگر بخواهیم مانند تو صحبت کنیم ادبیاتش را بلدیم. من 14 سال جبهه بودم الان اتوکشیده هستیم و در مجلسیم.

شما با بیان و قلمتان و اجازاتی که دارید به همه بتازید … اینکار را نکنید. به مصلحت نیست. امروز به دنبال اینیم که اگر اندک شکافی در بین حاکمیت و ملت بود با این رای پوشانده شود. من صبح گفتم فتنه و فتنه گر محکوم است. اما باید مر کلام رهبری را عمل کنیم.

شما چه قدر افراد را به خاطر ساکتین فتنه زدید. شما چقدر آقای لاریجانی را زدید. خوب شد؟ شما خودزنی کردید و دیدید نتیجه انتخابات چه شد؟ مردم تفکر شما را برنمی‌تابند.»/فرارو

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.