7388-400

 

در مراسم اختتامیه جام جهانی 2014 برزیل علاوه بر نمایش‌های مرتبط با آداب و رسوم و فرهنگ و فوتبال کشور برزیل، اجرای برنامه‌های موسیقی و برنامه‌هایی برای معرفی تیم‌های شرکت‌کننده نیز در نظر گرفته شده است.

مراسم اختتامیه جام جهانی 2014 برزیل در حالی برگزار می شود که قرار است خواننده ای کلمبیایی، همسر جرارد پیکه، مدافع تیم ملی اسپانیا به صورت زنده برنامه اش را اجرا کند.
مراسم اختتامیه جام جهانی از ساعت 10:50 به وقت محلی و قبل از بازی آلمان و آرژانتین شروع خواهد شد. (بازی نهایی ساعت 16 به وقت محلی شروع می شود.)
محل برگزاری این مراسم نیز در ورزشگاه ماراکانا خواهد بود؛ استادیومی که میزبان هفت بازی در جام جهانی بود و برای این تورنمنت مورد بازسازی قرار گرفت.
قرار است طبق برنامه ریزی صورت گرفته، خواننده این مراسم با کمک یک طناب در محل مورد نظر فرود بیاید.

خواننده کلمبیایی در اختامیه جام جهانی برزیل خواهند خواند. شکیرا همسر جرارد پیکه به همراه هکاران دیگرش همچون کارلوس سانتانا و ویسلیف جین خواهد خواند.

گفته می شود پیکه در اختتامیه حضور نخواهد داشت اما شکیرا پا روی چمن مارکانا خواهد گذاشت و ترانه “لا لا لا”را روز یکشنبه خواهد خواند.

این مراسم قبل از بازی پایانی جام جهانی بین دو تیم آلمان و آرژانتین برگزار می گردد.قبل از برگزاری مراسم او به همراه چند تن از دوستانش من جمله کارلوس سانتانا و ویسلیف جین پا روی چمن گذاشت تا به تمرین بپردازد تا با امادگی کامل ظاهر گردد.
خواننده مراسم اختتامیه جام جهانی 2014، آهنگ رسمی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را نیز خوانده بود. او همسر جرارد پیکه است و این دو یک فرزند به نام میلان نیز دارند . تیمی که در دوره قبل رقابتهای جام جهانی به قهرمانی رسیده است در مراسم اختتامیه دوره جدید این رقابت‌ها یک نماینده خواهد داشت تا کاپ قهرمانی را به قهرمان جدید بسپارد. فدراسیون فوتبال اسپانیا کارلوس پویول را به عنوان نماینده فوتبال این کشور  در اختتامیه رقابتهای جام جهانی 2014 انتخاب کرده است هر چند اسپانیا در مرحله گروهی رقابتهای این دوره حذف شد اما قهرمان جام جهانی سال 2010 است، پویول مدافع عنوان قهرمانی این تیم خواهد بود.

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ بیستمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۲ ژوئن ۲۰۱۴ تا ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۴ در کشور برزیل بر‌گزار می‌شود. اولین بار برزیل در سال ۱۹۵۰ میلادی میزبان جام جهانی بود و این بار دومی است که برزیل میزبان جام جهانی می‌شود. بعد از مکزیک، ایتالیا، فرانسه و آلمان برزیل پنجمین کشوری است که برای دومین بار میزبان جام جهانی می‌شود. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل طبق ادوار گذشته (از ۱۹۹۸ به بعد) ۳۲ تیم حضور دارند که شامل ۱۳ تیم از اروپا، ۶ تیم از آمریکای جنوبی (همراه با برزیل)، ۵ تیم از آفریقا، ۴ تیم از آسیا و ۴ تیم از منطقه کونکاکاف (آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب) می‌شوند.

در این رقابت ها ۶۴ مسابقه در ۱۲ شهر مختلف برزیل برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات تمامی قهرمانان ادوار قبلی یعنی برزیل، ایتالیا، آلمان، آرژانتین، اروگوئه، اسپانیا و فرانسه حضور دارند. اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی مسابقات است. این تیم اروپایی در جام جهانی ۲۰۱۰ با پیروزی بر هلند در فینال جام را به خانه برد.

 

 

دانلود کیفیت 1080p

دانلود از سرور آپلودبوی / دانلود از سرور فایل مانی

دانلود کیفیت 480p

دانلود از سرورآپلودبوی / دانلود از سرور فایل مانی